Keď jedného dňa ktosi napadne veliteľstvo americkej spravodajskej tajnej služby a identita väčšiny zamestnancov je prezradená, jej šéfovi (Alan Arkin) neostáva nič iné, než do akcie poslať horlivého analytika Maxwella Smarta (Steve Carell) alias Agenta 86, ktorý už dlho sníva o tom, že so superhviezdnym Agentom 23 (Dwayne Johnson) vytvorí neporaziteľnú dvojku. Namiesto toho ho ale pridelia k jedinému voľnému agentovi, ktorého identita ostala doposiaľ skrytá - k milej, no nevyspytateľnej Agentke 99 (Anne Hathaway)! Čím hlbšie sa Smart a 99 noria do temných vôd zločineckého syndikátu KAOS, tým je im jasnejšie, že jeho veliteľ Siegfried (Terence Stamp) s pobočníkom Shtarkerom (Ken Davitian) chcú na šírení atmosféry strachu zarobiť milióny. Napriek tomu, že Smart má len minimálnu prax v odbore a času menej, než by v danú chvíľu potreboval, poháňaný nadšením a vybavený niekoľkými dômyselnými vynálezmi, sa vydáva zachrániť svet pred KAOSom... (TV Markíza)

PDcz

2** body A co říci na závěr? Třeba, že tenhle komentář bude jeden z těch nejkratších. Nemám psací slinu, tak sry. [X] Minus 1* bod Dlouhé.. kdyby skončil v polovině, ani byste to nepoznali. Tohle byli vlastně 2 filmy v jednom. První skončil v pekárně. [X] Minus 1* bod Nepřišlo Vám, že velké množství záběrů bylo natáčeno na domácí kameru? Občas byla kvalita záběrů o pár stupňů níže.. [X] Minus 1* bod Občas to vtipné bylo, ale celkově od toho nešlo čekat nic extra. Pohoda, klídek, rodinka, děti. Napadlo mne napsat "spousta klišé", ale na slovo "klišé" začínám mít alergii. Je nějak moc v módě. Oni to slovo použili někde v seriálu na nově, že tak frčí? ;-) REJP [X] Takový podobný snímek jako Inspektor Gadget kombinovaný se Spy Kids. ()

solid

Ale jo. Tohle nebylo špatné. Mohlo by to být lepší. Ale co už. A Anne je zatraceně sexy kus. Škoda jen zas opět předvídatelného scénáře. Jinak všechny složky byly dobré, chtělo to možná jen víc protřepat a nemíchat. Nebo naopak? ()

xavierr13

Nebolo to najhoršie, nebolo to najlepšie. Niekoľkokrát som sa skvelo zasmial čo bolo účelom filmu a tím je u mňa vyhraté. Chvíľkami aj akčné pozeranie, čo mi tiež nevadilo. Výkon hlavného herca ušiel, určite má komediálni talent. Anne Hathaway bola skvelá ako obyčajne. Ľúbilo sa mi aj súperenie medzi dvoma hľavními postavami. Celý film podtiahnutý detektívnou zápletkou. Celkom fajn film v štýle Johny Englisch, aj ked takých kvalit nedosahuje, skôr je v tesnom závese. Ale rozhodne film doporučujem pozriet. ()

Toka

Tohle na mě udělalo celkem dojem. Lehce originální, halvní hrdina nebyl nějakej ňouma co se učí agentem, ale už to měl v sobě. Herecky to zahrál fakt perfektně a ta jeho postava jak nebyla nikdy nervozní, na to byla radost pohledět. Na Anne Hathaway se taky hezky koukalo. Kupodivu sem se vážně i upřimné zasmál, vtipny nebyly otřelý a klišé. Tohle by mělo být mezi červenými čísly! ()

vojo

Vcelku príjemná parodická oddychovka s pár vskutku vydarenými hláškami a vtipmi. Strávite pri nej vcelku pohodový čas, ktorý sa vám nebude zdať až tak zbytočný, no až tak odviazaní z toho asi nebudete. Anne Hathaway ale vyplňuje aj hluchšie miesta. ()

