Na strome

• Česko Na stromě (viac)
všetky plagáty
TV spot

Bohatý podnikatel neochotně nabere dva stopaře. Když ale špatně odbočí, skončí všichni tři i s autem na stromě. (Netflix)

michalkop

Opravdu velmi podprůměrná komedie s Louisem de Funesem. Tvůrci nedali vůbec vyniknout jeho talentu. Začíná dobře intrikami o stavbu dálnice mezi Francií a Itálií, poté zběsilá jízda serpentinami je taky fajn. Ale nakonec se na hodinu (ve filmu) ocitne na stromě. Na stromě se nic neděje, ač se herci snaží, působí tam jako statisti. De Funes není dobrý herec v sedě - už min. kvůli tomu, že nemůže dostatečně gestikulovat. Ve finále přichází roztěkaná, nepromyšlená a nekoncepční záchrana. Tato umělecká zkratka, jak jinak chápat tyto zcela očividné nedostatky, si mě nezískala. ()

Pythonator

Jeden z horších Funesových filmů připomíná dosti ujetou a špatně natočenou LSD slátaninu. Jednou jsem vybuchl smíchy, když vybuchla loď a párkrát jsem se pousmál. Celkem nuda, ale vzhledem k omezeným možnostem scénáře, docela dobře zvládnutá nuda. ()

P@\/EL

Tenhle film je jen slabý odvar komediálních skvostů, které má na svědomí Louis de Funès. Můžu s jistotou říct, že se jedná o jeho nejslabší film z těch, které jsem měl možnost zhlédnout. Je sice pravda, že se tady najde několik světlých humorných okamžiků, ale na tak miniaturním prostoru se špatně sekundujícími herci a vágním scénářem nedokáže ani mistr mistrů nic moc světoborného udělat. ()

D1705

Jedna z naj komédií, ktorú som videl. Najprv som si myslel, že to bude nuda, ale nebola. L.De Fuines ako bohatý politik, ktorý mal veľkú predstavivosť, ale zo začiatku beznádej nemal chybu. Jeho syn ako stopér a to Geraldine mu len sekundovali a vytvorili tak skvelú komédiu. Len škoda toho konca. Myslím si, že to si nezaslúžili, aj keď viem, že to je len komédia... ()

evangelik

Tak jsem si tuhle komedii po cca 45i letech připomněl a zklamání nemohlo být větší. Taková slátanina. Nejvíc se mi líbilo, jak byli herci po celou dobu pobytu na stromě hladce oholení... ()

Honza__St.

Byť je to rozhodně zajímavá zápletka, tak většina filmu mi přišla na Funése taková nemastná neslaná. Ta pravá zábava začíná vlastně až ve chvíli, kdy je konečně objeví. Pak je to naprosto dokonalá satira. Škoda, že až v poslední cca. třetině filmu. A taky se nepovedl ten závěr - jestli to měl být nějaký černý humor, tak to zrovna nevyšlo (takovej Hibernatus to dokázal líp). Dal bych jen tři hvězdičky - ale přece jen musím jednu přihodit, a to za výpravu, resp. efekty. Jak sakra dostali to auto a ještě herce - kaskadéry na ten strom???!!! ()

PORTER44

I když je to slabší snímek s L.de Funesem hlavně zásluhou scénáře i přesto to byla dobrá komedie hlavně zásluhou tohoto skvělého komika.Skoro celý film se odehrává ve třech lidech v autě a na stromě i tak dokázal Funés dobře pobavit. ()

bloks

Menej známy film s Funesom, kde nemal toľko priestoru, aby sa mohol prejaviť. Možno aj preto, že väčšina deja sa odohráva v aute a veľa toho na tom strome nenahovorí. Menej vtipná komédia s Funesom. ()

SNCIS

"Vrtulník se nečekaně pohnul. Dva lidé visí nad propastí. Houpají se a krouží nad ní jako v nějaké pekelné manéži. A krouží. A krouží. A krouží. A krouží. A kro ... a už jsou zase skoro nad vozem. A vracejí se. A zachráněni. Ach pane bože díky. Nedobrovolní vzduchoplavci přistáli v autu. Jsou v bezpečí." - 20%. ()

Ospalek

Je to asi největší blbinka, kterou jsem s de Funésem viděl. Příběh není tentokrát tak postavený na výkonu de Funése, možná je to dobře, sledovat jednou poněkud mírného de Funése, ale zase je to takové nemastné neslané, zkrátka až podprůměrná "komedie". Je to koukatelné. 50% ()