Čo keď váš úspech závisí od fantázie vašej dcéry? Ambiciózny finančník (Eddie Murphy) nečakane zistí, že jeho profesionálne impérium sa mu rúti k zemi. Pomoc nájde u svojej sedem ročnej dcérky (Yara Shahidi), ktorá ho pozve do sveta imaginárnych princezien. Spolu sa tak vydajú na vzrušujúcu cestu, behom ktorej zistia, že niekedy nie je treba nič len veľa lásky... (TV Markíza)

ostravak30

Ono je to vlastně už strašně obehrané téma. Muž zaneprázdněný prací nemá moc času na rodinu a neuvědomuje si tak, jak moc je důležitá a důležitější než cokoli. Viděli jsme to ve filmech už mockrát. Rozdíl je snad jen v tom, že jde o jakousi mocnou deku, která krom jiného dokáže věštit propad nebo vzrůst akcií. A světe div se, tuto deku má zrovna dcera strašně zaměstnaného muže, takže ten má největší šanci se s ní sblížit a věnovat se jí. Samozřejmě, že mu to nakonec dojde, každý správný americký rodinný film musí mít svůj happy end. Další důležitý faktor je Eddie Murphy. Ten se na některých scénách doslova vyřádil, jak to umí jen on. Žel bohu jich bylo málo. Film je takovým rodinnou odpočinkovou záležitostí, která vás sice nezarazí do křesel, ale místy pobaví. Ostatně, Karey Kirkpatrick má s podobnými filmy bohaté zkušenosti a celkem to umí. ()

Malarkey

Tak si představte, že Eddie Murphy sice do tohodle filmu nepřináší žádné parádní scény, jako se mu dařilo, když byl policajt z Beverly Hills, ale zase na druhou stranu nehraje dvacet rolí včetně té malé holčičky. Musím říct, že jelikož mám Eddieho rád, tak se mi tenhle film taky docela líbil a řekl bych, že tady to nižší hodnocení je dané spíš tím, co si stádo o Eddiem myslí, ne co si o něm myslí jednotlivec. Ten film fakt špatný není a v rámci rodinných bych řekl, že je to v dnešní době i docela příjemný nadprůměr. ()

CiPR

Jedna velká komedie v podání Eddie Murphy, možná, když se na to podíváme očima malého dítěte, zažijeme dkonalou, tedy dobrou komedii na sobotní večer. Z pohledu ale dospělého člověka vidíme plno laciných vtipů a ani Eddie Murphy to holt nezachrání. Občas jsem se zasmál, ale jenom málokdy. Ale když vemem v potaz to, že je to teprve druhý film v podání režiséra Karey Kirkpatrick, tak docela dobré. Film Za Plotem se mi ale líbil více. Proto 55%. ()

bourec

I přesto že kromě starších vyjímek točí E.Murphy jeden blbej film za druhym,tahle rodinná komedie neni špatná.Sice nic objevnýho,ale co na poli rodinnýho příběhu můžem čekat za originalitu.Murphy tady hledá cestu k citům svoji dcery,ale jako kariérista a pokrytec to nezvládá,a ještě to přináší spoustu legračních situací.Sice sem milovník jinejch žánrů,ale proto to nevodsoudim,když vim,co jsem si půjčil.Takže se nebojim dát 70%. ()

OG_Swifty

V top komentáři se píše, že si stádo myslí o Eddiem nějaký špatnosti. Já mám Eddieho moc rád a přesto nemůžu jinak než tenhle film hodit mezi silně podprůměrný... Film je o tom, že Eddie Murphy je akciový analytik, který nemá čas na svojí dcerku (klasika rodinných filmů). Dcerku znásilnili a ona je teď mešuge; chodí s ručníkem na hlavě a povídá si se smyšlenýma princeznama Janou, Hanou a Danou (ve skutečnosti mají víc fantasy jména, ale zapomněl jsem je) a jejich matkou paní Čvachtovou. Životy fotra a mešuge dítěte se propojí v momentě, kdy mu dcera počárá podklady na schůzku píčovinama (což jí poradí princezny) a ukáže se to všechno být jako pravda (jako že akcie firmy A jdou nahoru, firmy B dolů a firmy C a D se spojí). No a pak už je drtivá část filmu o tom, jak fotr běhá taky s ručníkem na hlavě a skrz dceru komunikuje s neexistujícíma postavama, jejichž rady vždycky vycházej. Pokud si někdo vybavuje díl Simpsonů, kde Homer koukal s Lízou na americkej fotbal, ona předpovídala výsledky, a Homer vyhrával prachy u Vočka, tak tohle je přesně totéž. Pak přijede otec Washington, dá Eddiemu lepšího fleka a film skončí. Jediná vtipná část byly asi scény s Thomasem Churchem (Sandman ze Spidermana), kterej tady hraje indiánskýho rivala v analytický firmě a furt mele nějaký typický nesmyslný indiánský moudra. ()