Sara a její syn jsou v nebezpečí. Michael a Lincoln se je snaží zachránit a znovu požádají o pomoc C-Nota. Michael se rozhodne vrátit do Spojených států. Lincoln se ocitá v ohrožení života. T-Bag odhaluje dávné tajemství a zažívá nečekané setkání. (TV Prima)

Rocky88

Seriál si stále drží solidní úroveň, byť opravdu nadchne jen skalní fanoušky. V tomto díle jsme opět svědky napínavých situací, rychlých přesunů, nějakých náhod a tentokrát i nefalšovanýho cliffhangeru. Jo a jedno překvápko pro T-baga s Whipem. A pro pozorné diváky to bude překvapení taky, protože to je nehorázná chujovina. Scénárista zapomněl, co vymyslel pro 4. sérii. ()

Sevin14

Velice zajímavá a emotivní epizoda, zejména setkání otec - syn. Dozvídáme se zajímavé informace o Whipovi a proč si jej Michael vůbec ze začátku vybral jako partnera, to by nebyl on, aby v tom nebyl již z prvopočátku nějaký plán. T-Bag zde sehraje také důležitou roli, která bude jistě ještě důležitější ve finále. Dále se v dílu docela nečekaně vyskytne jméno Ambruzzi, které za sebou zanechá stopy, možná i krvavé. Po shlédnutí traileru na poslední epizodu se ještě víc nemůžu dočkat, až se konečně dozvíme co se skrývá "Behind the Eyes" a mám takový pocit, že z toho Poseidon nebude mít radost. ()

Cheeter

Mno, tak uvidíme, jak s tím naloží v deváté epizodě. Rozhodně to asi nedopadne tak, jak to dopadlo na konci epizody. Rozhodně se je na co těšit. A tahle epizoda byla skvělá, krásně připravila půdu pro závěrečné rozuzlení, které doufám bude stát za to a nezklame mě. ()

Frajer42

Spoilery! Docela mě mrzí výskyt takového počtu laciných zvratů. Šachová partie mezi dvěma velmistry poté celkem znatelně ztrácí na kráse. Úvod byl neskutečně o ničem, ale díl nakonec dokázal nabrat ty správné obrátky. Divák se dozví o následcích protrhnutého kondomu T-baga. Solidní předskokan pro finále, u kterého budu mít velká očekávání. Jináč jsem si po 5 sériích uvědomil, že Dominic Purcell disponuje hlasem, který dává pořádně zabrat basovým reproduktorům. ()