Letisko 1975

• Česko Letiště 1975 (viac)

Keď cestujúci letu 409 leteckej spoločnosti Columbia nastupovali do lietadla na linke z Washingtonu do Los Angeles, žiadnemu z nich najskôr ani vo sne nenapadlo, čo na nich čaká v ďalších hodinách. Pri ceste nad horami do prednej časti ich Boeingu 747 narazí pilot malého súkromného letúna. Následky sú hrozivé - obaja hlavní piloti nečakaný náraz neprežijú a tretí zostane ležať v bezvedomí. Čiastočne sú zničené nielen niektoré ovládacie prvky, ale narušené je aj rádiové spojenie. Od tohto okamihu všetko závisí iba od odvahy a schopností hlavnej stewardky Nancy Pryorovej... (TV JOJ)

E lan

Na tu dobu asi dobrý akční film, dnes už bohužel trochu úsměvný příběh a triky. Na dlouhé odpočinkové víkendové odpoledne ale docela dobré... ()

John80

Výborný snímok z prostredia lietadla do ktorého nabura druhé oproti idúce mansie lietadlo a spôsobí tak nebojí vo vzdušnom priestore ,kde za zranených pilotov musí zaskočiť letuška, Záchranná akcia 4* ()

Chamyl

Mladší levoboček, který neumně parazituje na svém skvělém starším bratříčkovi z roku 1970. Ač s velmi dobrým hereckým obsazením, které tvoří určité pojítko se zmiňovaným "prvním" dílem, přesto především dějově velmi sterilní, v akčnějších scénách až skoro ubohé. Pro milovníky letectví a znalce aviatiky se pak od srážky letadel jedná o utrpení plné nesmyslů. Jediným důvodem pro sledování tohoto díla je tedy důkladné načerpání backgroundu pro skvělou parodii PŘIPOUTEJTE SE, PROSÍM!, která svoji předlohu překonala o míle. ()

0811

Jak jen mohla tyto krásné, hodné, upravené, přátelské, umělé lidi potkat taková katastrofa. Fadní, nezapamatovatelné béčko s hroznými herci. ()

nooly

Docela špatný snímek, který poprávu zmizí v propadlišti filmových dějin. Dá se ocenit střihová skladba a hudba, nicméně jako celek pro mě film nefungoval. ()

Jehan

Kouzelně blbý film. Heston s Kennedym se tam vyjímají jako tarantule na piškotovém dortu (cituji Chandlera). Jediné, k čemu byl ten film asi kdy dobrý, bylo to, že se stal předlohou k mistrovské parodii "Připoutejte se, prosím". Ovšem jeho slaboduchost je tak mimořádná, že sám o sobě už působí jako parodie. Což bohužel asi nebyl záměr... Ty dvě hvězdy za zmiňované herecké bardy. ()

Xylobalsam

Slabsi nez prvni Letiste. Chybi zde vic napeti a zvratovych situaci. Od zacatku je vam jasne, co se bude dit a jak. Silene byly take neustale vypoulene oci Karen Black. ()

Svadbos

Ďalší katastrofický film - tento nie je hodný pozerania, ak ovšem nechcete vidieť Helen Reddy v úlohe (spievajúcej) mníšky. Gloria Swanson hrá samú seba vo svojom poslednom filme. ()

Stinger78

Já v tom pořád viděl scény z filmu Připoutejte se, prosím!, ale na pozdní večer, kdy se u toho dá dělat spousta věcí okolo, to neurazí. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (viac)