Barney zjišťuje, že je pronásledován jakousi tajemnou dámou, která varuje jeho potenciální ženské oběti... (TV Prima)

MM_Ramone

Štrnásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Pavúk" (The Bracket). Barney Stinson má problém. Prenasleduje ho niektorá zo žien, s ktorými sa v minulosti zaplietol a varuje pred ním jeho potencionálne budúce sexuálne partnerky. To značne kazí jeho plány na randenie. Je z toho poriadne rozladený. Za každú cenu musí zistiť, kto je tá tajomná žena, ktorá mu ničí život. ***** ()

Necrotongue

Čtrnáctá epizoda nebyla úplně bez vady, ale kdybych tvrdil, že jsem se nudil, lhal bych. Jen těžko bych se mohl nebavit u dílu, v němž byl hlavní postavou Barney Stinson. Tvůrci mu navíc připravili novou životní překážku. Definování, rozbor a pokus o řešení nezvyklé životní situace se mi postaraly o velmi dobrou zábavu, ale i tak se našly dva vlivy, které mi trochu kazily výsledný dojem. / Poučení: Nevzdaluj se od kořisti. ()

Wyrdas

Barney se snaží zjistit, která z té stovky žen, které kdy vojel, má největší právo k ničení jeho dalších potenciálních cílů. To se totiž děje a proto je třeba tuto záškodnici odhalit a hrozbu sexuálního sucha tím nadobro eliminovat. Vzpomínky na Barneyho trofeje pobaví i ty největší feministky beze smyslu pro humor, protože ty pohádky jsou vážně TOP! ()