Rozpad vzťahu nebýva ľahký ani pre jednu zo strán, ale v niektorých prípadoch môže byť dokonca nebezpečný. Obyčajný chlapík Matt Saunders (Luke Wilson) si konečne nájde ideálnu priateľku, krásnu Jenny Johnsonovú (Uma Thurmanová), ktorá je zhodou okolností superhrdinkou G-Girl. Sebecká a majetnícka žena má však privysoké nároky a vo všetkom ho obmedzuje, nuž sa rozhodne zo vzťahu vycúvať. Ako sa však rozídete s priateľkou, ktorá vie lietať, zdvíhať autá a pohľadom prepaľuje oceľ? Keď sa Jenny alias G-Girl dozvie ešte aj o Mattovom romániku s kolegyňou Hannah Lewisovou, pomocou svojich superschopností rozpúta také peklo, na ktoré jej milý len tak ľahko nezabudne. Keď on jej zlomil srdce, ona mu zlomí úplne všetko! Chcel rozchod, bude ho mať so všetkým, čo k tomu patrí. (TV JOJ)

Bivoy

Celkem vtipná parodie, která ale ničím nepřekvapí a hezky si jede v názvem vyznačených kolejích. Člověk tak jenom čeká, čím vším ještě "supermanka" po svém milém hodí a co vše mu ještě ze žárlivosti rozbije. Pokus o uvaření rybičky byl jednoznačně nejlepším kouskem ;-) ()

Kratoc

Mě to tedy nebavilo. Jednak je už z názvu jasné, o co tam vlastně půjde, takže první polovina filmu je vlastně úplně o ničem a ten zbytek také nebyl tak vtipný, jak bych čekal. ()

ivonca

Len len film odo mňa dostane jednu hviezdičku, vzhľadom na to, že som sa zasmiala asi 1,5x, ale to je aj všetko. Dosť som nechápala prečo G-Girl kopíruje Supermana, ale ak to akože malo byť smiešne, tak sa tvorci trochu sekli. Bolo to príliš nudné, príliš otravné a klišé, čo nemusí až tak zle dopadnúť, ale naneštastie dopadlo. Pre mňa úplny prepadák. Wilsona mám rada, ale nabudúce si radšej rozmyslím, či sa budem s radosťou vrhať na jeho ďalší film. ()

missbee

Uma Thurman v roli ženského supermana. Film mi přišel průměrný a chvílemi příjemně vtipný do doby, než se Luke Wilson se svou G-Girl rozešel. Pak se to zvrhlo ve změť pomstychtivých akčních scén, které mě nijak extra nezaujaly, tudíž jsem hodnocení snížila na dvě hvězdy. Celkově se na film dá dívat, nicméně nečekejte žádnou převratnou zábavu, mohli byste být zklamaní. ()

Bozvav

Jednoduchá, vcelku vtipná filmová zábava ve stylu vidět a zapomenout. Nápad výborný, zpracování obstojné, hudba slušná. Za mne 60%. ()

SpeedyCZ

Laciná "komedie", které nechybí kýč. Pár vtipných momentů se zde sice najde (postelové scény, žralok...), Anna Faris je úžasná, ale film jako celek ani zdaleka nedosáhl toho, čeho jsem od tohoto druhu filmu očekával. 45% ()

zelda82

Nebylo to spatne, ale az na originalni milostnou scenu (nemyslim tu s posteli) a zraloka si z tohohle filmu moc neodnesete. Ale jako jednohubka to ujde:) ()

roxy_ellen

Další "super" komedie, která mě docela pobavila. Prostě taková pohodová záležitost s dobrým námětem, i když Annu Faris moc nemusím. Ale Uma je prostě skvělá. ()

MarleyCZ

Poměrně velmi dobrá komedie. Hodně vtipných scén je tu dost, superhrdinka Uma Thurman je trochu 'bláznivá' , ale k tomuto filmu se to prostě hodí. 60% ()

merigieren

Několik vtipných událostí by se našlo, i ty roztomilé chvíle s blondýnkou. Jenže, většinu tvořilo super nudné šílenství, vaření rybičky, žralok v posteli, pohybující se postel ve mně vyvolávaly jen zoufalou nudu. Dokonce i supermanka po pár minutách ztratí kouzlo. To s tím rozchodem prozrazeným předem mi došlo až po filmu, když jsem si zjišťoval název :-) ()

alambert

Tisíckrát omleté téma, ale naštěstí aspoň brané z trochu jiného úhlu Jestli se na to podívám znova, asi jen proto, abych viděl 10 minut veprostřed, o které jsem přišel...:-) ()

NGP

vtipná komedie, která pobaví, ale to je tak jediné. Děj filmu je předvídatelný, nic moc extra. Ale můžete se u toho pobavit, to ano ()