Keď vášnivá krasokorčuliarka Jackie Dorseyová (Christy Carlson Romanová) dostane v skupine dvojích nového partnera, majstra extrémnej jazdy na in-line korčuliach Alexa Harrisona (Ross Thomas), vzduchom lietajú iskry a napätie by sa dalo krájať.  Pod trénerským dohľadom Jackiných rodičov, olympijských medailistov Douga a Kate Dorseyovcov (Scott Thompson Baker, Stepfanie Kramerová), musí táto nesúrodá dvojica neustále bojovať o to, aby si naceste ku sláve a olympijskému zlatu rozumela na ľade i mimo neho. Ale tak ako súťaž naberá na obrátkach, prerastá ich vzťah športové rozmery. (TV JOJ)

Kangaroo

Film určený zejména těm kteří neviděli jedničku. Jinak si nelze vysvětlit jasné vykrádačky z prvního dílu a prostý fakt že hlavní hrdince by podle mých propočtů nemohlo být víc jak 12-13 let ! Ničím vás to neuchvátí ani neoslní ale ani nezklame. Prostě lovestory na bruslích v takové ně(i)jaké podobě. Jako velký fanoušek prvního dílu jsem rozhodně čekal víc. ()

hEROic

nj takova mala pohadka ze sportovniho prostredi no... koukat se na to da, ale pusobi to tak nejak lacine a to nemluvim o technicke strance ;) 40% ()

alambert

Zbytečnost, to je slovo, které stačí k charakterizování celého filmu. Nudný nízkorozpočtový film s ohranou zápletkou, syntetickou atmosférou a mizernými hereckými výkony, který ani jedinkrát nepřekvapí. Hodně velkým mínusem je hlavní hrdinka. Nejen, že je ošklivá, ale je i neuvěřitelně špatná herečka - ty její grimasy, to se fakt nevidí. Kdyby aspoň byly ve filmu nějaké pěkné krasobruslařské výstupy. Ani to ale rozhodně nečekejte. Prostě zbytečný film, který kdyby neexistoval, nikomu by nechyběl. Jedna hvězda za jednu vtipnou hlášku. ()

salamandrr

Jako slaďáky nesleduju, ale tohle je docela legendární snímek, tak proč ne. Ale dějové zvraty co se týče láskových potíží, no to je na blití, stejně tak to, že si ty děcka lítaj po americe sem a tam...no chudý asi nejsou... rozhodně to neni špatný, ale zase bych trochu tý americký zamilovaný tuposti ubral... ()

Jakubik

No jednička taky nebyl zázrak ale v porovnání s tímto pokračováním to mělo alespoň jiskru. Dost primitivní zápletka, kterou zbytečně komplikují křečovité zápletky a klišé. Na druhou stranu se na to dalo tak v polospánku koukat… ()

Likan7

Dá se to. Hlavně díky Christy Romano, která je tady neskutečně nádherná a sexy. A věřím, že i Ross Thomas si tady najde dost fanynek. Od jedničky je všechno barevnější, divácky přívětivější, ale i hloupější. Celá romantická linka se skládá z věčného dohadování kdo má koho rád. Jeden se urazí, nepřijde na trénink/soutěž a ten druhý ho jede přemluvit někam do tramtárie. A asi nebude překvapením, když prozradím, že to má zase happy end. Až na tu fantastickou bloncku, která dostala košem :) ()

mira.l

No je to už nějakej ten pátek, co jsem viděl původní Ledové ostří, ale pamatuju si, že mě to hodně bavilo a že mě tam bavila Moira Kelly. Musel jsem si tedy trochu osvěžit paměť a přečíst si obsah toho původního a tohoto filmu, abych se dostal do obrazu. Musím konstatovat, že teď momentálně nedokážu posoudit, o kolik je který film lepší, ale i tenhle mě docela bavil. Především mi vždycky udělá radost, když hlavní postava dokáže ve tváři vytvořit nějakou mimiku a netváří se celý film stejně. A to Christy Carlson Romano splnila. ()

Muhehee odpad!

