Náš příběh se odehrává v malém městě Willard, místě, kde se každý zná s každým a nikdo nezamyká dveře, protože zloději zde prostě nejsou. A všichni až na Timmy Robinsona (K'Sun Ray) jsou spokojení. Timmy je osamělý tichý kluk zavřený neustále ve svém pokoji. Jednoho dne si jeho maminka (Carrie-Anne Moss) koupí nemrtvého domácího pomocníka (Billy Connolly), ale Timmy je zásadně proti, protože zombiím nevěří. Když si s ním ale umrlec chce hrát a navíc ho ješte zachrání pred místními rváči, začne jej považovat za přítele a pojmenuje ho Fido. Jenomže nefunkční Fidův obojek je velký problém, a o to větší ve chvíli, kdy začnou sousedé umírat. (Filmbox)

mejlos

Fido zabodoval, nečekl jsem od toho nic, dostal jsem hodně velko porci zábavy, nic pro aktivně zaryté členy filmových klubů a přechytral intelektuály. ()

krisnguyen

skvělá černá komedie s humorem tak absurdním a s počtem narustajících mrtvol tak přirozeným, že když se tam vystřílí zásobník do dítěte, nebo pubertaček lopatou oddělí hlavu stařence, ani vám to nepřijde :-D Carrie -anne moss je rajcovní a v tech šatičkách s puntíkama ojojoj (tahle retro moda mi vždYcky zvedala stan :-), Billy connoly je ve své minimalistické poloze genialní. Tenhle film mě potěšil, pobavil a to né naposled ()

stuj

Drsná zombie pohádka. Kdo má rád drsnější humor, bude se bavit... __ Reklama: "Mamíí, děda spadl a zase vstává!" -Staří lidé se zdají být tak přátelští. Ale můžeme jim opravdu důvěřovat? Ne. Kupte si tedy "výstražný srdeční alarm" na zombíky. Když selže srdce, na řadě jsme my , ZomCon.:) __ "Chlapče, jak se dostala tvá krev na obličej tvého zombíka? -Nóó, utřel jsem si jí tam. -Éé, aha" ()

spaceCadet

Příjemná oddychovka a pohled na zombie tématiku zase z jiného úhlu. Rozhodně si snímek zasluhuje pochvalu za svěží nápad. Film je okořeněn lehkou absurditou, nadsázkou a jemným černým humorem.Jinak to určitě není nic co by cloumalo světovou kinematografií, ale na sobotní klidné odpoledne určitě skvělá zábava. ()

FanynkaFilmu

Carrie-Anne Moss tady vypadá perektně, skoro až roztomilej zombík ,který se téměř promění zpět v ,,člověka,, svým člověčenstvím je k sežrání :) ()

Mexican82

Uzasne atmosfericke... alternativne 50 roky, Falloutovkys podton. A namet domestifikovanych zombikov to vsetko tak nejak necha vyzerat pohodovo a idylicky. ()

+sfinx+

Chybělo tam trochu vtipu, aby to dosáhlo třeba na Soumrak mrtvých, na druhou stranu je tu alespoň něco k zamyšlení - minimálně to, že někteří zombie v sobě mají více lidskosti než někteří lidé. ()

Unavená smrt

Unavená smrt

22.05.2006

Taky jste si říkali, kam se poděla bledotemně krásná představitelka otce, syna a ducha svatého anglicky z Matrixu Carrie-Anne Moss? Kromě toho, že se starala o své děti (první 9/03 a druhé 11/05) si… (viac)