Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Agonie

Šílená jednohubka, která solidně paroduje žánrová klišé. Možná bych si to dokázal i užít víc, kdybych aspoň na vteřinu viděl, co se děje! ()

Nikolas__

Strašně overhyped, nechápu čemu se všichni smáli. Vlastně to pro mě byla jen zdrcující ukázka a důkaz toho, že v podstatě jen málokdo umí udělat dobrou hororovou komedii. Proto tenhle sub žánr od podstaty nemusím a nemám většinou velký zájem si tyhle kousky doplňovat, ale musím :D. Ne samozřejmě až tak černě bych to neviděl, máme tu unikátní monstra, které vypadají opravdu perfektně, navíc atmosféra není špatná. Dojem hodně zkazila katastrofální kamera, střih a celkový vzhled záběrů - veskrze nezajímavé až běda. 40% ()

clarc

fascinovala me inteligence tech potvor, kdy jim ruka hodinu couha z der dveri, oken, sklepu. fascinuje me jejich presnost, kdy se vetsinou strefi lidem primo do oka na prvni pokus. fascinuje me hadka, kde 2 akteri resi jestli prozradit ci neprozradit fakt, ze holka s bombama na tele kterou jim z okna vzaly prisery byla mrtva nebo ziva. fascinuje me akcelerace slunce na konci filmu, kdy se behem peti minut stane z noci prave poledne. tenhle film je fascinujici...blbost...ale asi jsem to bral az moc vazne ;) ()

Madax

Další totálně ZBYTEČNÉ novodobé béčko, které sice obsahuje pár dobře odvedených scének, ale jinak nevidím důvod, proč se po něm shánět nebo si ho řadit mezi oblíbené filmy. je dobré tak maximálně na půjčení. Navíc ta zoufalá snaha tvůrců navodit jakousi "cool" atmosféru protkanou trapnými vtípky a nevěrohodným (byť zaručeně zábavným) chováním postav je opravdu... zoufalá. ()

E.T.Martin

Příšery, mrtvoly, příšery, mrtvoly, atd... Asi jsem na základě zdejších komentářů čekal něco lepšího. Byla to chvílemi docela dobrá zábava, ale nudné chvíle převládaly. ()

sAreOn

Dle mého nudná slátanina, která se tváří, že to alespoň bude vtipné, ale ono to vtipné není... Takže pak už je to jen slátatina. ()

sibskyn

Henry Rollins v řůžových kalhotách je sice nezapomenutelný, ale jinak je tenhle film zbytečný jako růžový voňavý pěti vrstvý toaleťák. ()

MFZB

Ledva za tri. Čakal som nejakú ozaj krvavú hostinu, ale tá bola akurát tak na začiatku a nakonci a medzitým nič proste nič. Zábavné to bolo pomerne dosť, niektoré scény fakt nemali chyby a taktiež hlášky sa podaktoré dali ale okrem toho nič. A natočené to bolo ako poďme jebať. Keď sa nič nedialo tak v pohode, ale keď už to monštrum či kerý boh to bol začalo útočiť tak kokot bolo vidno (a v jednej scéne doslova) a kamera roztrasená proste nič nula bodov. Ešte, že tam ako tak fajné kurvičky boli ale mohli aspoň ukázať...Aspoň v niečom by bol ten film zaujímavý. No nič, dúfam, že dvojka napraví nejaké nedostatky tohto veľdiela... ()

endrix

Tohle se moc nepovedlo. Celou dobu bylo zřetelné, čím se film snaží být, ale bohužel se mu to zoufale nedařilo. Postavy mi přišly nezajímavé, střih chaotický a parodické fóry vyznívaly tak nějak do prázdna. Počet dobře zbořených klišé se dal spočítat na prstech jedné ruky. A to je málo na film, který na nich staví. ()

zaack

Nekompromisní nářez, který rozhodně neztrácí čas vysvětlováním děje (proč taky). Sice jsem se u toho víc smál, než bál, ale rozhodně ne nudil. Dárek pro všechny hororové fanoušky. ()

dickens

Paneboze, jak muze mit takova debilovina 57%, vzdyt je to totalne bez napadu, deje, hrani..proste bez niceho. Nevim jestli autor schvalne daval za kazdym moudrem slovo fuck-fucking,shit-bullshit, aby umele zvedl "drsnost" tohodle filozofickeho dila nebo jen chtel pobavit americkeho divaka ba chtel zvednout silu svych monster tim, ze byly tak sexualne nabiti...myslim ze ohodnotit tenhle film slovy hole fucking shit (coz ve filmu uslysime tak 20x) opravdu od veci neni ()

fakáč

Tak tenhle trash se mi líbil. Nehraje si od začátku na nic vážného, a rovnou sází suchý hlášky. Dostala mě téměř finál scénka a hláška "Tys dostal infarkt, dědku?! Si děláš prdel". V dané situaci nemá chybu. Film ocení ten, kdo má podobných hororů nadíváno. ()

lajkus

Smál jsem se prvních 10 až 15 minut kdy se představovaly postavy a pak ještě jednou při úmrtí asi devítiletého chlapce, kterému jeho matka povídá, že už ho nikdy neopustí..... fuj já sem ale hnusnej necita ...... ()

mine.slayer

V podstatě větší řež tam probíhá mezi lidma vzájemně než mezi lidma a těmi monsty. Musím říci že to ale není taková zábava jako poslení díl této trilogie. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Již po třetí se ve dnech 13.-18. března na plátno pražského kina Aero vrací přehlídka filmového nevkusu, hnusu, ošklivosti, strachu i smíchu a bizarností všeho druhu v podobě oblíbeného Festivalu… (viac)