Rozpad vzťahu nebýva ľahký ani pre jednu zo strán, ale v niektorých prípadoch môže byť dokonca nebezpečný. Obyčajný chlapík Matt Saunders (Luke Wilson) si konečne nájde ideálnu priateľku, krásnu Jenny Johnsonovú (Uma Thurmanová), ktorá je zhodou okolností superhrdinkou G-Girl. Sebecká a majetnícka žena má však privysoké nároky a vo všetkom ho obmedzuje, nuž sa rozhodne zo vzťahu vycúvať. Ako sa však rozídete s priateľkou, ktorá vie lietať, zdvíhať autá a pohľadom prepaľuje oceľ? Keď sa Jenny alias G-Girl dozvie ešte aj o Mattovom romániku s kolegyňou Hannah Lewisovou, pomocou svojich superschopností rozpúta také peklo, na ktoré jej milý len tak ľahko nezabudne. Keď on jej zlomil srdce, ona mu zlomí úplne všetko! Chcel rozchod, bude ho mať so všetkým, čo k tomu patrí. (TV JOJ)

rozbris

Uma Thurman jako G-Girl, která má nehoráznou sílu. Jednou ji potká Matt (Luke Wilson) sbalí ji, ale zjistí, že do ní není zamilovaný. Snaží se s ní rozejít, ale zjistil, že je G-Girl a on ji slíbil, že ji neprozradí, jinak má v prdeli motorovou pilu. No zkuste dát kopačky ženě, která by z Vás mohla nadělat milióny kousíčku během pár sekund. Rozhodně jsem z toho nebyl unešen, ale na druhou stranu jsem se taky nenudil. Je to taková pohodová komedie, na relax po těžkém dnu, odpočinete si a pobavíte se. ()

Joann

Ta třetí hvězdička je jenom a jenom za hod žralokem :D...To mě pobavilo. Kýčovitej počítačovej žralok, ale zasmála jsem se :) Jinak je to tuctová nijaká komedie, chvílema dost nudná. ()

Benedygtus

Jedna z nejvetsich slatanin, na jakou jsem kdy koukal. Prvni polovina byla dobra, padl tam i nejaky vtip, druha uz byla poslabsi a konec pripominal dve veverky po vypiti Red bullu, sledovany myma ocima, ktere zapomneli bryle (matlanina dvou obrazku, na me opravdu nezapusobila), opravdu to slo zpracovat lepe.. ()

Hopper

Trochu rozporuplný film, ktorý sa snaží usierať si z žánru superheroes o hrdinke, ktorá je sexuálna neukojená a keď ju zbalí looser Wilson, tak sa na neho de facto vrhne prezradí mu svoju identitu a začne žiarliť na Wilsonovu kolegyňu, že mu ho preberie atď. Musím uznať, že na niektorých vtipoch som sa celkom pobavil a nebolo to len ginom s tonicom. Digitálne triky vyzerajú ako päsť na oko (schválne ?), Uma je celkom sexy aj ako blond aj ako bruneta, takže to že by nikoho nedokázala zbaliť je dosť nerealistické... Samozrejme všetko dopadne tak ako sa to dá predvídať od polovičky filmu. ()

1860

Tato komedie mě opravdu pobavila a pomohla mi uvědomit, že ty moje rozchody nebyly zase takový peklo, jak sem si myslel.. ()

cab

Pribeh o tom jak superhrdinka zacne randit s ubozakem za kterym se zadna ani neotoci a on ji pak da kosem. Neprilis ambiciozni, ale i presto dobra komedie u ktere jsem se nekolikrat zasmal dobre provedenym gagum, jez byly k videni hlavne v prvni svizne polovine. Jak uz to tak byva v te druhe se okoukaly a nekolik momentu je prehnane pritazenych za vlasy. 65% ()

MareT.

Uma Thurman je vynikající herečka. A tohle beru z její strany jako úlet, aby měla na co vzpomínat. Jinak si nedovedu představit, proč vzala roli ve filmu, kde je sice dobrý a zajímavý námět, ale zpracování je už na pováženou, kde scénář bohužel pokulhává už chvíli po startu. Ale na scénu se žralokem se zapomenout nedá. :-) ()

noby

Nadprůměrná romantická komedie s notnou dávkou originality, vtipu, která dělá, co se v žánru patří, a dělá to dobře. Na opakované zhlédnutí to ale moc není. ()

dopita

Filmy Ivana Reitmana sem měl vždycky rád, ale Superbejvalka je jeho asi první trochu rozpačitej kousek. Ono se na to koukat dá, nuda to celkem není, ale film mi připadá na všech frontách odfláknutej a nedodělanej, jako by ho Reitman točil v komatu nebo co. ()

Holina

Rodinná zábava, z jejíhož tématu se dalo vyždímat daleko více než v potu vymačkal Reitman. Škoda, zřejmě za to může slabý rozpočet ()

wosho

Tak tady jsem asi proti většině, ale mě se tato komedie líbila a dala mě to co jsem očekával. Není to žádné terno, ale diváka dokáže dobře pobavit. Škoda, že námět není lépěji propracovaný na poli scénáře. Ale to je asi tak vše co bych mohl vytknout. ()

Druby

Uma umí (daleko lepší filmy), Luke čumí (i v daleko lepších filmech)..;-) škoda, čekal sem trochu víc než jen *SPOILER* zhrzenou "supermanku"..25% ()