Zaměstnanci vyhlášeného obchodního domu Super Club soupeří každý měsíc o titul „Zaměstnanec měsíce“. Odměnou pro vítěze je jeho fotka na zdi slávy v zaměstnanecké odpočívárně. Vince Downey je vedoucí pokladních a již sedmnáctkrát „visel“ na zdi slávy. Na druhou stranu Zack Bradley je ten největší flákač, zato mezi kolegy boduje neustálými vtipy. To poslední, o co by stál, je získat ocenění za kvalitní práci a spolehlivost. Ti dva jsou největší rivalové. Vše se změní, když do Super Clubu nastoupí nová pokladní – krásná sexy blondýnka Amy (Jessica Simpson), která má zvláštní úchylku: na rande chodí výhradně se „Zaměstnancem měsíce“. Zack a Vince zahájí urputný boj, aby získali Amyinu pozornost. Vince se snaží zaujmout a oslnit svými schopnostmi dokonalého pokladního a sedmnácti oceněními. Zack rozbalí svůj „neodolatelný“ šarm a komediálnost, ale ke své smůle s hrůzou pozoruje, že Amy podléhá Vinceovým škrobeným intrikám. Rozhodne se k tomu nejzoufalejšímu činu: stát se příštím „Zaměstnancem měsíce“ a vyhrát tu nejlákavější odměnu – rande měsíce... (oficiálny text distribútora)

Soweek

Spíš 3.5. Začátek se tváří jako důstojný nástupce legendárního The Waiting, škoda že postupem času kvalita trochu upadá, ale pořád je se na co dívat. Tyhle komedie z pracovního prostředí té nízké vrstvy vždycky stojí za to, mají své kouzlo:-) Scénář je naprosto typický a ničim vás nepřekvapí a herci působí celý film příjemně, teda kromě slečny Simpsonové,která snad celý film odehrála s jedním výrazem na tváři. ()

BMAJTZ

Klasická zápletka v poměrně novém prostředí, co ale jinak říct o filmu který je po všech stránkách naprosto neoriginální. ()

velkyvezir

Český překlad názvu filmu je chybný, protože víc než o to rande jde opravdu o to stát se zaměstnancem měsíce. Co si budeme namlovat. Ten film je jednoduchý, ale přesto jsem se u něj bavil a paradoxně s každou další minutou to bylo lepší a lepší. Prostředí supermarketu je ve filmu vcelku atraktivní prostředí, zvláště, když se v něm začnou vymýšlet blbosti jako soutěž o co nejrychlejší účtování na pokladně, vytváření klubovny mezi regály či posvátná klubovna s pitím zadarmo a televizí. Ten film je prostě nutné brát s nadhledem, v žánru střelených komedií si zaslouží 4* a taky mu je dávám. ()

joshula

Velmi zajímavý námět, který ale bohužel postrádá nejen lepší herecké obsazení, ale také bych čekal větší napětí a od komedie srandu. Díky tomu se z toho stává podřadná komedie. ()

dopita

Hodně nenáročná romantická komedie u které je od začátku jasný jak to dopadne. Přihlouplá zápletka a jedno klišé za druhým, ale občas mi film aspoň vyloudil úsměv na rtech. Zajímavej je film snad jen tím, že se téměř celej odehrává v ňákým megaobchoďáku – tím veškerá originalita končí. Zklamanej sem nebyl, protože sem od filmu nic nečekal. ()

divak84

dívejte, si takhle. existují dloooouhé fronty podobných filmů, které jsou opravdovým shitem, dnem, bahnem. tohle není nic extra, ale není to extremně tupé. jasně, místo jessicy tam mohla být opravdová herečka, ale nudné to není. Vynikající Dax i sympatický Dane tenhle filmeček dokáží utahnout. ()

vander19

Ako toto niekto mohol preložiť Rande mesiaca by ma vážne zaujímalo.....inak celkom dobrá komédia s Jessicom Simpson, ktorej to vážne sekne a celkom príjemným Dane Cookom...samozrejme film sa nevyhne trápnym scénam ale naštastie ich nie je až tak veľa...5/10 ()

Delaney

Normálně tyhlety naivní filmy s neustále se smějícíma hollywoodskejma hvězdičkama nemusim, ale když jsem si to pouštěl, tak jsem měl chuť si lehnout, nepřemýšlet, odpočívat a sem tam se lehce zasmát... Ten film splnil všechno včetně posledního, což bylo hlavní.... ()

