Tajný agent Dick Steele patří mezi ty supertvrdé muže, pro které je zachraňování světa před šílenými zloduchy denním chlebem. Ve svém agentském zápisníčku měl přeškrtnuté i jméno generála Rancora, obzvlášť odporného padoucha, kterého před patnácti lety zlikvidoval jedinou dobře umístěnou výbušninou. Rancor však přežil, a vrací se na svět v celé své kráse: dvakrát hnusnější než kdysi. Jeho jedinou touhou je zničit Steela a svět (přesně v tom pořadí). Aby nenáviděného dobroděje přilákal, unese generál do svého doupěte jako návnadu agentku Barbaru Dahlovou, půvabnou dceru Dickovy zemřelé životní lásky. Je nasnadě, že jediný, kdo dokáže Rancora, je Dick. Špión, obávaný i svými nadřízenými, se vrací z důchodu do akce, aby všem ukázal, jak jedná pravý muž. (oficiálny text distribútora)

Pan.Antonin

Casino Royale a Kingsman se můžou jít zahrabat, nejlepší agentská parodie je bezpochyby Spy Hard. První zkušenost s Lesliem mě donutila se podívat na Bláznivé střely, což jsou filmy ještě lepší. V tomto filmu kromě Leslieho září ještě Andy Griffith a potěší i Hulk Hogan, Ray Charles a Weird Al Yankovic. Napodruhé už to ale asi nebude ono. ()

Xylobalsam

Často kritizovaná parodie, ale podle mě klasická "nielsenovka", podobně jako třeba Bláznivá střela. Ke konci jí sice trochu dochází dech, ale ne tolik, abyste se přestali alespoň na 5 minut smát. ()

Mangus

Pre mňa skvelá paródia, a keďže som ju videl skôr ako Bláznivé strely a vyrástol som na tom, tak dávam 5 hviezd. Absolútna klasika a nezabudnuteľné scény (napr. scéna s prezidentom :D ) . 10/10 A Leslie je absolútne neprekonateľný. ()

RomanBond007

Niečo medzi dobrým filmom a priemerným filmom. Niektoré scénky sú naozaj vtipné, niektoré nie. Osobne sa mi oveľa viac páči trilógia Bláznivých striel, no ale, že si to ty Leslie Nielsen :D. Nato že je Rick Friedberg prakticky nováčik a amatér , tento film nebol na zahodenie. 50%! ()

Pythonator

Jako celek je to možná trochu nevyrovnané a obsahuje to velké množství trapných či ubohých gagů, ale na druhou stranu je to pořádná prdel a je v tom neskutečné množství geniálních nezapomenutelných scén. Bláznivá střela to sice není, ale i tak je to mnohem lepší, než většina současných parodií. Jsou v tom pěkné baby a Leslie válí jako vždy, tak proč se nebavit a nepustit si tento kvíz rozpoznávání zparodovaných scén (a že jich tam je). ()

Sansnom70

těmto komediím jsem se smál když to byli úplné novinky...dnes už mi to bohužel tak moc k smíchu nepřijde. Doporučuji těm, kteří filmy z panem Lesliem ještě neviděli ()

Nediro

Já miluju parodie a ty s Leslie Nielsenem obzvlášť a tak není divu, že se mi líbil i agent WC 40. Solidní průměr, rozhodně pobaví. ()

-ETIENNE-

Špica, veľmi chytľavý humor. Jedna z mojich najobľúbenejších paródií, hneď po Horúcich strelách 1 a 2. Mimochodom, viete čo je to nehoda? Nehoda je mať dieťa po štyridsiatke, ale keď na vás spadne klavír z 30 poschodia ... tak to je vážne smola :)) ()