Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Holusacek

Můj nejlepší seriál všech dob.Opravdu nevím na co se budu dívat až se na Earla dodívám.U některých dílů se opravdu řežu a mnohdy nemůžu přestat.Jiné díly jsou slabší,ale přece na dívání aspon zábavné.Za opravdu nejlepší sérii považuji 2řadu.Nejlepší díly jsou však konec civilizace,okradl zhulenýho fetáka,jmenuju se vězen a podobně.=90% za někdy slabší díly. ()

Eniaswow

Tenhle seriál mě prostě pohltil. Jak by někdo nemohl mít rád Randyho nebo Krabáka. Nápad se seznamem dodává seriálu švih a umožňuje rozvádět nečekané zápletky. Takže pro mě jasná volba při výběru co s večerem :) ()

Zirael

Naprosto parádní seriál. Všechny postavy jsou strašně sympatické. Earl je parádní oddechovka a není díl, abych se nezasmála. Jednu hvězdičku ubírám, protože po shlédnutí více dílů mi to začalo připadat trošku stereotypní (ale koukám dál). A rozhodně doporučuju sledovat Earla v originále, neříkám že dabing je přímo strašnej, ale poslouchat v originále jak mluví "spodina" je někdy fakt sranda. ()

Afendy

Jmenuju se Earl je tak trochu "jiný" seriál. Po každém díle v sobě mám nenapodobitelný pocit dobré věci, kterou Earl vykonal a čím si zasloužil škrtnutí dalšího špatného skutku, který dříve spáchal. Celý námět seriálu se mi hodně líbí a je přesně podle mého gusta. Jediná věc, kterou bych vytknul je občas se opakující děj a předvídatelnost. Seriál se bohužel kvůli malé sledovanosti už netočí, ale nahrané série jistě stojí za zhlédnuti. ()

Mickel odpad!

Je to nucené, hloupé a nevtipné. Úroveň humoru v čechách povážlivě klesá, jak tak projíždim hodnocení uživatelů. 5 hvězdiček?WTF? Já v tom neviděl jedinej vtip, krom seriálu jako celku...To už radši Ala Bundu než tohle. ()

Tristanian

Pod pojmem sitcom si představuji seriál, u které mě jakýkoli náhodně puštěný díl zaručeně rozesměje. Earl tohle splňuje na jedničku. ()

metztlimoon

Neobyčajný seriál o docela obyčajných ľuďoch. Camden, lukratívne miesto pre "dolných desaťtisíc". VEĽMI oceňujem, že sa to neodohráva len v štúdiových interiéroch, ale pekne je tam zakomponovaný aj ten vonkajší zapadákov (okolie karavanu, motela,...). Nech tie všetky situácie vyzerajú akokoľvek pritiahnuté za vlasy, v podstate sú docela uveriteľné. A rovnako aj hlavné postavy. Joy nemá chybu!! ()

Marty_cihi

Do té doby jsem ani nevěděl co to karma je...teda myslím tu duchovní karmu. Earl je frajer, kdo by si nechal dobrovolně narůst takovýho porno knírka. Nebo nosil dobrovolně flanelovou košili, je to extratřída. I když neni jeden z nejchytřejších tak chce napravovat svoje chyby a ještě se stará o svého momentálně zaostalého bráchu....Jeden čas byl pro mě ten seriál tochu inspirativní a dal mi trochu té duchovní osvěty. ()

cirkulace

Příjemný seriál, na který se vždycky rád podívám, když zrovna běží v Tv. Earl je vlastně šíleně šťastný člověk., hrozný pohodář a má podobný vkus jako já. Asi bych nemohl koukat na všechny díly pravidelně, ale takhle občas je to super. ()

SolamBee

První dvě řady by si zasloužily nepoměrně lepší hodnocení. Jenže třetí a čtvrtá řada taky existují a to se nedá odpustit. ()

sergiokish

Rozhodně jeden z nejlepších serialů co sem kdy viděl,je to tak protože když si vemete co davaj v televizi neska: Hustej Nářes,Agentura Jasno,Dům Loutek,Faktor Strachu,Last man Standing,atd....,kde je ta stará dobrá klasika kdy jsme se u serialů dobře nasmali a zajímalo nás co bude dál,a přesně v tomhle je My name is Earl skvělej. ()

tyrs26

Naprosto geniální seriál plný absurdních situací a zábavných hlášek. Nudíte se? Doporučuji vám sledovat tento seriál. ()

milhouse86

Príjemný oddychový seriál, neraz som sa od srdca zasmial. Randy je jeden z najlepších TV blbečkov posledných rokov. Vytknúť ale musím kolísavú úroveň častí, časté až moc za uši pritiahnuté situácie, kedy to už nepridávalo na vtipnosti, ale vyznievalo skôr trápne a najmä málo priestoru pre Nadine Valazquez - tak dobre sa na ňu pozeralo a tak málo ju bolo vidieť ()

p.a.douch

Tak tomuhle seriálu jsem přicházel na chuť postupně. V začátku mě moc nebavil, ale rapidně se to zlepšilo. Postavy jsou brutální. Všichni tam pronášej dobrý hlášky. Herecky dobrý - hlavní pětice až překvapivě, hosté vždy překvapí (Jane Seymourová, Beau Bridges, Ribisi, Chloë Grace Moretzová, Glover, Favreau, Juliette Lewisová, Kapoor, Slater, Leguizamo, Burt Reynolds, Craig T. Nelson, Marlee Matlinová, Foster, Rapaport, Green, Roseanne Barrová, Astin, Olyphant, ...). ()

Aidina

Earl Jockey v životě neudělal nic dobrého, jeho životním posláním byly krádeže, poflakování a pivo. Jeho život ale ovlivní Karma a totálně mu změní život. Earl chce být lepším člověkem a v tom mu pomáhá jeho ne zrovna bystrý bratr Randy. Tuhle dvojici dopňuje ještě bývalá manželka Joe (má neskutečný slovník a ještě neuvěřitelnější přirovnání. Její dialogy s Krabákem, její současný partner, jsou neskutečně praštěné: „A odkdy jsi tlustý lidi přiřadila nad Al-kajdu a práskače? Od té doby, co jsem v televizi viděla pořad o štítné žláze…“ ()

lacerta

Nejdřív mě i chvíli bavilo... pak mě to začalo nudit. Přece jen se to dost opakovalo a zase tak skvělý to nebylo. Pak jsem se k tomu po nějaké době z nouze vrátila. A v okamžiku, kdy mě fakt zajímalo, co se stane dál... to byl poslední díl poslední řady. ()

Kacla

Opravdu skvělý seriál, na který se můžu dívat znovu a znovu a vždycky mě rozesměje. Zárukou úspěchu je neotřelý humor, který se s nikým nemazlí, a skvělý výběr hlavních postav, které můžete buď milovat nebo nesnášet... ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006