Do života Booga, zdomácneného medveďa grizlyho bez akýchkoľvek schopností nutných k prežitiu v divočine, vtrhne ako uragán vychudnutý a utáraný jeleň Elliot. Keď Elliot Booga presvedčí, aby opustil svoj pohodlný domov v garáži správca parku a okúsil, ako chutí život v naozajstnej prírode, veci sa rýchlo začnú vymykať kontrole. Obaja hrdinovia sú len tri dny pred začiatkom loveckej sezóny premiestnení do lesa, kde sa musia čo najrýchlejšie aklimatizovať. Obaja musia urobiť všetko preto, aby sa im podarilo rýchlo zjednotiť ostatné zvieratá a uchrániť seba aj les pred skupinou rozbesnených lovcov... (TV Markíza)

oerdnj odpad!

Další plytká kopie Shreka s oslíkem. Bohužel bez jakéhokoli nového nápadu, takže výsledkem je příšerná nuda, kterou jsem ani nezvládl dokoukat do konce. ()

Vonter

Jeden z nejlepších animáků, tedy alespoň pro mě, dle celkového hodnocení. Kupa skvělých a jedinečných postav, pěkná animace a hlavně vynikající humor. Sledovat tohle lesní dobrodrůžo je prostě děsná hlína. A komu se Lovecká sezóna nelíbí není milouš. ()

EYO EYO

Jedna z najlepších rozprávok ktoru som vydel!!! Super bláznivá akcia ktorá pobavila svojim humorom a super zvieracími postavami ,síce som uvažoval či mám dať 4 hviezdy za ten miestami otravný scenár ale keď si spomeniem na bláznivého pána klobásku musím dať 5* /95% za ten scenár ()

Filmao

Ach, ty vzpomínky. Pamatuju si když jsem tento film viděl poprvé. Bylo mi 8, byl jsem v 1. třídě a hned jsem si tento film zalíbil. Viděl jsem ho minimálně 100x krát. Nejvíc se mi vryla do paměti ta překrásná muzika od Paula Westerberga. Nejlepší byl asi Elliot a Boog, nebo ten ježeček, který říkal ,,Milouši''. Jen škoda, že pokračování už nejsou tak dobré jako jednička. Na odregování dobrý. Zařadil bych klidně tento film do těch lepších animáků. 80% ()