Britská Kolumbie. Lesnická společnost zasahuje do genetické skladby stromů, aby měla co největší těžební výsledky. Jejich ilegální pokusy vedou k mimo-řádně hrůzným následkům. Místo stromů se počínají měnit v hladové zombie zaměstnanci a ekologičtí aktivisté, kteří les brání. (oficiálny text distribútora)

Morholt odpad!

Zápletka, režie, herci, atmosféra, to všechno stálo za hovno. Navíc zombíci, který třikrát oběhnete a kopnete do prdele dřív, než se otočej, už dávno nejsou v kurzu. Alespoň ne tak, jak jsou tady podávaný. Proč to má modrý čísla? Dyť to je jasný černo. ()

LINKIN odpad!

Ty vole né! Tak tohle je moc. Nutno přiznat, že nejvíce z celého DVD se mi líbili úvodní trailery, po nich ovšem následovale jenom 90ti minutové utrpení. Co vytkount? Snad všechno. Ale v záplavě špatných hereckých výkonů, kamery, scénáře, hudby atd. bych chtěl "vyzdvihnout" opravdu odporný střih. Podle mě musel bejt střihač zhulenej nebo hodně přepracovanej, ale to co předváděl s nůžkama u tohohle "filmu", to opravdu nemá obdoby. Od 20. minuty až do konce se jedná pouze o sled různých bitev a rvaček se zombíky, u kterých je kamera tak zmatená, že stejně nevíte, kdo koho žere. Děj odhadnete už po 10 minutách filmu a absolutně nic vás nepřekvapí. Typickej béčkovej horor, kterej většinou ale od absolutního dna (odpadu) zachraňuje alespoň nějaká mladá roštěnka. V tomhle případě naneštěstí chyběla i ta... ()

Ridick

Nudné béčko, ktoré samo seba berie až príliš vážne. Sklamanie bolo aj z prevedenia zombíkov - v dnešnej dobe si myslím, že tvorcovia by mali mať na viac. ()

AlistairMir

Dřevorubec stromek kácel, řízl se a vykrvácel. Marně zatínal pěstičky, neměl krevní destičky. Navíc řízl do geneticky upravovaného steroid stromu a stal se z něj zombík. Porafal všechno kolem a postaral se tak synkovi šéfa společnosti a ještě pár ostatním o blbej den. Tolik k příběhu. Zombíci vypadají jako nemocní žloutenkou co přebrali a tak se motají a snaží se někoho chytit aby jim pomohl v souboji s gravitací. Postavy jsou až na pár vyjímek na ránu a imbecilita hlavního jako že hrdiny v úplném závěru filmu byla už opravdu k smíchu. Pár světlých momentů to mělo, ale rozhodně to není film, který si budu chtít pustit znovu. Info na závěr : ZA VŠECHNO MŮŽE VEGANKA. ()

Martin741

Opat priemerny prispevok do popularnych zombie filmov. Tentokrat ale s poslabsim pribehom, dialogmi a dost otravnymi hercami. Ked divak ale vypne mozog, da sa na to pozriet bez vacsej ujmy. 51 % ()

cariada

Pěkný zombi horor. U zombi filmů mám rád ,že obvykle končí špatně a tady se výjimka nekoná. Co stojí zazmínku jak se zombi ládují na cestě mrtvolou docela síla. Být aktivistou se nevyplácí ,viz nechat se přivázat ke stromu a pak se (ne)dobrovolně nechat sežrat zombi,jaká ironie osudu. ()

TO

příšerně levný, příšerně natočený a příšerně zahraný. Škoda času, který člověk stráví s tímto filmem. ()

demented

Nehorázna vykrádačka filmu 28 Days Later, líznutá Snyderovým Úsvitom mŕtvych. Až sa normálne čudujem, že to distribútor nenazval 28 dní poté 2 aleo 29 dní poté :) Kvalitatívne je to na úrovni spomínaného filmu, takže nič moc. Jedná sa zrejme o veľmi lacné dielko, pretože ani napriek televíznemu hereckému obsadeniu tvorcom nezostalo dosť peňazí na slušné triky. Ich absenciu sa režisér aspoň snaží zamaskovať epileptickou réžiou, ktorá nastupuje vždy počas útoku zomíbkov. A že je tých útokov požehnane ... a človeka potom iba zbytočne bolí hlava :) ()

Danny F.

