Kluci v akci

(relácia)
všetky plagáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiálny text distribútora)

salahadin

Mě to baví a to jsem gastronomický antitalent, když si dělám kakao, vyleze z toho čabajka, ale totálně nepoživatelná, když jsem jednou zkoušel polívku ze sáčku, málem jsme vyhořeli. Ale kluci v akci mají oproti Babicovi výhodu - hraje jim u toho někdy pěkná muzika. No...já se do vaření stejně nikdy pouštět nebudu ve jménu klidu a míru na Zemi, ale tenhle pořad svůj účel plní.... ()

kingik odpad!

Pořady o vaření mně začínají lézt krkem a tahle dvojka dílo zkázy dovršila dokonale, ale co taky napsat o pořadu, ve kterém se vaří a nabízejí se recepty na jídla, která ani neznám. Jde o to, že zvolená dvojka kuchařů je nechutně podbízivá, nesympatická a jejich gesta mě až iritují. Je to pořad, který opravdu nemusím. 0% ()

AllShallFall odpad!

Kluci v akci.....???? to je co? nějaké GAY porno či co? Homoušskej název a homoušský moderátoři. Dneska do televize může opravdu kde kdo z ulice. ()

WANDRWALL

Že vařit umí, to se jaksi předpokládá. Ale že vaří s takovou radostí a stále, a ještě jsou to sympaťáci, tak to KLUCI V AKCI před vámi smekám. Proč tedy jen jeden bod? Takové pořady nepatří na veřejnoprávní televici. Slovácí mají kanál PAPRIKA. Takže takové pořady do podobných kanálů a ne na veřejnoprávní televizi, kterou jsem nucený si platit. ()

Crocuta

Tady jde hlavně o žrádlo a labužníka prezentované recepty jistě potěší. Dvojice protagonistů, jejich prapodivné vyjadřování a mírná křečovitost, to je druhá stránka věci... Ještě snesitelný pořad, jehož úroveň je tak na půl cesty mezi tragédem Babicou a o poznání lepším Pohlreichem. ()

korbitch22

like a virgin!how!like a virgin touch sky,like a véééeergin!:-DDDnázev připomínající prímovej gay porno film a co si budem povídat,oba kůcí přesně tak vypadaj.jejich recepty nejsou nejhorší,dokonce sem párkrát nějakou tu pečinku zkusil(bez olivového oleje:-)no bohužel jsou podanné tak blbě,nudně a trapně,že je až hanba se na ty dva debili dívat.jo a to nás tímhle paní učitelka na integrovce mučila snad každou hodinu speciální technologie,nikdy jsem snad neubalil víc joyntů než u tohodle pořadu:-) ()

heyda

Kluci v akci předčí pana Babicu o několik tříd o tom není pochyb, ale že by to bylo něco extra nebo něco originálního. To fakt né. 5/10 ()

SOLOM.

Tak na tyhle dva mám z osobních důvodů docela averzi. Jako kuchaři určitě nemusí být vůbec špatní a některé jejich díly nejen inspirují, ale i pobaví (zvláště ty ze zahraničí – Tyrolsko…), ovšem ještě z dob, kdy jsem dělal v mé bývalé práci pro zaměstnavatele natočili několik reklamních spotů, které nám neustále dokola pouštěli a jejich hláška na grilování „jsem nadržený jako sáňky v létě“ mi ještě dnes hne žlučí. Ale zpět k pořadu. Ničím extra nepřekvapí, podobně jako tucet jim podobných se drží v průměrném duchu, ale ani nějak výrazně neurazí. Ovšem z některých receptů mi bylo dost nevolno a to jsem je jen viděl na televizní obrazovce, natož abych je jedl. Ale tak každý má jiné chutě… ()

duklak2

Tak konečně jsou tu i Kluci v akci. Jo je to vtipné a zábavné. Podle mě asi jeden z nej pořadů o vaření. Mě ti dva kluci přijdou jako trochu teplí. Nemyslíte? Ale vždyť je to jedno, tak proč se o to starat:). Sice jsem viděl jen pár dílů, ale ti dva kuchtíci to vážně ovládají a být já ženou, tak bych si i nějaký recept vyzkoušel. Škoda, že mě vaření nebaví. Jídla, které každý díl uvařili vypadají báječně. A určitě každý, kdo je vidí, může jen závidět. Velice se mi líbí, jak ti dva neustále hýří nějakými vtípky a smějí se úplně všemu. Což velmi připomíná mou "vysmátost", protože já bych se smál i na vlastním pohřbu:-). Dále musím pochválit, že se natáčí nejen v interiérech, ale i na ulici. Mám na mysli např. nákup potravin doprovázený vkusným komentářem. Zajímavým nápadem je také to, že v každém díle se dělá předkrm, hlavní chod a na závěr pro zlepšení nálady i moučník. Celková zábavnost celého pořadu si drží nějakou úroveň, narozdíl od dobrot, které nám každou sobotu vaří pan Babica:-). O hodnocení jsem moc dlouho nepřemýšlel, pro mě má tento pořad hondnotu 4 hvězd. A na ostatní uživatele apeluji, aby si svoje hodnocení rozmysleli a přidali několik hvězdiček, protože ač chcete, nebo ne, tak tento pořad je ze všech seriálů o vaření ten nejlepší. Ty dva draky bych poslal vařit do nějaké restaurace. ()