Aká asi môže byť losangeleská tínedžerka s menom Poppy Mooreová (Emma Robertsová)? S takým menom sa asi sotva bude starať o opustené zvieratká a zbierať na ulici odpadky po bordelárskych spolužiakoch. Poppy je rozmaznaná potvora, s ktorou sú len samé problémy. Keď sa k nim má nasťahovať jej budúca macocha, pretože je vlastná mama opustila bohatého manžela, dievča sa rozhodne všetky jej veci rozdať kamarátom. A to bola presne tá povestná posledná kvapka a jej otec (Aidan Quinn) sa rozhodne urobiť posledný krok – drastickú prevýchovu. A na to niet lepšieho miesta ako klasická internátna škola Abbey Mount vo Veľkej Británii. Dievčatá tu nosia uniformy, učitelia rozprávajú spisovnou angličtinou a večierka je o desiatej. A kto poruší niektoré z prísnych pravidiel, za trest dostane na večeru nejakú tú anglickú špecialitu. Poppa nemá v pláne zostať na škole a jej spolubývajúce sa jej rozhodnú pomôcť. Aj keď sa zdá, že by sa z nich mohli stať priateľky, je tu ešte niekto, komu leží Poppy v žalúdku – závistlivá Harriet (Georgia Kingová). Nielenže Poppy prevracia celú školu hore nohami, preberie jej tím, ale ešte si dovolí očariť Freddieho (Alex Pettyfer), syna riaditeľky školy. A keď sa zdá, že Poppy už vie, že život je o niečom inom, ako si donedávna myslela a už sa jej z internátu nechce, Harriet proti nej poštve všetkých. Najskôr jej kamarátky, potom Freddieho a napokon celú školu. A nech sa Poppy snaží, ako vie, nikto jej neverí. Čo teraz? Hádam sa len priznať niečomu, o čom si myslia, že to urobila, ale vlastne neurobila. Odvahu jej napokon dodá matka, ktorá tiež na školu chodila a bola kapitánkou rovnakého tímu ako je ona... (TV JOJ)

Yweet

Tento film bych klidně pustila své dceři...jinak teen pohodovka s do budoucna zářivou Emmou Roberts. Čtvrtou hvězdičku jsem sundala kvůli rádoby novozélandskému bojovému tanci ale celkově hodnotím 3 a půl a to také díky úžasně teplému Nicku Frostovi v roli kadeřníka :) ()

Keen.lady odpad!

Stačí jen vidět znovu plakát a už se mi chce zvracet. Krkolomné, nevkusné a trapné. Všechny postavy tak nehorázně nesympatické, že bych je ráda viděla umírat pomalou, násilnou smrtí. Kolikrát si ráda pustím na oddech filmy tohoto typu, nicméně tento kousek je už na mě moc. Zlatý Protivný sprostý holky, to vám povídám. ()

Hrus

Docela zábavná teen-komedie. Poppy jako rozmazlená američanka je poslána na anglickou soukromou školu, kde má nosit uniformy, potýkat se se zkostnatělými pravidly a učitelkami. Její spolubydlící se jí po počáteční nedůvěře rozhodnou pomoci ve snaze nechat se vyloučit... Ovšem čím více skopičin spolu provádějí, tím více se z nich stávají kamarádky... Docela se mi líbilo, že tam není věnováno příliš prostoru tomu klukovi, ale víc tomu, jak holky blbnou. Film se nikde nezasekává moc dlouho, spíš nám předvádí sled krátkých gagů nebo humorných scén, a i když nejsou všechny stejně vtipné, jejich kadence dokáže udržet pozornost... No a k tomu moderní oblíbená popová hudba... videoklipově pojmutá scéna kupování šatů byla opravdu cool :) Takže i když sem vlastně celý obsah filmu vytušil po první minutě a citátu ("Tentokrát si to přehnala Poppy, posílám tě na internát do Anglie"), docela příjemně se na to koukalo... No vlastně u tohodle typu filmů je děj předvídatelný vždy a já to neberu jako chybu... Roberts na mě působila jako normální průměrná holka, ale zase neurazila; zaujala mě spíš Kimberley Nixon v roli Kate. BTW. kde vzniklo ono populární "Eww"? Poprvé sem to viděl u Rachel Bilson v OC? ()

