Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Slam7

Nedam dopustit na tenhle druh humoru, tim myslim takovej debilní humor!!! Je to naprostej opak Big Bangu, kde jsou všichni geniální a lidi těm kydům vlastně nerozumí, ale zasmějou se. Tady jsou "všichni" totálně vypatlaný, hlavně Randy:), a to se mi zamlouvá tak nějak víc! Úplně všechny díly jsem neviděl, ale ty co jo, tak na ně nemam kritickýho slova... ()

xpaja

Úžasný seriál stojící na myšlence, že každý kdo činí dobro druhým bude dobrem odměněn. Idea je to nádherná, kéž by to tak ale fungovalo i v reálném životě. Hlavní hrdiná tomu ovšem uvěří a rozhodne se napravit všechno zlo, které kdy napáchal. A jelikož Jason Lee hraje typického představitele amerických "white trash", napáchál těch zlých skutků tolik že vydají na 4 řady seriálu. I přesto že seriál je vyplňen postavami amerických looserů, kvalita humoru neupadá na úroveň Troškových Kameňáku, ale svou promyšleností připomíná spíše dílka Kevina Smithe. Vzhledem k délce seriálu se ale tvůrci nevyvarovali kolísající kvalitě jednotlivých epizod. I ty nejslabší epizody si však zachovávají přijatelnou úroveň. Krom skvělého Jasona Lee v roli Earla je nezapomenutelná jeho ex-wife Joy v podání Jaime Pressly a také její současný manžel Crab man. Jeho intelekt zcela nezapadá do prostředí "white trash" a ostře kontrastuje především v konfrontaci s Joy. Seriál v českém znění je, ostatně jako vždy, o poznání slabší než originál. Dávám ---== 90% ==--- . ()

FREEWHEELER

Vynikajúce! Ako sa vraví sto ľudí - sto ľudí. Pre mňa obľubená sranda, Jason Lee bohový, fakt mu to sadlo. Priznám sa, že druhú sériu som na poprvýkrát vypol, strácal som sa v tom a je asi najnevydarenejšia zo všetkých (to je 4* samozrejme). Na druhý krát ma zastavila už len nenatočená 5. séria. Obrovská škoda, že sa to štúdia kôli TV čislam vysrali. A z čoho som bol vždy najviac fascinovaný sú scenáristické prepletanice. To čo je niekde na začiatku načrtnuté troma minútami, je o dve série na 15 min. To sa museli tvorcovia a réjžovia riadne zapotiť. PS.: Kto má rád srandu, nech si to tutovo pozrie (min. pilot), ostatní chlapi aspoň koli Nadine Velazquez. ()

mArtinko5MB

Prvych par casti prvej serie je originalnych, no po case sa karma zunuje a zacina to byt len obycajny sitcom. Pohodovy serial, ktory prinasa niekolko srandovnych pasazi, medzi najlepsie vsak u mna nepatri. ()

barabaraMM

V seriálu se nachází velice originální vtipy. Na tento seriál se dívám hrozně ráda a dávám si pozor aby mi v televizi neutek. Takže jasných pět hvězdiček. ()

Marty_cz

Prostě fajnový seriál, který má akorát tu chybu, že končí slovy ,,To be continued“ a seriál zrušili vážně velké škoda a zrovna když to skončí, tak napínavě, nečekaně a s velkým? ()

chrustie

Pokaždé, když se mi nahodile dostala do sledování další epizoda jsem zjišťoval, že je to čím dál tím více debilní seriál. On asi ale není čímdál tím více debilní, on je nejspíše naprosto debilní už od začátku, jenom sem to nevěděl. A svým hodnocením to chci všem sdělit.... ano tento seriál je tak kokotský, že mě to stálo 5 mitnut života k tomu, abych to řekl i ostatním. ()

Juuroo

Zo začiatku úplne perfektný seriál, postupne však kvalita klesala. Keď sa počas pozerania komediálneho seriálu za 20 minútovú časť zasmejete 1x tak to o niečom svedčí. Je to na rozhraní medzi 3 a 4 hviezdičkami, hore zaokrúhľujem skôr z nostalgie. ()

Vito_LePour

Největší škoda je ten otevřený konec. Nevím jestli chtěli točit dál a nevyšlo to nebo to byl záměr. Každopádně je to vtipné, perfektní na binge watching a každý díl je něčím zajímavý. ()

BigBrother

Pokud bych hodnotil pouze první sérii, bylo by to rozhodně pět hvězdiček. Tenhle seriál na mě působil jako zjevení - skvělý námět, výborné postavy, inteligentní humor, bezvadné scénáře. Bohužel ve druhé sérii šla kvalita hodně dolů, ono není legrace držet takhle vysoko nasazenou laťku. Škoda. ()

gpx

Od jisté doby si ve volných chvílích už nepouštím televizi. Zapínám počítač a koukám na "My Name Is Earl". ()

superzurda

Nejlepší seriál jaký jsem viděl. Žádní ajťáci, black books nebo jiné. Červený trpaslík je okoukaný a ze Simpsonů už se stávají slátaniny. Nenapadlo by mě, že seriál o amerických buranech se může natočit takhle. Dobré vtipy, dobré zápletky, skvělý hudební doprovod a úžasné postavy. V tomhle seriálu nenajdete špatný díl. Jen bych dodal, že český dabing tomu dal pěkně na p..el ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006