Hrdinkou filmu je módna tvorkyňa Jazmin Biltmoreová (Mo´Nique), ktorá má plnšie tvary. S tým sa však nechce zmieriť, pretože nadváhu považuje za dôvod, prečo si nemôže nájsť partnera. Jazmin a jej moletnejšia kamarátka Stacey (Kendra C. Johnsonová) nevedia akceptovať „samu seba“ vo svete plnom štíhlych a anorektických žien. Všetko sa zmení, keď spoznajú mužov svojich snov. Mužov, ktorí preferujú zásadu, že „plnšia je lepšia"... má to však háčik – sú vychovávaní v inej kultúre... (TV JOJ)

Tiiso

HBO tento film uváděla v půl osmé ráno. A to je čas který tomu naprosto odpovídá. Dá se u sledování vytvořit snídani, provést ranní hygienu. Mezitím jsem zaznamenal pár okamžiků, u kterých jsem se docela i zasmál. A to ani ne kvůli kvalitám filmu, ale spíše proto, že dabing byl docela ucházející a občas padla i docela kvalitní hláška. Realizace veskrze podprůměrná, a stejně podrpůměrný je celý děj a i herecké výkony. ()

T2

Rozpočet $3miliónyTržby USA $7,061,128Tržby Celosvetovo $7,403,491Tržby za predaj DVD v USA $17,865,330 //počet predaných kusov 1,186,207 ()

LIVINGDEAD

Hrdinkou filmu je projektantka módy, která má plnější tvary. Ta se s tím ale nechce smířit. Nádváhu považuje za důvod, proč si nemůže najít muže. Její plnější kamarádky i Jazmin, nemohou akceptovat "sama sebe" ve světě plném štíhlých žen. Vše se ale změní, když ženy poznají muže svých snů. Našli muže, kteří preferují zásadu, že "plnější je lepší"..... jenže oni jsou vychováni v jiné kultuře.Je fajn se dívat na lidi, kteří jsou tlustější než vy, to fakt potěší :-), dobré herecké výkony..... bohužel, zasmál jsem se jen párkrát! ()

MM_Ramone odpad!

Neznesiteľných deväťdesiatštyri minút totálne nechutnej exhibície akejsi dvesto kilovej primitívnej svine. Tučná, hnusná, upotená černoška si ventiluje svoje komplexi z toho, že vizerá ako starý vyžratý mrož tým, že každého nevyberane uráža, vrieska ako pavián, robí si posmech zo štíhlych bielych slečien a bez problému sa uchyľuje i k fyzickému násiliu. Typický príklad sprostej afro-americkej maxi obéznej burgyne. Rozum a vychovanie nemá žiadne, ale drzého sebavedomia, vulgárnych rečí a telesného tuku má na rozdávanie. Ťažkotonážny odpad! ()

WANDRWALL

Zajímavý nápad, ukázat ženy plných tvarů v komedii. Když už je zdejší soutěže přehlížejí, tak aspoň je možno shlédnout tuhle komedii, tenhle pokus o oblíbení si tlustých žen. Tlustá žena nemusí znamenat hloupá žena! ()

rikitiki

Předvídatelná oddychovka pro deštivý den. Velmi slušné herecké výkony - především hlavní představitelka, pak v tomto typu filmu nezvykle drásavě zahraná scéna, kdy se hroutí v depresi a zajímavá konfrontace dvou kultur a názorů na krásu. Jediné, co mi vysloveně vadilo, bylo pár nechutných rasistických narážek na bělošky zkraje filmu. P. S. Skoro mám chuť vzít tu poslední větu zpět, protože teď jsem si přečetla ostatní komentáře a vidím, kolik nenávistných reakcí vzbuzuje prostý fakt, že někdo vypadá jinak, než manekýna. V tomhle případě je to jasné potvrzení hrdinčiných slov ve filmu, že takové hloupé urážky svědčí o dost nízkém sebevědomí. /7.8.2010/ ()

Ajinka126 odpad!

Jedním slovem OTŘESNÉ! Tento film jsem sledovala jenom jako host, takže jsem neměla možnost ho přepnout, ale tak zle mi z něho bylo... tento film nemá žádný žánr! Není to komedie, není to romantika, není to drama. Je to blbost pro tlustý baby, aby se ujedly k smrti a ještě jim to dali za správný příklad. Je mi z toho zle! ()

slunicko2

Jak se porvat s tloušťkou. Jak? Mějte se rádi, vytvořte svou módní kolekci pro otylky a nabrnkněte se nigérijského doktora. Problém obezity je vyřešen. Hezký den! ()

MiCM

Moc nerozumím myšlenkovým pochodům, které vedou k hodnocení odpad u takového filmu. Není to žádná extra show, ale přece jen to o něčem je... ()