Malé kalifornské městečko San Catalano bylo ještě před pár lety rájem na zemi. Teď je z něj však díky projektantovi Maxu Farringtonovi jedno velké staveniště. Právě je v plném proudu druhá etapa výstavby rodinných domků. Ve chvíli, kdy sem přichází nový šéf hasičů Vic Rondelli, zemře na uštknutí neznámým druhem chřestýše mladík Jake. Jak se brzy ukáže, agresivní had není v městečku sám. (oficiálny text distribútora)

Chino

Zoufalý pokus o thriller bez sebemenšího náznaku napětí a s tragickým Harry Hamlinem v roli hasiče zachraňující město terorizované nereálným počtem smrtících hadů. Netřeba pokračovat, že? ()

Torgal

Úprimne povedané, po upútavkách som čakal väčšiu srágoru. Už zápletka o agresívnych zmutovaných štrkáčoch naznačila, že sa bude jednať o žumpu televíznej produkcie, ale spracovanie bolo celkom znesiteľné. A dokonca tu hral aj Perseus zo Súboja titánov! Objektívne by si film možno zaslúžil 2*, ale vždy mi vadila celková tuposť filmov o vražedných zvieratách a toto nie je výnimka. 3-/10 ()

lokol

stale to davali na hallmarku ked som bol maly uz k tomu mam citovy vztah :D a na hallmarku som videl este jeden zaujimavy film pri ktorom som sa dobre smial...: Pani ucitelka mi zjedla domacu ulohu :D ale to tu neviem najst na csfd...aspon pod tymto nazvom ()

sigf07

Další variace na Spielbergovy Čelisti, jen žraloka nahradily plazivé potvory a starosta neignoruje nebezpečí kvůli zahájení letní sezóny, ale kvůli výstavbě rodinných domků. Průměrný animal horor se všemi klady i zápory, které s sebou podobné téma a televizní zpracování obvykle přináší. Jen mi trochu nesedí podtitul Tichý predátor, chřestí se snad ještě častěji než se mluví a to je film přitom poměrně ukecaný. ()

Jacccob

Na to, že je to TV film, to není tak strašné, sice béčko jako prase, ale to vám musí být už jasné když se na to chystáte, a k tomu zde nejsou žádné šílené teorie, proč jsou ti hadi tak velcí a jedovatí, ale naprosto normální a když se to tak vezme, tak i logická věc. A scénář je prostě přímý, žádné zbytečné kecy, ale hned na věc. :) ()

bobin odpad!

Televizní kanály, včetně satelitních, teď neustále reprizují tupé hovadiny. Nezbývý, než se dívat na dokumenty. ()

Elijah93

No na tenhle film si moc dobře pamatuji, jelikož mám už od dětství šílený strach z hadů tak na mě to působilo dost silně a celou dobu jsem měl zvedlé nohy ze země. I když co se týče kvality nejednalo se o žádné terno tak u mě film svůj účel splnil a já se bál. Ovšem nemáte-li strach z hadů tak tu hodinu a půl spíše prospíte. ()

Mark1983

Odfláknutý televizní thriller s dobrým tématem,aspoň myslím. Ale taky si myslím,že by se to dalo udělat mnohem dějovější a působivější. To,co televizní tvůrci udělali,nestojí ani za řeč. ()

Nediro

Bože, to je slátanina :) Ač zvířecí horory nemám zrovna v lásce a nevyhledávám je, na Chřestýše jsem se podíval. A mám další důvod, proč nemít zvířecí horory v lásce a nevyhledávat je. ()

andydufrsn odpad!

Další film u jehož sledování jsem měl neodbytný dojem, že jeho tvůrci jsou vyšli ze druhé třídy základní školy, jsou po desetinásobné lobotomii a navíc před začátkem natáčení utrpěli těžký úraz hlavy…. Film byl tak blbej a logiku postrádající, že se na něj opravdu dívat nedalo ()