Barney zjišťuje, že je pronásledován jakousi tajemnou dámou, která varuje jeho potenciální ženské oběti... (TV Prima)

Necrotongue

Čtrnáctá epizoda nebyla úplně bez vady, ale kdybych tvrdil, že jsem se nudil, lhal bych. Jen těžko bych se mohl nebavit u dílu, v němž byl hlavní postavou Barney Stinson. Tvůrci mu navíc připravili novou životní překážku. Definování, rozbor a pokus o řešení nezvyklé životní situace se mi postaraly o velmi dobrou zábavu, ale i tak se našly dva vlivy, které mi trochu kazily výsledný dojem. / Poučení: Nevzdaluj se od kořisti. ()

MM_Ramone

Štrnásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Pavúk" (The Bracket). Barney Stinson má problém. Prenasleduje ho niektorá zo žien, s ktorými sa v minulosti zaplietol a varuje pred ním jeho potencionálne budúce sexuálne partnerky. To značne kazí jeho plány na randenie. Je z toho poriadne rozladený. Za každú cenu musí zistiť, kto je tá tajomná žena, ktorá mu ničí život. ***** ()

Wyrdas

Barney se snaží zjistit, která z té stovky žen, které kdy vojel, má největší právo k ničení jeho dalších potenciálních cílů. To se totiž děje a proto je třeba tuto záškodnici odhalit a hrozbu sexuálního sucha tím nadobro eliminovat. Vzpomínky na Barneyho trofeje pobaví i ty největší feministky beze smyslu pro humor, protože ty pohádky jsou vážně TOP! ()

• V 18. minutě zazní „One Shining Moment“ od Davida Baretta. (SONY_)
  • V epizodě je zmíněn seriál M*A*S*H (od r. 1972). (SONY_)