Nevím čím to, ale film mě vůbec nezaujal. Asi to bude tím, že v důležitých záběrech nebylo díky špatné kameře nic vidět a zombíci taky nějak nestáli za nic. Taky je pravda že jsem se začínal nudit a film jsem zhlédl celý až na podruhé. To není dobrá známka pro tento žánr. 45% ()

AngelusCZ

Docela reálné, ale docela hloupé. Herci byly docela v poho, masky ušly. No rozhodně jeden z lepších zombíí filmů, docela bych si u tohohle filmu přál dvojku. ()

The Viper

Spíše komedie než horor. Z party lidí si divák mohl vybrat své favority, ale když neuspějí, nemá pro vás zbytek filmu cenu. Chabý film. ()

sedm.1

Strašný, strašný a ještě jednou strašný. Hororu, jakožto mému nejoblíbenějšímu žánru toho dokážu spoustu odpustit, zároveň ale když ve mě nějaká idiotina, jako je třeba právě případ Stínů z lesa, dokáže vyvolat takový vopruz, neodpustím mu naopak vůbec nic. A tak jediné, o čem se dá ve spojitosti s tímto hororovým pokusem diskutovat, jako o mírně pozitivním, je slušně zpracované gore, kterého je tu navíc poměrně dost . Ovšem co naplat, když tuto jedinou zmíněnou přednost autoři stejně totálně pohřbili svou rádobyoživující divokou, roztřesenou "akční" kamerou. Tento typ zpracování jsem už zdrbal v jiné zombiárně Automaton Transfusion, ten měl ale alespoň nějaký svůj styl, tady mi to však přišlo jen jako zcela nesmyslný tah udělat film asi jiným ,nebo prostě nevím, ale je to děs. Má kritika Stínů z lesa se ale netýka jen kreténského nasnímání, on je tu děsný i scénář, pitomá, chudá zápletka bez hlavy a paty (viz konec???), nesympatické postavy, o jejich představitelých ani nemluvě, jen banda druhořadých amatérů a o nějaké atmosféře či napětí se tu též nemohu zmínit, neboť se v tomto snímku jednoduše také nevyskytují. Stíny z lesa je zkrátka hodně špatně natočený a zahraný horor, není v něm vůbec nic zajímavého a zábavného, prostě jde čistě o nekoukatelný béčko a hotovo! ()

zbysik

Vcelku dobry beckovy zombii horor, ktery si ale sam podkopava nohy nekterejma hloupejma dialogama, logickyma dirama; prehnane roztrepanou kamerou v akcnejsich scenach, ktera spis slouzi jako kamuflaz beckovosti, z tohoto hororu vychazejici... ()

Hanys_

V rámci zombie filmů je tohle vážně jeden z těch slabších kousků a ikdyž má pár světlých momentů tak víc než hvězdu dostat nemůže.. 3/10 ()

Haymar

V rámci svého subžánru lehce nadprůměrná "zombíárna". Klady: solidní gore-efekty, povedený vizuál a kamera (balanující na hraně filmu a dokumentu - přesto nevyvolávajíce v divákovi epileptické záchvaty:-), což dodává snímku jednak solidní atmosféru a zároveň naturalistickou syrovost. Zápory: herci, evidentní mega-nízký rozpočet a přílišná "inspirace" 28 dní poté (zejména v druhé půli filmu). ()

lukasd

Tak tohle je dost slabý horor. Nápad umístit zombíky doprostřed hlubokého lesa není špatný. Problémem ovšem je, že režisér Carl Bessai opravdu neumí točit i svým zpracováním zabije i těch několik světlých okamžiků. 40% ()

wampire23

Niektorým môže vadiť, že je to príliš ,,lacné". Niektorým, že je to príliš B-čkové. No ja som sa bavil skvele. Pocta všetkým zombie hororom. Film pôsobí skôr britsky než americky, ale to ešte umocňuje hororový zážitok. A koniec bol tiež pekne dotiahnutý. Nemôžem dať menej ako 4*. ()