Posledný bozk

• Česko Poslední polibek (viac)

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít …až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začně vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků. (oficiálny text distribútora)

david666

Kvalitní spíš drama než romantika, komedie už vůbec ne. Hodně reálných problémů hraných civilním způsobem a leckdy končící a vyvíjející se proti obecným klišé podobných filmů. Ztvárnění a dialogy hádek mezi ústřední dvojící jsou brilantní. ()

jjjerry

Skvělý Zach Braff, suprový příběh dokreslený tou správnou melodií. Věřím, že se v nějaké postavě každý najde, dojemné, zábavné. Není to, ale komedie, je to ze života. ()

tchempi

Pět hvězd za scénář. Ryzí surová realita. Přesně takhle to v životě chodí, a kdo něco podobného nikdy nezažil, tak je to padesátiletý panic, hrající ve sklepě u rodičů arkádové hry. Vadila mi jen role Zacha Braffa. I když je to normálně sympoš, do této role se prostě nehodil. Pravda, stěží můžu pochopit hnutí mysli dvacetileté flétnistky, ale stejně mi hlava nebere, proč by sexy studentka (pokud zrovna nefičí na houbičkách) takovou nicku, jakou je Zachova postava, sváděla. ()

gabo

Tak k tomuto filmu som sa dostal len vďaka profilu golfistu.... a stojí to fakt za to. Je až (ne)príjemné sledovať, nakoľko je tento film pravdivý o medziľudských vzťahoch, manželstvách, láskach, priateľstve.... ()

Gesicht

Milé, občas sirové a celkově působivé. Výborný Zach Braff. Oproti takovému Garden State asi více vážnější a méně ujeté. Pochvalu zaslouží i soundtrack. ()

jcall2bad

Tento film je rozhodně provokativní. Dokonce i během tiskového turné se debaty mezi žurnalisty rozzuřily nad volbami učiněnými postavami ve filmu, pravděpodobností oných rozhodnutí, a jak film odrážel jejich vlastní zkušenosti. Jděte a zkoukněte ten film o samotě a objednejte se na terapii. Mohli byste to potřebovat. ()

Hadascz

Ať už se jedná o předělávku nebo ne, co na tom záleží? Vždyť je to tolik pravdivé, jedna z mých nejoblíbenějších. A ten konec v dešti je prostě dokonalej ;) ()

oceanic6

Typický príklad filmu, ktorý nemá žiadne veľké hviezdy a napriek tomu toho ponúka neskutočné množstvo. Zach Braff, Rachel Bilson,Tom Wilkinson alebo Casey Affleck - všetko herci, ktorých z videnia poznáte ale ich meno by vás asi napadlo len ťažko. Hrajú úžasne, prirodzene, nikde netlačia na pílu viac ako treba a vďaka tomu to všetko vyzerá presne tak ako tvorcovia zamýšľali a síce,že filmu bez akýchkoľvek problémov uveríte,že niečo podobné sa stane v živote každému z nás. Rovnako dôsledný ako pri výbere hercov a scenára boli tvorcovia aj pri výbere soundtracku: Snow Patrol, Imogen Heap, Joshua Radin, Coldplay a ďalší prinášajú jeden z najlepších pesničkových soundtrackov tohto milénia! Záverom snáď len poďakovanie tvorcom,že aj v súčasnosti sa ešte robia filmy, pri ktorých netreba známe hviezdy, veľké rozpočty a obrovské deštrukcie. Za to, že filmov, ktoré chytia za srdce a nepustia, nikdy nie je dosť... ()

