Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

Yardak

Překvapivě velmi příjemný romantický film, jenž hlavně klade důraz na hudbu. Hudební průmysl je znánorněn dosti vtipně - nejenom kapela Pop!, Fletcher ale i další věci. Hugh Grant není žádný můj oblíbenec, ale tato role mu seděla. Mezi Barrymore a Grantem určitá chemie fungovala. Písně ve filmu nebyly vůbec špatné:)). Napsat pořádný hit není žádná sranda... ()

jojinecko

1,5*/5...Ťažko infantilný kaliber a žalostný "akože suchý humor" , ktorý je tak umelý ako herecké výkony a celá "akože romantická línia". Nebyť skvelého úvodu, ide o čistú sračku... ()

rikitiki

Romantická komedie jako podle příručky pro scénáristy. Nezajímavé, neobjevné. Od té doby, co Hugha Granta chytili s prostitutkou je už navždy odsouzený k rolím slizounů. Doufám, že ta holka za to stála! ()

Roman.Ticka

Drew v pohodě jako obvykle, Hughovi role vyschlé hvězdy sedla podobně jako v Lásce nebeské role premiéra. Některé jeho nesmělé hlášky i podmračený výraz docela pobavily, ale nejvíc kyčelní kreace pro z většiny menopauzové publikum. Závěrečný duet hezký, stejně jako originální vyznání lásky. "Ztracená a nalezená láska, něco jako kufr." :-) ()

honajz

Začátek ještě ušel a úvodní videoklip skvěle naladí. Jenže pak se to začne zvrtávat. Pořád čekáme na nějaký příběh, zajímavost, zvrat, protože je nám naprosto jasné, jak to bude s Drew a podobně, ale nic navíc se už neobjeví, rozchod je takový nijaký, a konec umolousaný. Celé si to hrozně hraje na možný druhý Notting Hill, ale Drew Barrymore chybí charisma Julie Roberts, a dost často i jistá dávka herectví, kterou Drew zaplňuje rádoby šaškovstvím. Moc jí zde prostě tu květinářku nevěřím. ()

eraserhead666

Grantovy pop tanečky jsou naprosto boží!!!!!! Mám rád osmdesátá léta a z nich jeho vyhaslá hvězda pochází, takže jsem se docela i bavil (úvodní klip fakt super). Drew mám taky docela rád, takže za shlédnutí ten film stojí, občas se člověk i zasměje, občas zavzpomíná..... Grantovi tyhle role prostě sedí, zezačátku jsem ho pro ně nesnášel, ale postupem času mi začali připadat zábavné, Drew je sice možná ve své roli zbytečně moc rozpačitá, ale sedne jim to spolu. Ale nejzábavnější z celého filmu je Cora, moderní a současná popstar, superhvězda, která nic neumí, všechno za ní udělá někdo jinej, snaší se být duševně nad věcí, její texty jsou opravdu nacpány duchaplností a jediné co chce je tančit a všichni se s ní můžou posadit na prdel.... To i ty vyhaslé hvězdičky z 80 let se snažili víc.... ()

Ilicka

Mám problém: Mám ráda Hugh Granta a nemusím Drew Barrymore. Hughův roztomilý has-been pop star vrtí zadnicí a hláškuje, ale Drew mu nahrává tak chladně, že kdyby nebylo té rádoby budhistické popikony, která fanoušky získává spíše odhalováním sebe sama na úrovni barové tanečnice než zpěvem, tak to člověka nechá naprosto chladným. Jinak ten film není zlý, úvodní klip skupiny PoP mě dostal do kolen, ani písnička, kolem které se všechno točí, není špatná. Film nijak nevybočuje z zajetých kolejí romantické komedie, ale možná se člověk zamyslí nad úrovní a systémem hudebního průmyslu. ()

claudel

Romantická komedie, která předčila má očekávání. Neměl jsem v úmyslu tenhle film vůbec kdy zhlédnout, ale cestou Student agency jsem v podstatě neměl jinou možnost a odměnou mi byla skvělá zábava. Hugh Grant má na dobré komedie zkrátka talent. ()

ARI50

Mě se to hodně líbilo Drew byla užasná , hned od první znělky mě to chytlo jen sem čekal že na konci si to solo dá Hughem ale nevadí. ()

prome

Prumerna 3* romanticka komedie. Proc ale davam 4* ? to teda ani sam nevim, mozna je to z toho duvodu, ze ackoli bylo vse predvidatelne, tak jsem se i prijemne pobavil. ()

Handle

Nečekejte zázrak, ale přesto... je to taková ta příjemná "tříhvězdičková" romantická komedie... A ta píšnička Way Back Into Love je nádherná! :) ()

GeusX

Hugh Grant s romantickým úšklebkem a sympatická Drew v příjemné romantické hudební komedii, kde to mezi hlavními představiteli jiskří, je originální a lze i říci že není tak předvídatelná jako většina rom.komedií. 75% ()

MoiJe

71%? Videli sme ten isty film? Grant i Barrymore su u mna v skatulke 'nemusim, ale povedzme', rozhodne ale boli v skatulke 'herci'. Ani ze dvaja presladeni v jednom filme je trochu moc by tak nevadilo. Ale vykon, ktory predviedli... za vsetky hovori scena jedneho rozidenia sa (dufam pre nikoho to vzhladom na zaner nie je spoiler), trapnejsie podane som to myslim este NIKDY nevidela. Uznavam, zasluhu ma v tych chvilach aj desivy scenar, ale ani ten na Drew nema! Inak snad len dodam, ze niekolko malo vtipkov sa podarilo, chemia medzi ustrednou dvojcou dla mna nefunguje, vlozka s tym spisovatelom bola vylozene navadzajuca na vypnutie filmu predcasne a asi jediny, komu som vo filme fandila, bola Sophiina sestra, i ked s tiez rolickou 'na pohladanie'. ()

Johny_fork

Velmi příjemná romantická komedie, Hugh Grant nezklamal a Drew Berrymore je neobyčejně křehká a okouzlující... Úžasně mi tento snímek zlepšil náladu a vlepil mi úsměv do tváře, ústřední duo vytváři jakousi symbiózu, která vás přilepí k obrazovce, některé vtípky jsou skutečně podařené a snímek po celou dobu baví a ani přeslazený konec mi nevadil. A ten fiktivní klip z 80. let nemá chybu! ()