Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

Kratoc odpad!

Doby, kdy mě bavilo sledovat na plátně jenom prázdnou a bezúčelnou brutalitu, jsou už dávno pryč. Chvíli (ale opravdu chvíli) jsem přemýšlel jestli dát jednu hvězdičku za fešné herečky, ale pak jsem si řekl, že zase tak fešné nebyly :) ()

bolan

U nás dobře známý exploitační trhák, kterému se trochu vysmíváme pro směšné zobrazení Slovenska, ale když si to člověk odmyslí, pak je Hostel docela dobrej humus, který potěší oko každého „úchyláka“. Zdejší devastující hodnocení je neoprávněné. ()

IvcaSammet

Podle hodnocení ostatních jsem od filmu moc nečekala, ale čekalo mě příjemné překvapení. I přes docela zdlouhavý začátek se mě film hodně líbil. pěkný horor plný krve a tak to má být. Velkým nedostatkem filmu ale byly velké chyby, které se jim nepodařily skrýt. Například na nádraží v Německu určitě nenajdeme na schodech reklamu na Coca Colu psanou v češtině a dokonce ani na záchodě nebude vyvěšená tabulka s nápisem 'Kabinky'. Taky mě docela mrzí, že filmové prostředí je na Slovensku, ale přitom jsem na většině záběrů rozeznala Český Krumlov ... Ale i přes tyto nedostatky se mě film hodně líbil a proto mu dávám nejvyšší hodnocení :) ()

BlackHood odpad!

40 minut se nic neděje, jenom nějaké trapné kecy, prostě turisté v Evropě, pak je nějaká bezduchá vražda, zase nic, takovou nudnou ubohost jsem dlouho neviděl. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4 ()

Antaeus

Videl som to snáď ešte za minulého režimu. A dodnes neviem, ako toto "dielo" ohodnotiť. Lámu sa vo mne dve polohy: Sadistická a (no povedzme že) patriotická. Sadistu vo mne chápem. Aj keď vzhľadom na povesť filmu som čakal, že bude ukojený viac. No a patriot vo mne škrípe zubami za pohľad na Slovensko ako na rozvojovú krajinu kdesi v Tichomorí. A tak ma nebotyčne serie, že tu máme policajný štát, s ktorým žiadne OSN ani NATO poriadky nerobia, že na SR nie sú žiadne mobily (iba tie v rukách amerických turistov) a vrchol dopravy je rozjeba.. staré žiguli, na ktorom jazdí ako plebs, tak aj fízli. Smotánka sa ale vyváža na 603-kách. Asi preto, lebo na to majú. Na druhej strane ani na Texas nenazerám ako na krajinu, kde kadejakí psychopati porciujú turistov do soté motorovou pílou. Tak čo tie pohnuté emócie? Snáď preto, lebo u nás (podľa amerických kolegov) na diskotéke stále vyhráva Paľko Haberovie. A to je fakt vrchol, takto nás vykresliť pred svetom.. ()

M1k9

Byl jsem psychicky připraven na jeden z nejnechutnějších filmů a přitom úplně vpoho. Začátek spíše teen komedie. To málo co se povedlo z líčení česka / slovenska byly ženy. (Asiatka jediná autentická postava.) V tomto amíci nikdy nebudou košér. Kombinace prostředí, velmi zajímavého výběru herců a scén dala vzniknout filmu s ne tak vražednou, ale spíše zajímavou atmosférou. Prostě experiment. Ve své kategorii je nakonec Hostel solidní počin. 6/10 ()

