Kancl

• USA The Office (viac)
Ukážka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Réžia:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (viac)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (viac)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (7)

Kancl (2005) (S01E01)

To jsem se takhle jednou rozhodla, že se jednou kouknu na nějakej ten americkej sitcom. Za oběť jsem si vybrala The Office. Neměla jsem žádný velký očekávání, přece jenom sitcomy zrovna nejsou můj šálek kávy, ale hned první epizoda mi zlepšila náladu, hlavně po novým díle Game of Thrones, takže myslím, že tohle bude asi jedinej sitcom, ze kterýho uvidím víc než pár dílů (možná). ()

Zdravotní péče (2005) (S01E03)

Sice se tahle epizoda nerovnala dokonalosti minulýho dílu, stejně se jedná o skvělej díl zaměřenej hlavně na Dwighta, kterej je mimochodem úžasně napsanej, ten jeho charakter je snad nejoriginálnější, kterej jsem měla možnost celkově ve filmech a seriálech vidět. Bez tohohle týpka by The Office nebylo The Office, stejně tak jako bez Michaela, kterej svým narcismem nikdy nezklame. Hodnocení: 7,8/10 ()

Aliance (2005) (S01E04)

Tahle epizoda nemá chybu. Vztah Jima s Dwightem je prostě skvělej. Scéna s Dwightem v krabici nemá chybu. Navíc blonďatej Dwight? Co byste ještě chtěli sakra?! :D A Michaelovy špatný vtipy nikdy nezklamou, stejně jako jeho slavný překvapení pro zaměstnance. ()

Basketbal (2005) (S01E05)

Další skvělá epizoda, co víc k tomu říct. Tenhle seriál dokáže prostě zvednout náladu. :) ()

Kočka (2005) (S01E06)

Skvělej díl! Tady se to hláškama jenom hemží. Sere mě, že jsem se na tenhle sitcom teď docela vyjebala, protože tohle je prostě skvělá věc, ale já a vydržet jenom u jednoho seriálu? Tak to ani píču, vždycky mám aspoň 10 v záloze. :D Ale tenhle seriál mi vždycky pěkně zlepší večer. :) Hodnocení: 9/10 ()

Oskaři (2005) (S02E01)

Tak Jimovi se to konečně podařilo a Pam ho políbila, no bohužel si myslim, že to do rána zapomněla, takže zase asi nic nebude. Hodnocení: 7/10 ()

Sexuální harašení (2005) (S02E02)

Tak na scénu přichází nejlepší kámoš Michaela, kterej má samozřejmě stejnej humor. No dva Michaelové, tomu říkám pořádná dávka nevhodnýho humoru. Nu což, humor nemá hranic a jak řekl Michael, neexistuje nic jako patřičnej vtip. Co víc říct, další skvělej díl, kterej jsem si velmi užila. Hodnocení: 9/10 ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (viac)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (viac)