Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Spiker01

Trilogie, jež definovala mé dospívání. Dvojku jsem pravděpodobně z nějakého důvodu viděl nejmíňkrát, ale je neméně skvěle a kdykoliv si jí rád v bedně zopakuji. Podobné komedie, přímo narvané hlášky, už dnes bohužel nevznikají a když, tak stojí povětšinou za pendrek. ()

sud

I když není tento typ komedií můj šálek kávy, bavil jsem se. Oproti jedničce se mi zdá, že je zde víc vtipů a drží to líp při sobě. Sice na to už víckrát nejspíš koukat nebudu, ale nemohu popřít, že několik vtipných scén tam je. 35%. ()

castor

Využívá to podobné situace, sází na totožné vtipy, ale rozdíl je kromě jiného ve výrazně horší režii, která nedokáže přijít s něčím „jiným“, protože hoši už jednou o panictví přišli. Chlapci nám lehce zestárli, mají za sebou rok univerzity, léto si chtějí pořádně užít, k čemuž poslouží dům na pláži. Leccos je jinak, ale tak nějak pořád stejně.. každý se někam (ne)posunul, příjezd Nadii z Czechoslovakia se blíží, jenže náš znásilňovač koláčů se v dané stránce moc nezlepšil. Jednička byla (když si uvědomíme, k jaké cílové skupině směřovala) vtipná, svěží i roztomilá, dvojka je těžkopádná, mdlá, vtipná jen ojediněle. A dost doslovná. ()

viperblade

Lehce stravitelná a místy i hodně vtipná komedie, která má rozumnou stopáž, pár skvělých hlášek a minimum hluchých míst. A co více si můžeme přát od právě tohohle žánru? 80 %. ()

ripo

Dvojka nesaaha prvému dielu ani po členky ... Bolo evidentne jasné, že to mala byť len baňa na peniaze, ktorá čerpala len z názvu predchádzajúceho dielu. Znôška hlúpostí, ktoré ani neboli vtipné a scénar úplne podpriemerný. ()

Wacoslav1

Dvojka má trochu pozvolnější rozjezd a taky už trochu recykluje první díl, ale dobrých vtípků a situací je tu pořád dost. Co se mých dvou nejoblíbenějších postav týče, tak Jima pořád stíhají trapasy a jeho vystoupení na hudebním táboře je nezapomenutelný. No a Stifler perlí snad ještě víc než v jedničce a sex po telefonu v podání Oze a Heather taky stojí za to : hele chlape mám péro v ruce a chci si užít sex po telefonu se svou holkou! No tak to máš dobrý, Alláh Akbar! Takže o něco slabší než jednička, ale pořád ještě obstojná zábava.60% ()

Xmilden

Méně postav, jde se více do hloubky, málo prostoru (oprávněně pro Novu) a více prostoru pro zběsilého Stifflmeistera. Jimova smůla navíc ne a ne skončit. Do toho všeho nám hraje parádní soundtrack! 65% ()

Real Tom Hardy

Sága pokračuje v plnej sile hneď v úvode, kedy repráky a basy požehná zvuk skladby 'Everytime I Look For You' z (pre mňa) najlepšieho, štvrtého štúdiového albumu Take Off Your Pants and Jacket kapely blink-182, ktorá je silne spätá s celou sériou AP, obdobím aj atmosférou rokov. A tiež Eugene Levy, pre ktorého platí detto. S potešením uší sa nekončí, dvojka, podobne ako jej starší brat, totiž v srdci hrdo nosí alternatívny a punk rock, čo tu znamená Sum 41, Lit, The Offspring, Green Day, Oleander či Alien Ant Farm – tomu sa hovorí kombo! Problém v tejto pochvale je ale samozrejmý – nejedná sa o žiadny "connoisseur" výber skladieb, táto hudba proste vtedy najviac fičala a vybralo sa z toho najlepšie. Povedať tiež treba, že druhý diel sa mi zdá o dosť lepší, čo všeobecne neplatí, a dlho som rozmýšľal o dôvodoch. Herz možno písal scenár iným spôsobom, voľnejším, postavy už boli u divákov etablované, mohol sa teda viac venovať zjednoteniu samostatných príbehov do jedného celku, pretože presne taký pocit som z toho mal, akoby sme v jednotke dostali viacero príbehov, ktoré sa križovali, zatiaľ čo tu sme mali jeden celistvý "príbeh," ktorý sa vetvil na hŕstku menších. Samozrejme, ide len o môj výstup, ktorý som po premyslení dostal. A možno to tak vôbec nie je a možno len fetujem... ♪♫ (x) (xx / x / x / x / x / x / x) (x) (8.9.2017) (6.2.2021) (10.9.2021) (15.5.2022) (10.10.2022, sk dab) (10.12.2023, sk dab) ()

juta

Prcandy 2 těží z úspěšné jedničky, ale jako samotnej film si taky nestojí špatně. Plno skvělých scének, převážně když je na place Stifler, ale ani Jim nezahálel a celá parta drží tohle pokračování. První tři díly jsou prostě klasika. ()

Fiftis

Podarená komédia, ktorá z časti nadväzuje na predchádzajúci film. Nájde sa tu rad bláznivo srandovných situácií a výborných hlášok, na ktorých je celý film postavený. Jednotlivé postavy sú opäť vynikajúce. Dej nie je nijako zložitý, ale človek nemusí pri sledovanie premýšľať, poriadne sa zasmeje a parádne sa pobaví. A nakoniec by som chcel vyzdvihnúť výborný soundtrack. ()

ajuska

Až přespříliš to těží z jedničky, je to jen trochu méně vtipné a trochu více nechutné. Ale párkrát jsem se zasmála, to zase jo.. ()