Sara odhalí skutečný důvod, proč Michael zfalšoval vlastní smrt, a začne se bát o bezpečí své rodiny. Sucre pomáhá Michaelovi, Lincolnovi a spol. dostat se zpátky domů. Michael odhaluje identitu záhadného Poseidona. Sara a její syn Mike se dostávají do zajetí. Michael a spol. musí čelit po zuby vyzbrojené speciální jednotce NAVY Seals i raketometné salvě. (TV Prima)

Frajer42

Po úvodních minutách jsem žluťáska Tancharoena opět proklínal. Naštěstí se děj postupně dokázal rozběhnout. Dost dobře nechápu, že je mezi pány o šerednou a emancipovanou Sáru takový zájem. Prison Break patří za mříže, tam je nejlepší. Pobyt na svobodě mu nesvědčí. V ději taktéž značně postrádám T-Baga. Michael mi v nové řadě přijde neskutečně trapný a postupně se řadí mezi postavy, které mě v rámci tohoto seriálu iritují. Rozehraná zápletka mi přijde nekonečně prvoplánová. Jsem zvědavý, co z ní tvůrci v závěru vykouzlí. Slabší 3 kusy. ()

Agent24

Já mám asi tu výhodu, že jak jsem psal si už předchozí sezony co jsem viděl nepamatuji takže mě to asi o to více baví. Michael se setkal se Sárou, scény na lodi byli dobré akorát ten konec jak neukázali výbuch to mě trochu štve. Asi došli prachy. Všechno se už pěkně rozmotává takže jak to celé asi dopadne. Sedmá epizoda 100%!!! .-) ()

Rocky88

Stále si to drží velice vysokou úroveň, děj je slušně nabitý. Je ale bohužel poznat nedostatek financí (to ostatně vykazuje každý díl). Některé scény působí až příliš prázdně, studiově. Každopádně stále nejsou všechny uzly rozmotány, během posledních dvou dílů se musí stát opravdu hodně. A navíc už snad zaúřaduje i T-Bag. ()

Arkanoid

Predvídateľnosť, klišé. Prison Break nemá čím prekvapiť, na atmosféru Jemenu sa už nemôže spoliehať, ani ťažného koňa postáv T-Baga nevyužíva, len prázdne torzá kedysi plnohodnotných (aspoň to zdanie tam bolo) postáv. Útek z väzení bol vždy prepracovaný, útek z krajiny bol postavený na pár šťastných náhodách a zázrakoch, ako je tomu aj tu, čím vytvára hlúpy nudný stereotyp bez pamätnej scény. ()