Hernycztek

Největší nespravedlnost na ČSFD, na kterou jsem doposud narazil. Ke smůle Hostelu, vyšel v roce 2005, což osobně považuji za přelomový rok pro horory. Do té doby jich moc ročně nevycházelo a vše se změnilo až právě s tímhle rokem. Důležitým faktorem, proč to hromadně neuspělo je to, že lidé na takovéhle explicitní násilí nebyly do té doby zvyklí a nedokázali to pochopit (Roth a Zombie jsou dle mého názoru průkopnicí v tomhle subžánru a já je za to odbdivuju). Ten největší průser však nastává v tom, že se na to dívali lidi, co jinak horory nesledují, jen kvůli tomu, že se to natáčelo u nás. No takový diváci by měli zůstat u českých detektivek a komediích a neprznit hodnocení skvělým hororům. Hostel je tak jeden z prvních novodobých filmů, který vnesl do kinematografie subžánr jako je torture, exloitation a svým způsobem můj neoblíbenější - hixploitation. Lehce k filmu.. Američtí i Čeští herci na výbornou, gore na tu dobu perfektní a zvrácené a děj napsaný také velmi dobře. Ruku na srdce, je to lehce nad průměrem, takže by si to 4* zasloužilo bez námitek, ale vzhledem k tomu podhodnocení tady, dávám s čistým svědomím plnou. ()

Horak

Eli Roth si muze gratulovat. Za babku natocil velmi podprumerny film, ktery se diky ucinne medialni kampani stal kasovnim trhakem. Na filmu nelze nalezt nic pozitivniho, jedine usmevne momenty ve zpracovani "udajne" slovenskych realii. Detsky cikansky gang vypada rozhodne vic strasidelne nez jakokoliv radoby drsna scena. ()

tomashrabek

Zaujímavé, že si Roth prosil povolenie od samotného islandského prezidenta, aby jednu postavu mohol vykresliť ako alkoholického sexistu, zatiaľčo kvôli vykresleniu celého národa sa nikoho na nič nepýtal.. Každopádne snímok oplýva hroznou kamerou, hrozným strihom, scenárom i "hereckými" výkonmi. Jednu hviezdičku má odo mňa za útek zo Slovenska, ten sa mi vcelku masochistickým spôsobom páčil. ()

TaanStari

Nevím jestli mají američani opravdu takovouhle představu o Slovensku, nebo to byl záměr, ale nemohl jsem jinak než se zasmát... a to hodně. No, potom tu je přeseknutá achilovka, vypálené oko a konečná vražda na záchodech. Zbytek je opravdu zbytečný a klidně bych se bez něj obešel. ()

Mania odpad!

Nějak nedokážu pochopit, co se některým lidem na tomhle filmu může tak moc líbit. Mě ani nezaujal, ani nevyděsil a ani neznechutil. Takže, co víc by mi měl horor dát a tenhle film mi to nedal? Líbila se mi myšlenka, to ano. Kdybych byla bohatá, životem znuděná, tak bych si taky našla takové pěkné místečko, kde... Oh, to bych vlastně psát neměla. Zpátky k filmu. Nuda, nuda, nuda. Eli Rith by měl zůstat u hraní a režii přenechat těm, kteří mají fantazii, duchaplnější nápady a umějí je lépe ztvárnit. ()

TomBar odpad!

V tomto filme sa mi opätovne potvrdilo ignoranstvo a arogancia USA-ckych tvorcov, ktorí myšlienkovo opúšťajú hranice tohto severoamerického "giganta" a domnievajú sa, že za "veľkou mlákou" je len akási "sociálna púšť". A keď k tomu pripočítame režijné, ani nie amatérske prevedenie toho chlapíka, ktorého meno dúfam rýchlo zabudnem, nemôžem hodnotiť inak. ()

Driscoll

Horor??? Horor!!! Jeden by čekal, že když se pod to Quentin podepíše, bude to v sobě mít alespoň špetku Tarantinova rukopisu. Nemělo. Budiž, je tady vykecávací půlka filmu, ale chybí tomu tarantinovské dialogy, chybí tomu sebemenší atmosféra, film postrádá jakékoliv napětí. Takže nám zůstává akorát plytká xenofobní road movie plná vnadných dívek a špetka toho samoúčelného násilí. ()

Ulrich odpad!

Nevím, co napsat. Protože jakýchkoliv slov je pro tohle škoda. Doporučit můžu snad jen puberťákům, kteří se budou válet smíchy, když v americkém filmu uslyší Michala Davida a bude jim to stačit ke štěstí. Zkrátka - Roth je idiot. Navíc je idiot i Tarantino, protože tento film propagoval. A já jsem idiot, že jsem na to celou dobu čuměl. Nebuďte taky idioti a nekoukejte na to. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)