Jeden z mých nejhorších filmových zážitků, možná proto, že mu nebylo úniku. Jen si jeďte na dovolenou autobusem. Z poklidného výletu se stane v okamžiku horor, v okamžiku kdy vám pustí Ledové ostří 2. Po pěti minutách si řeknete, že to je ale pěkná blbost, po deseti minutách budete chtít dočasně oslepnout a ohluchnout a po půl hodině se budete snažit rozbít hlavou okno autobusu a za jízdy vyskočit a ukončit tak své utrpení. I díky téhle filmové otřesnosti si budu dovolenou pamatovat navěky. ()

Quendi

Problémy tento film jen přetéká. Počínaje velmi nesympatickou ústřední dvojicí, která se k sobě nehodí a bohužel ani neumí hrát(s ohledem na kvality scénáře není moc co) stejně jako všichni ostatní - Scott Thompson Baker a Stepfanie Kramer zde představují stárnoucí hvězdy minulého dílu - Kate Mosleyovou a Douga Dorseyho. Je zřejmé, že sami nevědí, zda je hrát po svém nebo zda se od nich očekává, že budou co nejvěrnější podobiznou svých přechůdců a přesně podle toho to taky vypadá. Blbá blondýna herecký debakl jen dovršuje. Poplatně žánru to zřejmě prostě musí být modelka, co v Itálii říká "Danke" a piazze říká Pizza a blbě se tomu směje. Film se pokouší vykrádat předlohu, ale úspěšně vykrádá i sám sebe. Postavy se chovají chaoticky, nepřesvědčivě a neuvěřitelně. Příběhové zvraty se dějí bez ohledu na to, zda tomu okolnosti odpovídají. A celý obrázek toho, jak on a ona jsou skvělí bruslaři, kteří přepisují historii krasobruslení se viklá jako, nezřídka, hlavní hrdina na ledě. Začínala jsem s hodnocením na třech hvězdičkách, ale postupně to padalo až na jednu. Zatímco zkraje máte ještě jakás takás očekávání, ke konci už jen odevzdaně sedíte a čekáte jakou další pakoidní zápletku si zase na vás vymysleli. ()

jafuska

další pokračování z krasobruslařského prostředí, připomíná mi to stejný jako první díl,. takže je to dobře koukatelný, mě se tento film určitě líbil ()

Maica

Nic moc. Když jsem film viděla, zdál se mi celkem dobrý, ale bylo to asi dobou ve které jsem na něj koukala(kolem půlnoci). Později jsem na něm našla několik "mušek". 1.Když Alex jel přes celou Ameriku jen aby se setkal s Jackie i když se s ní předtím pohádal. 2. Že Jackiiny rodiče u sebe bez mrknutí oka nechali bydlet cizího kluka se kterým se jejich dcera poznala na dovolené. 3. Zajímalo by mě jak hlavní dvojice chodila na záchod, když k sobě byli několik dní přivázáni a jak spali. 4. Že se ten kluk naučil bezvadně jezdit na bruslích za pomoci maličkých holčiček (ano, sice jezdil na in-linech, ale určitě ne ty krasobruslařské figury). 5. Že Alex opustil svou snoubenku kvůli Jackie, ale vlastně ani nevěděl jestli by ho chtěla. 6. Že na konci udělali supertěžký prvek aniž by ho jakkoli trénovali. 7. Ale úplně nejvíc mi vadilo, že Alex změnil celou svou osobnost-ze sebevědomého drsného skejťáka žijícího volným životem se stal kluk který pořád jen trénuje a je najednou velký slušňák a to jen kvůli holce, kterou ani zezačátku neměl moc rád. I když jsem sem vypsala poměrně hodně chyb, tak stejně si myslím,že film byl docela dobrý, na odpočinutí jako dělaný a pokud si člověk těchhle chyb nevšimne, tak je to celkem v pořádku. ()

Kubi21

Je to stejná šablona jako první díl, ale nefunguje tak dobře. A hlavně: V prvním díle získali medaili na olympiádě v Albertville 1992 a najednou po čtrnácti letech mají dospělou dceru, která jede na olympiádu v Turíně 2006. No jak to ti Amíci dělaj? ()

wopi

Hodnotím jen v dané kategorii (film pro ženy, co rády "cituplné" příběhy s dobrým koncem) - tam nezklame. Pokud bych to měl brát jako umění, bylo by to mezi 0 a 1. ()