Tichá zúrivosť

• Česko Tichá zuřivost (viac)
TV spot

Chuck Norris sa predstaví ako prísny šerif malého texaského mestečka terorizovaného psychopatickým zabijakom. Šerif Stevens má neľahkú úlohu - musí zastaviť nepremožiteľného vraha vytvoreného pomocou genetických pokusov. Skupina mladých vedcov je totiž zodpovedná za výrobu špeciálnej látky, ktorá dokáže človeka veľmi zmeniť. Vedúci vedeckého inštitútu sa rozhodne pokračovať v experimentoch bez ohľadu na následky. Stevens nemá na výber. A postupne si musí poradiť so všetkými zločincami. Na ceste za spravodlivosťou sa po rokoch náhodne stretáva aj so svojou dávnou láskou Alison Halmanovej (Toni Kalemová), ktorá pracuje ako výskumníčka v inštitúte. Príbeh, v ktorom nechýba napätie, strach ani romantika. (oficiálny text distribútora)

TV spot

PetrPan

Od začátku je jasné, kdo je tu šerif, a tak tedy jak jinak než slušná chuckovina. Norris se nikdy nestal ani špatným hercem, on prostě ve svých filmech je a berte nebo nechte být.  Bít se umí a pokud se scenárista jo snaží, tak je z jeho bytí na plátně i koukatelný film. A tenhle umírněný horor má povedená místa. Všechno s Chuckem, kde  nemluví pěstma a nohama si de facto škrtněte, není toho bohužel zase tak málo, jak bych chtěl, ale přežít se to dá.  Ojedinělá kydlovačka v baru, protože jinak ten film o bojovém umění samozřejmě není,  je ale dokonalá a pro žánrové fanoušky povinnost.  Scény s nezničitelným zabijákem (bez Chucka) jsou pak ale báječné, plné napětí a místy i hrozivého ticha, což mne tedy osobně příjemně překvapilo.  Tři bez uzardění, ()

Wacoslav1

Jedna ze stěžejních osmdesátkových Norrisovek. Chuck proti už jednou zabitému a oživenému nemluvnému vrahovi kterého prostě nejde zabít viz konečná předtitulková scéna, takže tady Chuck z hlediska fyzické síly určitě nemá navrch. Brian Libby má velmi pěknou držku a celkově více než slušná porce pokleslé zábavy. Něco takového prostě mohlo vzniknout jenom v této době. Kdo ví o čem mluvím tak pochopí.80% ()

Gilmour93

Tři doktoři si hrají na bohy, jako by nevěděli, že existuje jen jeden a zrovna u nich ve městě dělá šerifa.. Chuck Norris na stopě němého terminátora s Libbyho opičím ksichtem si neustále o něco nenuceně opírá nohu. O nárazník služebního vozu, o konferenční stolek, o zábradlí, o obličeje členů motorkářského srandagangu a když s přihlouplým úsměvem uspokojuje ex-přítelkyni, myslí při tom na růžové naducané tvářičky svého zástupce Charlieho, protože jinak se ten přívětivý přístup k neschopnému kolegovi nedá vysvětlit.. Připitomělé béčko přecpané žánrovými klišé. Už dlouho před závěrečnými titulky se vás zmocní Tichá lhostejnost.. ()

darkrobyk

Chuck Norris v umírněné formě pronásleduje nezničitelného zabijáka, který má díky lékařským experimentům schopnosti Wolverina. I když se sází především na atmosféru, ale to hlavně ve druhé části, kdy jsou naháněčky po ústavu, Chuck, aby nevyšel ze cviku, vykydlí bar plný dementních motorkářů. Alison, s níž po letech znovu naváže vztah, umí ze všeho nejlépe koukat s otevřenou pusou a ječet. Navzdory Ripleyové jsou v této době ženy především vyděšené oběti, brzy ale na plátno vtrhne Cynthia Rothrocková a ukáže mužům, zač je toho loket. Oddechová jednohubka nijak nevybočující z produkce 80. let. ()

SOLOM.

To je poprvé co jsem měl možnost vidět Chucka Norrise v hororovém kousku a kupodivu opět nezklamal. Hlavní předností však tento herec projevil hlavně při bojových scénách, kde je jako doma. Opět se můžeme těšit na boj jednoho proti patnácti a všichni víme, jak to vždycky dopadne. Začátek snímku mě příjemně navnadil, protože herec Brian Libby vypadá jako psychopat už od pohledu a já si jeho vražedné šílenství doslova vychutnával. Hlavně začátek filmu se mi líbil asi nejvíc. protože čím více se blížil konec, tím se z toho začala stávat jakási komedie, kdy tvůrci nevěděli jak to všechno mají ukončit. I tak jsem však s touhle průměrnou podívanou spokojený. ()

• Chuckův syn Mike pracoval na filmu jako asistent produkce a bratr Aaron jako koordinátor kaskadérů, kaskadér a spolupracovník producenta. (Rominator)