Staří kamarádi z vysoké školy Danny a Carl se potkávají ve virtuální realitě své oblíbené počítačové hry. Z nočních dýchánků se ovšem vyklube něco nečekaného. (Netflix)

oasismanik

!!Nepriame spoilery!!! Asi prvý krát som mal pri Black Mirror priblblý úsmev na tvári takmer celú epizodu. "I Fucked a Polar Bear!" Trochu som sa obával, že to skončí po bitke tradične Blackmirrorovsky tragicky, ale nie, tvorcovia sa s tým vysporiadali s nadhľadom a naozaj majstrovsky a som rád, že aj v poslednej sérií majú ešte stále relatívne originálne nápady. Čiže ak by som mal zhrnúť túto epizodu dvoma slovami: "neškodná blbostička". PS: perfektné lokácie. ()

PaTeXx

Takové San Junipero z opačných pólů pohlavních orgánů. Uznávám, že gay románky se prohlubují mnohem hloubš, aby zaujaly, protože navenek nejsou pro publikem úplně "atraktivní". Asi jsem ale od toho čekal něco víc (ne, nemyslím sexuální praktiky). ()

SuzieS

Pozor mirne spoilery, me myslenky behem sledovani: Ok, zatim to neni zas tak zajimave. Hm, to vypada spise jako pro chlapy, tu bojovou hru na konzoli, co hraji jsem nikdy nemela rada. Existuji fakt uz aspon na papire hry, ktere funguji na bazi signalu primo do mozku? Pracuje se na tom opravdu nekde na svete? ma to sanci na uspech? Okey, jsem rada, ze muj pritel nema zadne kamarady. Kolik lidii by se melo fakt rado, kdyby se neohlizeli jen na fyzicke tela? Gender fanatici se prave musi mega tetelit. husty, oni uz tam zakomponovali ty rozkladaci mobily! - napise nam spolecny kamarad, ze vysel novy black mirror- ok, definitivne se spolu musi prestat bavit tyjo, kdybychom to videli my oba pary spolecne, bylo by to celkem vtipne creepy. Mazec, takze to je vlastne mozna forma teleportu. Takhle by me to nenapadlo. ()

belinko

Slabší diel, no stále vysoký nadpriemer oproti konkurencií. Black Mirror však staršími dielmi nastavil latku hrozne vysoko a teraz nám i tie slabšie, no stále skvelé diely budú pripadať veľmi slabé. Nenechajte sa ovplyvniť hodnotením. ()

Sylvanas

Tohle bylo sice politicky korektní až na půdu, ale s Black mirror to nemělo společnýho skoro nic. Bylo to strašně nudné a bylo mi úplně jedno, jak to dopadne. Možná, kdyby to mělo poloviční stopáž, bylo by to míň utahaný. Už jenom cca 13 minutový! úvod, kdy se neděje vůbec nic zajímavého ani spojeného s moderními technologiemi, jenom sledujeme randící páry a následně nějakou rodinnou párty postav, o kterých nevíme vůbec nic a který jsou nám veskrze ukradený. To jsem myslela, že to ani nedokoukám. Spíš mi to připomínalo takovou afroamerickou telenovelu než díl Black mirror. ()

collector

Nemôžem uveriť, že som opäť prekvapený tým čo si pre nás tento seriál tentokrát pripravil. Skutočne bola 1.časť ukončená dajme tomu šťastne a nikto pri nej nemusel umrieť ani nemuselo byť nikomu ublížené ? Skvelý herec v hlavnej roli pridal môjmu celkovému dojmu. Rozhodne nepodporujem myšlienku, že všetko na čom táto časť stavia je akýsi vzťah medzi dvomi mužmi. Myšlienka je skvelá a koniec opäť prekvapivý. Po prvej epizóde sa nemôžem sťažovať. ()

Mesmeric

Slabší...nějak mi ten koncept 2 zakuklených bukvic, co si vyšukávají palice v nejnovější verzi Mortal Kombat, moc netankoval. Možná, kdyby v rámci vyvrcholení předvedli nějakou fajnovou fatalitku, třeba utrhnutí hlavy, tak by to sneslo i přísnější měřítko.Za mě průměr ()

Gelaos

Technologie i námět jsou stejné jako v předchozích dílech, změnil se akorát úhel pohledu. Playtest upozorňoval na odtržení od reality, USS Callister se zaměřil na psychologii hráče, no a Striking Vipers zkoumá vliv videoherní virtuální reality na partnerské vztahy. Zpracování i průběh děje nijak nepřekvapí, navíc má zápletka velkou logickou díru - v reálu by sex ve virtuální bojovce byl asi vypnutý, ne? I dnes přece např. v Mortal Kombatu sex není dostupný. Největší síla tkví v předložených otázkách: Je to nevěra? Je to ekvivalent pornografie? Existuje něco jako "virtuální sexualita"? Atd... ()