Evan Všemohúci

• Česko Božský Evan (viac)

Pred štyrmi rokmi dostal Boh bláznivý nápad a prepožičal obyčajnému televíznemu reportérovi s tvárou Jima Carreyho svoje schopnosti. Boh dostal po pár rokoch nový bláznivý nápad ... Jeho hlavnou postavou sa stane Evan Baxter (Steve Carell), ktorý Bruceovi Všemohúcemu kedysi vyfúkol prestížne moderátorské kreslo. Dnes je na tom ešte lepšie, pretože stolička, na ktorej bude sedávať, stojí v rokovacej sále amerického Kongresu. A práve čerstvého kongresmana, ktorý vyhral voľby s odvážnym sloganom "Zmením svet", sa rozhodol Boh (Morgan Freeman) otestovať. Zadanie je jednoduché. Podľa vzoru starozákonného konštruktéra a zoológa Noema má i on postaviť archu, zhromaždiť na nej zástupcov všetkých živočíšnych druhov a nasmerovať si to k Araratu alebo nejakému podobne vysokému kopcu. "Jim Carrey získal božské schopnosti a mohol ženám upravovať veľkosť poprsia. Mňa vďaka jeho daru prenasleduje všelijaká háveď, príšerne rýchlo mi rastú vlasy a fúzy a nosím stále tie isté prepotené handry, "porovnáva Steve Carell osudy oboch Vyvolených. "Drobné zmeny" v správaní jeho postavy a vzhľad, ktorým čím ďalej viac pripomína skôr pustovníka než elitného politika, naviac nezostanú utajené pred jeho okolím, ktoré náhle rieši, či sa Evan zbláznil z novej funkcie alebo či ho postihla len silnejšia kríza stredného veku. Nič z toho ale nevysvetľuje, prečo ho otravujú svorky, stáda a kŕdle páriacich sa zvierat. A čo na to Evan? Ten ticho trpí a stavia. Veď potopa biblických rozmerov číha za rohom. (TV Markíza)

Kokutek odpad!

Pokud se mi něco nelíbí, tak je to odpad. A tohle se mi teda fakt nelíbilo. Nuda jak sviňa a vůbec nechápu, co je na tom vtipnýho... ()

Domas88

tahle je jen pro Morgana Freemana :) No a co mám ho rááád :) A to, že zbytek filmu stojí za .... přece nemůže.. čili Morgan F. si ji zaslouží, že určitě trpěl jako já ()

gefr

Změnil se hlavní protagonista, tím pádem i název filmu, ale jinak se jede v těch samých kolejích. Jo a je tam loď! :D ()

Nikitoss95

hvězdička pouze díky Freemanovi, tenhle pseudo-neo- Noeův příběh z bible je nesmysl; božský bruce je ale super; ono hodně taky záleží na hercech no, Jima Carrey stokrát lepší než Steve Carell ()

VanBradley89

Steve Carell komicky padá, klepe se do prstů. Zvířátka pomáhají stavět archu. John Goodman je zlý a poserou ho ptáci. To je taková bžunda. Nečekal jsem žádnou pecku ani super řachandu, Ale když se u komedie zasmějete jednou a to ještě tak napůl není dobrý. ()

Dixieboy

Velice slušné obsazení, velmi povedené efekty, trénovaná zvířata, pár vtipných gagů a nadprůměrně hloupý příběh. Už samotná myšlenka... proč by zvířata ze všech koutů světa šla do jednoho města kvůli tomu, že se protrhne hráz? Protože Morgan Freeman. Pfff... ()

blazma

Božský Bruce, měl výhodu, že si mohl ''dělat'' co chtěl, Evan má problém, že se to drží kolem Noeova příběhu s Archou a řekněme si, není to moc chytlavé tak jako Božský Bruce. ()

Hawkeyep

Je to trochu trhlý...no dobře, trochu hodně. Ale mě se to líbí...splnilo to účel a to prostě pobavit. A komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí :-P P.S. Hodnocení sníženo o * hvězdičku, potom co jsem se dozvěděl rozpočet. Film jsem viděl v 9 ráno a komentář psal taky ráno...prostě když se probudíte a nemáte co dělat, tak ten film není až tak špatný..jak ho tu někdo prezentuje. ()

mijano

Prečo takmer vždy 2 končia ako slabunký odvar. Jednotka vám zarobí kopy peňazí, tak prečo nevymačkať ešte niečo ďalej? Herecké výkony boli veľmi slabé a scenár a dialógy už ani nehovoriac. Evan ani zďaleka nie Bruce :-( ()

till85

Tenhle film mě přitáhnul díky tomu,že v něm hraje jedna z mých oblíbených a mým očím lahodící herečka Lauren Graham.Ani přes to se mi nepodařilo film dokoukat.Najednou mi došlo,že se neskutečně nudím a pohled na časomíru kde bylo pouhých 35 minut mě znechutil natolik,že jsem si mohl pustit tunu komedií a asi tak o 100% vtipnějších.A ta 1 * je za účast Lauren a Morgana. ()

Remake Nedotknutelných našel režiséra

Remake Nedotknutelných našel režiséra

02.03.2013

Předloňský francouzský zázrak o ochrnutém aristokratovi, který najde nejen pečovatele, ale i přítele v zdánlivě asociálním černochovi, utržil ve světových kinech famózních 416 milionů dolarů. Avšak… (viac)