Mangus

Nooo, bravo. Tento film je proste skvelý. Film o pocitoch a živote, o vzťahoch a krízach a všetkom ohľadom toho. Ani náznakom sa v tomto filme ,,nesladilo´´ a pôsobí príjemným civilným dojmom. Herci taktiež dobre vybraný, v hlavnej roli prirodzený Zach Braff, ktorého som dovtedy nevidel, ale je sympatický, Eric Christian Olsen sukničkár, Casey Affleck zase chlap pod papučou a taktiež najstarší pár je veľmi sympatický. Asi najlepší ,,vzťahový´´ film súčasnosti. 10/10 ()

saaaky

Co na to říci - perfektní. Krásné romantické drama s vtipnými prvky, které se Vám prostě chtíc nechtíc zaryje do srdce. Ukazuje život takový jaký je - plný problémů, hádek a překážek, kterých musím za celý náš, i přestože krátký, život překonat tuny. Poukazuje také na to, jak nepříjemné je mít vše " naplánované " a " naservírované až pod nos ", vše je poté bez překvapení, jakoby to tak vše mělo skončit. V Zachu Braffovi se doopravdy všechny tyto pocity až neuvěřitelně reálně odrážejí, člověk by skoro nevěřil, že jde o inscenaci. Jacinda Barrett mě nadchla už v předchozích filmech, tady opět předčila mé očekávání. Její krásný úsměv a upřímný a perfektní herecký výkon společně se svým filmovým manželem Zachem Braffem dává dohromady něco nepřekonatelně zajimavého. Přidejte si k tomu krásnou Rachel Bilson a ... ? Máte Poslední polibek! Vadilo mi snad jen to, s jakou jednoduchostí se k sobě Rachel a Zach ve filmu dostali, bylo to snad až trochu moc rychlé. Otázka je - nebývá to tak i v normálním životě? :) Bravo! ()

Houbos

Povrchní kalkul, při jehož sledování mě opakovaně popadalo nutkání zasusit se vlastní rukou. S odstupem snesitelné. Zachu Braffovi v roli bastarda, který lže a opakovaně zahýbá své nastávající má divák ještě fandit? Chápu záměr správně? Chudáček, byl vystrašený z děťátka a tak při první příležitosti zbouchne jinou. Jeho snoubenka, neurotická hysterka, pořád křičela a fňukala. Zločin nasleduje trest, v tomto případě život s ní. Záměr vlastně vyšel a mužská i ženská polovička si přijde na své. Paul Haggis si nikdy nepotrpěl na uvěřitelné scénáře. ()

feho312

Skvele natoceny pohlad "za dvere nasich izieb" .. A dusi.. Tak realisticka vypoved o tom, co asi kazdeho cloveka v zivote stretne.. Nech uz je na ktorejkolvek strane. Chyby robime, ci mame 29 alebo 50. Ide o to ako sa k nim postavime, ako ich napravime a co si z nich odnesieme. Vzdy boli, ked ublizime milovanemu cloveku, ale je nam milovanym ublizene.. To je zivot.. Niekedy sladky, v dalsom okamihu horky, obcas slany od slz. Film vrelo doporucujem a u mna to je 9/10 ()

siki37

nevera, odcudzenie, pobláznenie, nezvládnutie situácie... viem si predstaviť, že preskáčam každú z týchto vzťahových kríz, jednu za druhou, postupne sa z nich vylížem a čas mi pomôže zabudnúť na spôsobenú bolesť, ale vidieť ich všetky naraz v priebehu hodiny a pol, tak to je sila. streľte ma do hlavy, prosím, dajte mi ranu z milosti alebo nie, veď kto si čo navarí nech si aj zje. zaujímavé memento ()

vojacekr

Životní rady a pochopení se tady rozdávají v každé scéně po hrstech. Americké rádoby dialogy jsou jen snůškou prázdných slov a celý film na mě působil tak uměle, že i plastová panenka Barbie je proti tomu živoucí legenda. ()

zero_zelo

i když mi lezlo na nervy to večný ječení, třískání dveřma, hysterie, výčitky a finální lezdoprdelství, tak bych se nestyděla přiznat, že to bylo skutečně skutečný. a možná i tím, že sem se do podobnejch situací rozhodně dostala a rozhodně se tam dostala i spousta lidí v okolí. a spousta se jich tam ještě dostane... ()

SankaKofik

Last Kiss je přesně tím typem filmu, u kterého tušíte co se stane a jak to dopadne, jen si strašně přejete, abyste neměli pravdu. Ale jinak jsem velmi mile překvapen, zajímavý snímek, až mi z něj místy nebylo dvakrát příjemně a cítil jsem takový zvláštní pocit sklíčenosti. Každopádně stojí za vidění ()