Hrdinkou filmu je módna tvorkyňa Jazmin Biltmoreová (Mo´Nique), ktorá má plnšie tvary. S tým sa však nechce zmieriť, pretože nadváhu považuje za dôvod, prečo si nemôže nájsť partnera. Jazmin a jej moletnejšia kamarátka Stacey (Kendra C. Johnsonová) nevedia akceptovať „samu seba“ vo svete plnom štíhlych a anorektických žien. Všetko sa zmení, keď spoznajú mužov svojich snov. Mužov, ktorí preferujú zásadu, že „plnšia je lepšia"... má to však háčik – sú vychovávaní v inej kultúre... (TV JOJ)

loki5 odpad!

Jsem sice obézní a ošklivá ale to nevadí budete mě milovat protože jsem i hloupá protivná a nesnesitelná. Upozorňuju diváky že se to nedá snést moc dlouho. ()

chrispe

Zasmála jsem se, ale taky jsem si ťukala na čelo. Celkové zpracování bylo pod průměrem, hlavní hrdinka je opravdu nesympatická (btw: když ví, že má opravdu kulatý obličej - fakt trochu prasátkový - tak by si měla ty uhlazený, vysoko vyčesaný vlasy odpustit), jejíž jediným kladem - a kladem celého filmu - bylo to, že se nakonec neproměnila ve štíhlou krásku (ať už díky dietě, cvičení, plastice a já nevím díky čemu ještě). ()

Primavera odpad!

Neuveriteľná hlúposť! V Nigérií sa ženy priestorovo výraznejšie vôbec nehodnotia tak vysoko, ako to nahováral tento film. Možno Nigérijčania tušia to, čo vedci vedia - že so zvyšujúcim objemom pasu klesá plodnosť. A ktorý Afričan by preferoval neplodnú ženu? Okrem tejto nepresnosti bol film nepresný aj v ďalšej záležitosti - tvorcovia filmu zrejme omylom zabudli určiť, že je len pre divákov so zníženým IQ, zníženým sebavedomím a celkom nízkym prahom vnímania. ()

Ruffy odpad!

Dlouho jsem neviděla takovou kravinu jako je tohle!! Uráželo mě se na to jen dívat.. Po pár minutách víte konec filmu a navíc je ještě naprosto nereálný! Proč se natáčí takovéto filmy?! ()

Tiiso

HBO tento film uváděla v půl osmé ráno. A to je čas který tomu naprosto odpovídá. Dá se u sledování vytvořit snídani, provést ranní hygienu. Mezitím jsem zaznamenal pár okamžiků, u kterých jsem se docela i zasmál. A to ani ne kvůli kvalitám filmu, ale spíše proto, že dabing byl docela ucházející a občas padla i docela kvalitní hláška. Realizace veskrze podprůměrná, a stejně podrpůměrný je celý děj a i herecké výkony. ()

RajCZitko

Docela příjemná komedie jako zpestření sobotního odpoledne. Některé scény byli fakt hezké a spousta lidí by potřebovalo takovýto kopanec k dodání sebedůvěry. Prostě hezký :) ()

_aandyy_ odpad!

Naprosto špatně tvořený příběh bez jakéhokoli náznaku smyslu... Možná trochu plýtvání drahoceným časem. Samozřejmě - jakási myšlenka tady je, ale autoři ji zřejmě nezavedli tam, kam patřila, celkově hodně chaotické, nesmysluplné dílko, sice s docela hezkýma boubelkama, jenže opravdu nejsem chlap, abych tohle mohla až tak u filmu ocenit. ()

filip289 odpad!

Ešte teraz je mi na vracanie. A Mo'Nique je fakt pekné hovado, mala by so sebou niečo urobiť. "plnější je možno lepší" ale toto nieje plnosť, ale (brutálna) obezita. ()

Tatianistka

V celku zábava pozerať sa ako si kompezujú tučné baby komplexy týmto filmom, ktorý určite ulahodil minimálne americkým černoškám rozmerov xxl:), ale inak povedane bavila som sa. ()

will.i.am odpad!

tento film sa snazi povedat tucnym dievcatam, ze su krasne tucne. omyl! nieste! robte so sebou nieco! okremtoho je to strasne traone, nudne, ani vlastne neviem ako som na to prepol. a nechal som to chvilu pustenelen preto, aby som s cistym svedomim mohol hodnotit :) ()