Ako som spoznal vašu mamu - Série 3

(séria)
USA, (2007–2008), 7 h 20 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Mandy Moore, Enrique Iglesias, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Sharon Madden (viac)

Ve třetí řadě úspěšného sitcomu se diváci seznámí s ženou, která Barneymu „ukradla“ panictví, Ted s Barneym vymyslí trik na balení holek a ještě mnohem víc. (Netflix)

MM_Ramone

Počkej si (S03E01), My nejsme místní (S03E02), Tříkolka (S03E03), Malí kluci (S03E04), Jak jsem poznal všechny ostatní (S03E05), To nejsem já (S03E06), Pověčisodvod (S03E07), Zvykání na zlozvyk (S03E08), Fackodání (S03E09), Nervy (S03E10), Platinové pravidlo (S03E11), Žádný zítřek (S03E12), Deset sezení (S03E13), Pavouk (S03E14), Řetězec řvaní (S03E15), Hrady z písku v písku (S03E16), Koza (S03E17), Parťák z trucu (S03E18), Totální výprodej (S03E19), Zázraky (S03E20). ***** ()

Keks

Stále se můj názor nezměnil. Asi to není už takové jako první dvě série ale stále je to boží. Jen mě trochu mrzí, že tato série je kratší než předchozí ale nějak extra to nevadí. Postavy si prošly reálně nějakým vývojem a to vesměs všechny. Už mi to přijde trochu blbý ale já fakt nevim co bych vytkl! 5 hvězd ()

Wyrdas

Dílčí hodnocení každého dílu poskládalo průměr na čtyř hvězdách - a to je, myslím si, dost dobré hodnocení. S ohledem na pár podprůměrných dílů jsem se chvíli obával i horšího hodnocení, ale těch nezapomenutelně dobrých bylo nakonec výrazně víc. Třetí série se hodně zaměřuje na Tedův single život lovce žen, Marshalla a Lily coby vstupující do vlastního života s vlastním domem a několikrát nám naservíruje něco z jejich minulosti. Za mě poměrně uvolněná série hodně směřující k hloubce postav. A Britney Spears? Ani jsem si nedokázal představit, že kdysi to byla i pěkná ženská. Do mého podvědomí dřív vstoupila jen jako brambora, co zaměňuje hudbu za bezduchou show. ()

peetrejr

Som veľmi milo prekvapený. HIMYM bolo prvé dve série celkom milučký seriálik. Nie že by to nebolo aj v tretej. Tretia séria sa mi páčiloa viacej. Môžeme si cšimnúť Boba Odenkirka v úlohe Marshallovho šéfa čo je veľmi milé cameo. Fun fact: presne kvôli Bobovom cameu v How I met yout mother sa vytvorila postava Mikea v seriáli Breaking Bad. To znamená, že keby nemal Bob rolu v HIMYM, nebol by Mike, tým pádom by zrejme nebol ani Better Call Saul. Udialo sa nám tu pár udalostí, ktoré sú celkom podstatné. Napríklad Tedova láska k tej doktorke, ale čo je podstatnejšie Barney sa očividne zaľúbil. Síce to je stále: ,,a teraz si povieme ako som spoznal vašu mamu, teda nie, teraz vám poviem iný príbeh..." , celkom ma to v predošlých sériach hnevalo, tu si však na nič také nespomínam.  Ja som sa bavil. HIMYM je moja takzvaná "náhrada" za Priateľov ale s úsmevom môžem skonštatovať, že mi supluje Priateľov dobre. ()

Necrotongue

S každou sezónou je na tom u mě seriál o něco hůř. Pokud tvůrci zachovají stejný trend i nadále, od šesté série už nebudu mít hvězdičky k hodnocení, protože každá řada zatím na tu předchozí ztratila jednu pěticípou. Silně mě štve takový přístup, kdy se z komediálních seriálů postupně vytrácí humor a nahrazuje ho rozněžněné ňuňání nad vztahovými záležitostmi, které navíc třicátníci "řeší" podobným stylem jako zoufalí teenageři. / Poučení: Kde nic není ani čert nebere. ()

• V 18. minutě zazní „One Shining Moment“ od Davida Baretta. (SONY_)
  • Na konci epizody zazní píseň „Love Saves the Day“ od Dimitriho Ehlricha. (SONY_)