Prison Break: Útek z väzenia - Návrat

(séria)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

pold

Bože, za co. Po skvělé první sérii začal neuvěřitelný sešup, který zdánlivě dosáhl dna ve čtvrté sérii, ale to je jen zdání. Resurrection je ještě horší, trapná vykombinovaná nereálná zmatená běhačka, ve které od prvního dílu zůstává jediný dojem, a to chuť zabít všechny hlavní hrdiny a ukončit tak jejich i svoje utrpení. ()

zekon

Opět násilně nadstavená kaše a to po několika letech. Plná nelogických nesmyslných scén a stupdního chování postav. PB první série byla geniální, druhá velmi slušná. Seriál měl závěr nicméně tohle nebylo třeba. Ano, první 3 díly měli wau efekt, pak to ale velmi rychle končí a už je to skutečně jen snůška stupidit včetně pointy která je jasná od začátku. Knepperův T-Bag je jediná postava která svítí nicméně zároveň nejvíc trapně zapojená. Co potěšilo tak CZ dabing kde dokázali zapřáhnout původní dabéry. ()

vitapavlik

Ztvárnění do extrému vyhnané konspirace stojící za Míšovou nesmyslnou smrtí, která zakončila zahovnostojící čtvrtou sérii, bylo sice líbivé, jak se Michael dostává z hoven, do kterých jej ponořil kudrnatý chlapík, který je mocnější než kdokoliv v USA, ale jako celkový obraz byl chabý, když se točil, celou dobu jenom kolem Michaela, kteréhož znovuobjevení bylo po větší část série velice nesmyslné. V porovnání s konečnou 4. sérií to ale tvůrci neprotahovali a líbilo se mi to víc, takže za to palec nahoru a dvávám 4 * . ()

Mirabony

Je to škoda 😔 začátek vypadal hodně slibně a návrat ke kořenům ale nakonec se to přehouplo do stejného mezinárodního spiknutí jako ve 4. sérii a to je velká škoda. Ale rád sem videl starou partu, tak že 3 hvězdy určitě ano. ()

NikiVai

Pro mě už byla pátá série až moc přitažená za vlasy. Kdyby se jednalo o samostatný seriál, bylo by to v poho. Můj oblíbený T-Bag tu má roli jen aby se neřeklo, že tam chybí, to samé Sucre. Nějak prostě už s touto sérií nesouzním. ()

Matrix44

Bohužiaľ upadajúca kvalita posledných dvoch sérii pokračuje. Dosť mi vadili trápne pasáže s nemohúcimi teroristami, trápne dialógy a divne sa tváriaci Wentworth Miller - Michael Scofield. A ešte by som chcel vedieť ako sa zbavil celého potetovaného tela a prišiel k úplne novému tetovaniu??? ()

PanIncognito

Jde o akční a neočekávaný hit. Herci a jejich výkony ve spojitosti s prostředím arabského Jemenu a scénářem vyzdvihují kvalitu díla. Hlavní hrdina je oživen nejlépe, jak to jen jde... je to velmi racionální. Série je ohromná, přesvědčivá a táhne diváka do děje (zde tvůrci pokračují v duchu první série). Skvělou atmosféru zajišťují především staré a známé tváře, jenž jsou vzorně vybrané. I přes některé absurdní scény a nedostatky ve scénáři, jde o napínavě skvělou podívanou. :) (viděno s dabingem) ()

SNCIS

Bylo to uzavřené a mělo to konec. Bylo to znovu otevřené a převedlo to vesměs to samé. Zase se utíká a zase je tam deb*lní zápletka. Organizace, kde vidíme jen 3 postavy a mocný Poseidón. Vůbec sem to nežral... Co mne nejvíc bavilo? To okolo Islámského státu. Postavy jako Bagwell a Sucre nevyužité. Celkově se mi to moc nelíbilo. - 50%. ()

Michal.Sever

Žádný průser se naštěstí nekonal. PB je moje srdcová záležitost (celý seriál jsem viděl asi 5x). Klasickej bouchač Linc a inteligent Michael. SPOILER: jen škoda Kellermana, toho jsem měl asi nejradši. ()