Prison Break: Útek z väzenia - Série 4

(séria)
USA, (2008–2009), 17 h 1 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Dominic Purcell, Wentworth Miller, Michael Rapaport, Amaury Nolasco, Wade Williams, Robert Knepper, Chris Vance, Danay Garcia, Jodi Lyn O'Keefe (viac)

Poté, co se naši hrdinové dostali z panamského vězení, mají další úkol. Agent Don Self (Michael Rapaport) chce zničit společnost získáním Scylly (černá kniha společnosti). Aby se Michaelova (Wentworth Miller) skupina nedostala zpět do vězení, nabídku přijímají. Úkol je jednoduchý - najít kartu k otevření Scylly... Co by se mohlo pokazit? (Varan)

Scanerior

Tato sezóna opět není špatná a znovu přivádí některé staré postavy zpět. První polovina sezóny je celkem silná a má jasný cíl, ale naopak druhá polovina sezóny je docela nudná a to především kvůli neskutečným zvratům v příběhu, kterých bylo dost už v celém seriálu, ale tentokrát je toho opravdu moc. Když bych si tyto zvraty odmyslel, tak se ale jedná o slušné pokračování a dvacátá druhá epizoda představuje silné zakončení (poslední dvě epizody dokreslují příběh). ()

Hpatrik

Jo tak dokoukat tohle opravdu bolelo :). Kromě snad jen Fitchnera je to herecky marné. Snaha o nějakou realičnost a uvěřitelnost úplně vymizela, takže si scénáristé často vymýšlejí úplné paskvily a umělé a trapné zápletky, aby si buď ulehčili práci, nebo na víc prostě neměli. No nuda, šeď, spousta vaty a 24 dílů úplně o ničem. ()

Ouwen

Jelikož čtvrtá série dokonale a neskrývaně popírá všechno, co původní troj série budovala, nevidim důvod tohle nějak zakončit, protože i to že pátá řada téměř ignoruje veškeré prvky, co se zde odehrávaj, o něčem svědčí. Majkl je absolutně nevýraznej a není zde nic, co by mě uchvátilo. Je znát, že to je tupá ždímačka. ()

TheSpearCZ

Okey... musím se na chvilku pozastavit co všechno jsem to viděl a co to jako mělo být :DD. Nejdřív jsem nevěděl co si o tom myslet, obzvlášť když jsem tu četl ty hejty na celou čtvrtou sérii, ale nejspíš kvůli těm hejtům jsem myslel, že půjde o něco daleko horšího. Jako chápu tu ty lidi... oblíbené postavy umíraly a zase se postupně (o něco víc než normálně) vracely, ale to určitě není důvod celou čtvrtou sérii zahazovat do koše... například napětí jsme se opět dočkaly a opět to bylo i párkrát na infarkty... Ano, byla to zbytečně natahovaná série a úplně by stačilo, kdyby série měla dvacet dílů, možná i méně. Ty poslední díly byly už lepší a slzička ukápla na konci. I přesto se, ale jedná o nejhorší sérii ze všech (ne špatnou, ale nejhorší). 4. série - 80% ()

Bohdy67

Vlastně ani nevím jestli jsem to dokoukal, každopádně při !možná dalším pokusu) jsem to nedal asi tak po pěti dílech...Sme opět u špionážního dramatu, tentokrát ještě horšího než u druhé série... Prostě ne vždy je potřeba rozvíjet základní příběh a tady jsme toho jasným důkazem...spousta seriálů jde s postupem času do kytek, tady to přišlo relativně brzo, ale za to o to víc...19% ()

• V čase 32:45 si agent Self (Michael Rapaport) prohlíží mapu s polohou trestanců a je zde i jméno Alexander Mahone (William Fichtner), který je ale tou dobou před soudním řízením. Ukáže se hned v dalších záběrech. (slezi18)
  • V průběhu natáčení 4. řady seriálu byli herci okradeni. Přímo ve studiu FOX se neznámí pachatelé vloupali do jejich karavanů. Ukradli hotovost, kreditní karty, dokumenty a počítač. Celková částka se pohybovala okolo 50 000 amerických dolarů. Nejvíce to odnesli Jodi Lyn O'Keefe (Gretchen) a Dominic Purcell (Lincoln Burrows). (FIBO)