Oxymoron

No, je spousta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc než Rande měsíce. Není to komedie vyloženě špatná (ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení), najde se tu spousta skorogeniálních vtípků a prostředí hyper-super-mega nebo kdovíjakého marketu je všem dobře známé. Dokonce se tu oproti konkurentům neobjeví ani žádná laciná nechutnost, což je určitě plus. Ale zasmějete se tu prostě málo. Takže jak už jsem říkal - je spouspta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc. Dva a půl ()

Gore

Klobouk dolů, čekal jsem od této komedie něco ve stylu Pan Tělocvikář nebo Škola svádění, které mě vcelku nudili, ale tento snímek je úplně v jiném sytlu a sází na zcela jiný druh humoru, který mi je hodně blízký. Sice místy by se dalo mluvit o spojitosti s filmem Waiting..., ale zde je humor korektnější a inteligentnější. Dane Cook je sympaťák a Jessica Simpson je prostě ta blondska s velkejma ušima. A abych nezapomněl Andy Dick mi strašně připomínal mladého Woodyho Allena, proto bod navíc. ()

Lilloos

Průměrná (romantická) komedie se sympatickou ústřední dvojicí, která se stará o romantiku, slizkým záporákem, který vnáší do příběhu zlo, a svéráznými spolupracovníky, kteří obstarávají zábavu, ozvláštněná pouze netypickým prostředím supermarketu. ()

Jaroslaf

taková jemňoučká "komedie", která se snaží nikoho neurazit a zlehka šlape okolo vás po špičkách. Asi jsem už příliš zmlsanej z těch politicky nekorektních šíleností typu "policajt ze sámošky" a "zevlovat a prudit" aby mi to připadalo jakkoliv zábavný. Nemluví se tu téměř sprostě, tvůrci se zmůžou maximálně na vtipy o prdění...není on to spíš rodinný film? ()

AndreyCSFD

Docela nezáživný film z prostředí hypermarketu, který je na komedii málo vtipný a na romanci zase málo romantický. Celou stopáž se tak nějak plácá v podprůměrných vodách obou žánrů až se dostane k předvídatelnému konci. Prostředí hypermarketu je tradičně plné více či méně divných týpků, zkrachovalých existencí, přistěhovalců, atd., kteří tvoří jakési vnitropodnikové kasty, které se vzájemně nesnáší a dělají si naschvály. Mezi tím vším poletuje Jessica Simpson, o kterou svedou lítý boj na pokladnách flákač Zack a snaživka Vince. ()

zdeny99

Rádoby návod na to, jak sbalit nejhezčí ženskou v supermarketu. Jenže kdyby to tak fungovalo. Ve filmu je to dost přitažené za vlasy, hlavně co se týče zaměstnance měsíce, tak děláním či neděláním všech zaměstnanců. A pak také to, že pokladní je v supermarketu nejvíc. Možná v USA, ale u nás je pokladní úplný odpad. Tam jdou lidi, kteří ani nezvládnou dělat krám nebo takoví, kterým se prostě nechce. Ovšem nejvíce nereálná je postava Jessicy Simpson. Ukažte mi takovou ženskou jako je ona, která pracuje v supermarketu. Ale tak prdel to je a také krásná líbezná podívaná. [4384. hodnocení, 161. komentář, 56%] ()

zabro

Podle me film velice dlouhy. Kdyby byl kratsi tak by to nikomu nevadilo.Jessica Simpson se do tohoto typu role podle me nehodi. Hodi se do role typu, kterou hrala v Dukes of Hazzards. ()

Gedes

Celkem velká blbost, která se odehrává v supermarketu. Neříkám, že všechny vztahy jsou vyloženě fiktivní , ale supermarketový tým to je velká blbost, protože v supermarketech se určitá skupina lidí stále točí a stále přicházejí nový lidé hlavně brigadnici a to tady vubec není. Pak skvělá souhra dvou hlavních hrdinů je hloupá a postava pokladníka je také dost nadsazená a spory, které nastávají mezi hl. hrdinou a pokladníkem jsou k zdrcení trapné... kolikrát by človek řekl, že když nekdo neprijde, abych jejich trapnou hádku utnul, tak snad přestanou mluvit a budou na sebe jen tak koukat. No nuda... ()