Malé kalifornské městečko San Catalano bylo ještě před pár lety rájem na zemi. Teď je z něj však díky projektantovi Maxu Farringtonovi jedno velké staveniště. Právě je v plném proudu druhá etapa výstavby rodinných domků. Ve chvíli, kdy sem přichází nový šéf hasičů Vic Rondelli, zemře na uštknutí neznámým druhem chřestýše mladík Jake. Jak se brzy ukáže, agresivní had není v městečku sám. (oficiálny text distribútora)

Astaroth12

Kam sa človek pozrie vidí hady, ale v tomto filme, len keď ich nehľadá. Lebo, keď ich hľadá a ide i okolo hadieho úkrytu, nenájde ich. Ach jaj. Je tu nespočetne veľa klišé. Ako napríklad nový policajt, v tomto prípade hasič chce zabrániť úmrtiam, ale starosta a niekto podobne mocný mu v tom musia zabrániť i keď si nájdu tak hlúpy dôvod, ale samozrejme nájdu. A to je len malá ukážka klišé, je ich tu rozhodne oveľa viac. Herci ešte v pohode, hady tiež neboli zlí. Ale bolo jasne, že sa jedna o tv spracovanie a bolo to vidieť na každom kroku. A niektoré sceny vyrážali dych svojou tuposťou, ako bola napríklad tá na konci. Slabé 2*. ()

ladko

Moje obľúbené zviera je had(akéhokoľvek druhu, ale najradšej mám kobry a štrkáče). Tieto zvieratá ma fascinujú a preto tento film, najmä keď chodil na Hallmarku každý druhý deň, som videl veľa krát. Je napínavý a má veľa výborných, by som povedal až strašidelných scén. Zo scén v pivnici, v lese, v aute za neustálej prítomnosti štrkáčov príjemne mrazí. Mám chuť dať mu štyri hviezdy, ale predsa len to televízne spracovanie je vidieť... ()

Aleee89

Chřestýše jsem viděla kdysi jako malá holka. Tehdy jsem z toho možná něco měla, ale že bych se bála, to rozhodně ne. Takové typy filmů, kde nějaká zvířata vraždí a terorizují okolí, mi nic neříkají. Celkem nuda. Možná jen trochu napětí. Ale to, co u filmů hledám především, a to příběh a hlubší myšlenku, tu rozhodně nehledejte. ()

dyfur

... priemerné B-éčko.... ozaj len priemerný film. Napätie ani nie, herecké výkony mdlé, dá sa pozrieť i dopozerať,ale moc to nenadchne. Priaznivci štrkáčov dajú asi o hviezdičku viac... ()

lekr

Televizní remake už tak blbého hororu ze 70. let.....film se snaží působit jako normální áčkový thriller, leč díky nablbé akce a nevěrohodným hereckým výkonů působí spíš hodně směšně..o hororovosti ani nemluvě... ()

rakovnik

Kravinka, typu pavouci, slimáci, žraloci, různé ptactvo a tak podobně. Tato bohužel postrádá humor a nadhled. I tak se na film dá v pohodě dívat. ()

trojtmberk

Jedna slečna ze Savannah a jeden "hrozně" drsnej hasič zachraňujou městečko před hadama a hadicema a bůhví čím ještě. Než to vydržet znova do konce, tak to si radši strčim do trenek rozzuřenou zmiji. ()

Master19

Jako komedii bych tomu dal možná i tři *, ale thrilleru?! Megadrsňácký policajt s ošlehanou tváří, rašícím strništěm a věčně ustaraným pohledem ve mě vyvolává pocit - promiňte mi to - na zvracení. :-) A těch nesmyslů... Stádečko zvířat útočící ve skupině na budovu? Možná critters, ale hadi??? Po uštknutí okamžitě modřina velká jako cucflek od Micka Jaggera?? (sorry Micku) Netušil jsem, že mají chřestýši čelisti silné jako žraloci... No, dost legrace, tohle opravdu ne! Ta jedna hvězdička je za toho machra, který to tam chtěl podminovat, ten se mi líbil. :-) ()

HomeAlone

Velke plus tohoto filmu je , ze tu nieje digitalny 20 metrovy had , vytvoreny tymy najhorsimi digitalnymi trikmi ako to casto byva - napr. Boa vs Python ()

Theraphosa

Do důvěryhodnosti tomuto debaklu chybí zatraceně moc, už jenom představa, že by na mě had zaútočil jenom tak z prdele je docela děsivá. 10% ()

Prochy38

Mezi všemi těmito odpady a max 3* se asi budu trochu vyjímat. Pokusím se vysvětlit, proč já dávám hvězdy 4. Film je něco mezi hororem a thrillerem. Já bych udržel u thrilleru, páč napětí se dá sem tam krájet a není tam prakticky nic hororového. Mám rád hady, něco málo o nich vím a proto ode mě má film 2* jen za to, že si sice scénáristi vymysleli jistou kombinaci dvou druhů chřestýšů (už nevím, o které druhy šlo), ale pro jejich podobu nepoužili žádné extra efekty nebo bože modrý plátno a kdo ví co ještě. Když si vzpomenu na Python, Anakonda, apod. Chřestýši vypadají přirozeně a co vím o mezidruhovém křížení, nechápu, proč by to třeba nemohlo... Přemnožují se myši, proč ne hadi? K přemnožení druhu nedochází jen tak. Většinou na to má vliv další živočišný druh a podobně, to buď unikllo ve filmu mně, nebo tvůrcům. Důvod, proč vylézali z úkrytů a proč se stahovali do lidských obydlí*. Sympatický hasič H. Hamlin i další postavy a celkem jednoduchá zápletka, která od začátku nadhazuje řešení - zbavit se jich. Výbuch v dole, proč ne. Některé scény jsou přehnané, ale jiné zase výborné. Krásné 4*. A nevím, proč ne. ()