Keď jedného dňa ktosi napadne veliteľstvo americkej spravodajskej tajnej služby a identita väčšiny zamestnancov je prezradená, jej šéfovi (Alan Arkin) neostáva nič iné, než do akcie poslať horlivého analytika Maxwella Smarta (Steve Carell) alias Agenta 86, ktorý už dlho sníva o tom, že so superhviezdnym Agentom 23 (Dwayne Johnson) vytvorí neporaziteľnú dvojku. Namiesto toho ho ale pridelia k jedinému voľnému agentovi, ktorého identita ostala doposiaľ skrytá - k milej, no nevyspytateľnej Agentke 99 (Anne Hathaway)! Čím hlbšie sa Smart a 99 noria do temných vôd zločineckého syndikátu KAOS, tým je im jasnejšie, že jeho veliteľ Siegfried (Terence Stamp) s pobočníkom Shtarkerom (Ken Davitian) chcú na šírení atmosféry strachu zarobiť milióny. Napriek tomu, že Smart má len minimálnu prax v odbore a času menej, než by v danú chvíľu potreboval, poháňaný nadšením a vybavený niekoľkými dômyselnými vynálezmi, sa vydáva zachrániť svet pred KAOSom... (TV Markíza)

sladt

Vynikající komedie, pro mě snad jedna z nejlepších. Už ani nespočítám, kolikrát jsem během filmu vybuchl smíchy. Skvěle se mísí vtipné a akční scény. A hlavně vynikající Steve Carell a nádherná Anne Hathaway. ()

vrata.zami

Tenhle film je pro mě bohužel, tak trochu zklamáním. Sice pár dobrých vtípků tam bylo, ale film je celkově trochu nedomyšlenej. Hned při traileru jsem si říkal: "Johny English 2?" A z části měl jsem pravdu. Bohužel 2. díly jsou u většiny filmů horší a tak to dopadlo i tady. I tak nelituju toho, že jsem to zhlédnul. Příjemných 60% ()

kwaicheng

Pomohl dost skvělý dabing hlavního hrdiny, naopak zklamal dabing hlavní hrdinky. Scéna v letadle zachycující Smarta při přestřelování svých pout miniaturní kuší mě pobavila. ()

Skautka

Tohle je hodně dobrá blbost. Kombinace Steveho Carella a Anne Hathaway byla dobrá volba. Kdoby byl počítal s tím, že tento herec dokáže s vážnou tváří zahrát super vtipnou roličku. Jenom co bych vytkla, když obsadíte do akčního filmu Terryho Crewse dejte mu větší roli. Tento pořádnej chlápek se na to perfektně hodí takže místo padoucha Dwayna bych dala Terryho. Ale jinak style. ()

sarfian

Celkom pozeratelná jednohubka na zabytie nudného večera. Dokonca je to miestami aj celkom vtipné a vtipne akčné. Hathaway je celkom sexi agantka, ale aj celkom dobrá herečka. VIDENÉ 1x ()

Oonika

Velmi zvláštní humor, ani mi to nepřišlo vtipné. Herecké výkony nulové a trapné. Musím uznat, že občas to mělo dobrý nápad, ale ve výsledku byl stejně zabit trapným vtipem. ()

ZnalecH

No tak zaprvé - nevěděl jsem, že může někdo mít větší kecy než já a za druhé si myslím, že tady máme konkurenta Mr. Beana až na to, že mluví... Jedná se o akční komedii, u které jsem se bavil od začátku až do konce. Smál jsem se a smál. Občas mě popadaly takové záchvaty smíchu, že jsem se válel po zemi. Proto musím naprosto neobjektivně dát 90%. ()

mira.l

Teda já na Bondovky nekoukám, tak to asi neumím úplně docenit. Protože jinak než jako parodie na bondovky a jiný podobný akční rádobydrsný filmy to asi nemohlo být myšleno. A ještě ke všemu Steve Carell, kterýho já opravdu nějak nemusím, i když je pravda, že tady mi vadil o něco míň než jindy. Vlastně jediným důvodem, proč jsem to stáhnul, a taky proč jsem to nakonec dokoukal, byla Anne Hathaway. O nějakým vysokým herectví se tu moc mluvit nedá, ale (aspoň mně) kouká se na ní pěkně. Za ní jsou ty dvě hvězdičky. Jinak to snad ani nemá cenu rozebírat. ()

kukkik

Překvapivě příjemná změna, vidět komediální film o špiónech, kde se ovšem nezahodila veškerá logika, jak je u modernějších filmů na toto téma zvykem. Děj je zábavný, spousta více či méně dobrých vtipů (individuální pro každého diváka) ale děj má smysl, chování postav má logiku a to je osvěžující mezi tou plejádou podobných děl, kde hraje prim záchodový humor a děj prakticky neexistuje. 4/5 ()

rublik05

Nepříliš originální, průměrná, přesto relativně povedená akční špionská komedie, která má tu nevýhodu, že i přes vcelku zvládnutý příběh nemá až tak čím zaujmout. Vtipných scén je plno, přesto jen některé upřímně pobaví. Zaujaly mě i obstojné akční scény, naopak hlavní záporák je naprosto tragický. Bohužel mě moc nepřesvědčil ani agent Smart v podání Stevea Carella, přestože se očividně snažil, Johnsonova postava nemá tolik prostoru na to, aby předvedla něco zajímavého, Anne Hathaway taktéž žádná sláva. Mé dojmy jsou takové rozpolcené, dalo se to v klidu zvládnout, nicméně nijak extra jsem se nepobavil, nikdo z herců mě nijak zvlášť nezaujal, viděl bych to na takový průměr. Příště dám raději přednost jakémukoliv dílu Johnnyho Englishe, ten mě baví teda mnohem víc. 5/10. ()

TomJ

Na moje prekvapenie velmi dobra americka komedia. Uz som si myslel, ze amici nevedia natocit poriadnu a hlavne inteligentnu komediu. Anne Hathaway je navyse bozska. ()

BaronX

Nakonec to nebylo tak vtipné jak jsem čekal. Přesto se zde ale našlo pár vtípků, které se opravdu povedly. A Anna Hathaway si konečně přestala hrát na princeznu a stala se drsnou agentkou, hmmm. „Myslíte na to samé co já? Já nevím, napadlo tě: do hajzlu, do hajzlu, skoro mi hlavou prolétnul mečoun? Jestli jo, tak ano.“ :-))) ()

Bounded

Steve Carell si do tohohle filmu pořídil pár koulí, takže už není jen obyčejným neschopným (myšleno charakterem) komikem jako třeba v The Office. Drží se daleko více při zemi se svým humorem a využívá původní předlohy, kterou je mi zpětně líto, že jsem neměl čest vidět. Spoustu vtipů je potom pro nezasvěcené pouze na polovic šťavňatých, ale oceňuju snahu autorů o jejich začlenění do děje. Začetl jsem se tu do několika komentářů a prý je Carell hláškující panák. Co člověk to názor, ale jeho toporné herectví bych řekl, že je zcelá úmyslné a mě přijde vtipné. Anne Hathaway mi přišla docela nevýrazná, ale na tu jsem si nikdy moc nepotrpěl. Podezření na improvizovanou scénu: "Yes, there were some tap dancers in the hallway." - Po rozsypání korálkového závěsu. ()

kihsleek

Jasně, je to tupá komedie. Ano, Steve Carell je opravdu zlo. Ale o tom to ten film je. Je to prostě prča. A až na několik zaškobrtnutí skoro dokonalá. Jedinej požadavek na diváka je nechat mozek hibernovat, a užít si to. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (viac)