david666

Pohodová komedie a naštěstí i ne moc přeslazená romantika. Filmu napomáhá to, že se děj odehrává na anglické dívčí škole. Takto nemusíte celou dobu sledovat stupidní pištící Američanky. Emmu Roberts jsem do té doby neznal, no možná že s ní i něco bude. ()

Chuanek

Potěší vás dobrý soundtrack, zvukové provedení a herecký výkon mladičké Roberstsové, která rozhodně své diváky co by americká rebelka nezklame.Pro mladistvé určitě dobrá podívaná, pro nás starší poněkud ohrané klišé, kterému pořád něco chybí, ale o to tady v tom filmu asi nejde, takže vypnout mozek, posadit nebo se vyvalit do křesla a nechat se unášet touhle ne příliš zábavnou ale úsměvnou komedií =)) ()

borzula

Mozno ten film nie je na tri hviezdicky, ale vzhladom k tomu, ze mam skuskove, menstruujem, som citovo labilna a par songov v tom filme bolo trefne vybratych tak preco nie? ()

JackieBliz

Pam pa dam pam...nic nového pod sluncem. Příběh hloupoučké, rozmazleňoučké a bohaté američanky, která se naučí od britských slušných holčiček chování a disciplinovanosti, dokonce zjistí něco o sobě a o své rodině, naučí se milovat a brát život tak jak se brát život má..troška ode všeho a od ničeho - díky příjemné Emmě Roberts by to bylo i na ty slušné tři hvězdičky...ale..prostě to nešlo, jelikož mě vleklé scény šíleně otravovaly! ()

Mery235

..dobre, mozno su 4* prilis... ale tento film mi nevadi pustit si viackrat, pretoze sa pri nom vzdy nasmejem... je to komedia.. neberiem to vobec vazne, jednoducho oddychovka.. a v tom pripade su 4* uuuplne idealne.. svoj ucel to splnilo.. je to sice pre mladsie baby, no na zasmiatie sa je to skvele... =) ()

Nugat

Předvídatelné a hloupé. Žádný dobrý vtip. A je mi líto Angličanů, jestli opravdu jí chleba s hranolkama. Jedna hvězda za zpracování. ()

Jenn odpad!

Já tu herečku prostě nenávidim, začátek ušel a zbytek jsem se kousala nudou a prokopávala počítač z vokna. ()

blekekeke

Tak jasně, je to už přešlehané téma, s desítkami různých mutací ... a tahle se řadí mezi ty zdařilejší ... no, asi mé hodnocení trochu ovlivnilo větší množství bab, ale jen trochu, trošičku, malinko ... :o) ()

SpicyNugget

Poppy nesnáší otcovu novou pichnu, tak se jí jako správná puberťačka odvděčí vytopením jejího oblečení. Otec ji okamžitě pošle na převýchovu do dívčího internátu. Tam se ale Poppy nesetká s vlídným přijetím, navíc na škole panují velmi přísná pravidla… Jee, tohle mě moc bavilo. Na Emmu Roberts se vždycky ráda podívám, tady hrála skvěle. Film byl vtipný a naprosto trefil školní praktiky. To je ze života. ()

Elissabet

Tleskám! Fakt bravurně zvládnutá, opradu vtipná holčičí komedie. Emma Roberts se v roli Malibu-girl přímo vyžívá a zbytek filmu odehrávající se na naškrobené britské škole je stejně dobrý. Písničky, hlášky, všechno možný...prostě na jedničku.Tyhle filmy už nikoho ničím nepřekvapí, takže vypnout mysl a jenom vstřebávat... ()