Radek.SCH

Variace na Johnnyho Englishe, bez Atkinsona. První půlhodinu jsem se bavil. Po 60 minutách už to nemá co nabídnout, a vy jenom čekáte, kdy už to konečně skončí. - 60% ()

Pr4d3d

Pár výborných gagů na začátku filmu bohužel nezachrání skomírající děj. Snižuji po druhém shlédnutí o jednu hvězdičku. ()

Wolvie

Suverénně nejlepší ze všech bondovských parafrází,která Austina Powerse překonává hlavně v kvalitě nahravačů hlavního hrdiny.Jestli do pár let nepřijde dvojka,budu se moc zlobit! ()

Wallis3 odpad!

Nevím, jestli tenkrát, já to viděl až teď a byla to pěkná srajda.Námět-stokrát ohraná písnička (ohraná už musela být i tenkrát) připadlo mi to jako stupidní parodie jiné parodie... Nejvíc citů a talentu tam projevila ta hora masa a kostí a Áně Hathawayové to celkem seklo... Ale nic z toho to nezachrání z bahna odpadu, kam tadlenc ta blbina patří. ()

BOURQUE

Jednoduchá komédia a paródia v jednom. Nič viac a nič menej na bezstarostné uvoľnenie a odpočinok po vyčerpávajúcom dni. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Joey(1)

Překvapivě slušná parodie, velká škoda, že se Segalovi nepodařilo udržet slušně nastavenou laťku až do konce. Asi jediná role, kde Hathaway stojí za přetáhnutí jinak než pánví po hlavě. ()

darkreider

Po pravde musím povedať, že prvá tretina je veľmi slabá s plytkým vtipom, nad ktorým sa dá maximálne pousmiať. Ale keď sa akcia rozbehla, veci začali brať spád a vtipnosť prekonala moje očakávania. [...] Holy shit holy shit a swordfish almost went through my head!. To ma rozsekalo :-D [...] Would you believe Chuck Norris with a BB gun? Za tento vtip dávam 4-tú hviezdu. No čo, Carellov štýl hrania sa mi páči :) PS: Veľké pozitívum vidím v tom, že hlavný hrdina nie je absolútny "lempl", ako tomu je v podobných filmoch. To pridáva filmu na kredite. ()

Harts

Parodií na agenty je zde spousta, ale v čem se liší Agent Smart, nemá přehnaně komický humor a je nepředvídatelný, když se na ten film díváte, tak čekáte, co Smart v této chvíli provede komického. Má to děj, má to spád, humor má štávu, naplnilo to mé očekávání. ()

maZSlicko

Malokdy davam plnej pocet komediim,este k tomu ulitlim jako Get Smart..ale co,ja se bavil po celou delku filmu, Carell mi byl vic nez simpatickej,a me dokazal rozesmat hodne krat :).. i komedialne-akcni sceny nebyly zas tak az hrozny..Get smart je prome prijemnym prekvapenim :) a pro sezeni s kamarady s flaskou vinka trocha konopi,to nema chybu :) ()

Kryat

Podle zdejšího hodnocení jsem nečekala žádný zázrak, ale ta jízda, které jsem se zúčastnila při sledování tohoto filmu, mě málem shodila ze židle. Geniální parodie na Bondovky a podobné špionské filmy. A co víc: parodie bez trapností a různých nechuťáren, díky kterým nemám ráda americké crazy komedie. Jasných 5*. A díky tvůrcům za bolest břicha ze smíchu. ()

Gixian

Milý oddechový film, u kterého jsem se dobře bavil. Byť také patří do žánru "bláznivých" komedií/parodií, dokázal se vyvarovat největšího neduhu svých soukmenovců - (téměř) žádné trapné scény v něm nenajdete. Řekl bych tak hezkých 70%, takže tentokrát zaokrouhlím nahoru a navolím 4 hvězdičky. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (viac)