Drsný špión Žralok sa vracia do Francúzska splniť tajné poslanie. Netuší, že aj jeho manželka, ktorá je tiež špiónka, plní svoju tajnú misiu. Cieľom je zabrániť obchod so zbraňami, ktorého aktéri sedia na najvyšších miestach. (STV)

Snorlax odpad!

Komedie? Kde, v čem? První francouzský film, který jsem nedokoukala. Jaroslav Soukup nyní používá pseudonym Jean-Marie Poiré? ()

IQ Tiqe

Bylo to blbý ale aspoň byla sranda. Poctivá francouzská crazy-komedie, spíš průměrná, ale co mělo být k smíchu, to bylo, děj bych neřešil. Jean Reno exceluje! ()

boshke

Film jakž takž drží pouze skvělí Reno s Clavierem, jinak na mne Corned Beef působil jako ptákovina slepená bez ladu a skladu, stavící pravě a pouze na dvou výše zmíněných; v Návštěvnících jim to spolu šlo mnohem lépe (tam však, pravda, měli mnohem lepší scénář). Na červený puntík (13.10.´10) bych to tedy rozhodně neviděl... 60% ()

MikeCool

Asi až moc "přeumělkovaná" komedie, ale pobavila mě, čili splnila svůj účel. Jean Reno byl samozřejmě dominantou tohoto komediálně-akčního filmu, ale místy to na mě působilo až neprofesionálním dojmem. ()

DwayneJohnson

Mám rád francouzské komedie. A taky Jeana a Christina. Vůbec tohle spojení ve mně vyvolávalo úsměv už dlouho před zhlédnutím filmu. Vždycky si vzpomenu na jejich první Návštěvníky, na jejich chrabrou bitvu s plechovým ořem na silnici, jejich báječný výstup na toaletě a o mém hodnocení je rozhodnuto už tak trošku předem. A tahle komedie rozhodně není výjimkou. Reno, jako žárlivý agent „Žralok“v akci a Clavier, jako nevinná oběť tajných, policejních hrátek, které mají za úkol dopadnout dlouho hledaného mafiánského bosse. Spolu s velmi vhodně vybranými ženskými protějšky a opravdu břitkým, konverzačním humorem, záruka skoro té největší komediální kvality. ()

Chrustyn

Doslova a do písmene bláznivá komedie. Ale opravdu hodně vtipná. A navíc se skvělým Renem v hlavní roli. Jen je to chvílemi opravdu moc bláznivé. ()

dopitak

Reno s Clavierem v akční komedii, to nemůže dopadnout špatně. Ale po zhlédnutí těch 70 % chápu, na vině je scénář! Námět byl v pořádku, Reno jako žárlivec kterému všichni tají pravdu, ale od prozrazení šel film k šípku a akce se Zargasem je celá k ničemu. K dabingu asi jen tolik, že Soukup na Rena a Meduna na Claviera je mnohem lepší kombinace, ale to jsme poznali až po Návštěvnících. Na druhou stranu, díky hlasu Borise Rösnera je postava Žraloka komediálnější. ()

korbitch22

naprosto úžasná svižná jízda,se skvělým renem v hlavní roli,neskutečně parodující všechny ty tajné šifry a agenty a vlády.neuvěřitelně vtipné hlášky a skvělé herecké výkony dělají z filmu,jednu z nejlepších francouzkých komedií. ()

Zazie

Zlatým věkem francouzské komedie podle mě byla 60. a 70. léta. Novější filmy už bývají na můj vkus příliš cholerické, ukřičené. To je případ i Operace Corned Beef. I když pro Jeana Rena to úplně neplatí, tomu stačí kamenný výraz v tváři. Celkově tuto komedii řadím k lepšímu průměru. Je tam pár hodně zábavných scén a je to zřejmě jediný film, kde vystupuje milenka manžela nositelky mikrofonu. ()

Necrotongue

Další z mála výtvorů francouzských filmařů,který jsem si oblíbil.Na rozdíl od depresivních Gabinů a přiblblých Funesů,tady vznikl film,který je úplně ztřeštěný,vtipný a zábavný.Jean Reno je zde v plné formě a je radost sledovat,jak se v ději,který se nezadržitelně řítí kupředu,pohybuje jako ryba ve vodě. ()

Lacike

Trojka Poire, Clavier a Reno sa dali prvy raz dokopy a vznikla z toho ich najlepsia komedia, ktora mi po rokoch sadla viac aj ako prvy Navstevnici. Humor vyplýva zo situacii a nie z primitivneho pitvorenia sa. Tentokrat tu je za toho prchlivca utrhnuteho z retaze Reno a Clavier je za toho serioznejsieho. Zatialco Reno Claviera neustale terorizuje, tak Clavier Rena dohana k sialenstvu. A po cely cas to je neskutocna zabava so zbesilym tempom a skvelymi oldschool akcnymi scenami. Zapletka je spravne blazniva a prekombinovana. Okrem ustrednej dvojky tu su aj vtipne vedlajsie postavicky. A cele to korunuje genialny CZ kinodabing. Take filmy a ani dabingy sa uz dnes netocia. 8/10. ()

Terva

Reno tady hraje strašnýho blba. Naprosto nesmyslná špionážní komedie, tenhle humor mě nebere. Vždycky napíšu nějaký citát nebo dialog z filmu, ale tady mě nic nezaujalo. Po padesáti minutách jsem to začal rychloposuvem sunout ke konci. Šílená nuda. ()

Pink.Panther

Typický scénaristický produkt dvojice Clavier-Poiré. To znamená, že film lze dobře využít jako kulisu k jiné činnosti, ale jako komedie zlaté éry to nefunguje. Rychlé tempo, plynulý rytmus, ale něco zásadního tomu chybí. Film tak asi nejvíce zaujme jedním z posledních záchvěvů oldschool dabingu. Že současná herecká generace má své umělecké limity není žádným tajemstvím. Projevuje se to samozřejmě i v dabingu.  Vždy výborný Jacques François dabovaný Rážem může být drobnou ukázkou rozdílu mezi  tehdejším mistrovským dabingem a současným karaoke. ()

Marek1991

Pre mňa to bol podpriemerný akčný film s miláčikom mnohých milovníkov akčnej komédie Jeanom Renom. Lenže ja som sa nebavil a film mi ušiel bez nejakej väčšej odozvy a veľa spomienok naň mi nezostalo. Francúzske vlastenectvo však vie niekedy pobaviť. ()

kareen

První čtvrthodinka je taková slabší, ale pak se to rozjede. Co si budeme povídat, celé je to taková přímočará blbinka, ale co na tom, když je to taková švanda? A úplně nejvtipnější je tady Jean Reno, ty jeho cholerické výstupy vážně nemají chybu. Jo, pro bláznivé francouzské komedie jsem měla vždycky slabost... ()

MartinezZ odpad!

Dal jsem tomu 30 minut. Po třiceti minutách trapných vtípků, kulometných dialogů a chabých pokusů o navození atmosféry akční špionské komedie jsem si uvědomil, jak moc špatný francouzský cover blbým americkým komediím tohle je a že mi fakt nestojí za to tím ztrácet... cokoliv. ()