Když Boog a Elliot objeví opuštěný letní tábor uprostřed ničeho, vydají se vstříc novému odvážnému dobrodružství a vytvoří bezpečné a výjimečné místo k životu, kde jsou vítána zvířata všeho druhu. Brzy zjistí, že zatímco jedna věc je žít v divočině... úplně jiná věc je vybudovat komunitu od nuly. Naše roztomile zábavná zvířecí parta bude potřebovat pravidla, role, spojenectví a způsoby spolupráce, které ještě nikdy předtím nezkusila. Nemůžeme přece nechat Táborníky, aby se navzájem požírali, ne? Netrvá dlouho a Boog, Elliot a ostatní zjistí, že vytvořit komunitu z ničeho je těžší, než byste si představovali. A udržet všechny neustále spokojené je prakticky nemožné! Lovecká sezóna - Volání divočiny je seriál ve formátu návratného sitcomu plný absurdních, zábavných a vtipných příběhů o tom, jak je těžké naučit se žít vedle sebe bez ohledu na to, jaký je váš druh nebo jaké máte choutky. Pod vedením Booga a Elliota musí všichni táborníci spolupracovat, aby pomohli vytvořit vlastní kousek ráje uprostřed divočiny. (Pokud se vůbec dokážou shodnout na tom, jaká jejich verze ráje vlastně je)! Ve Volání divočiny v Lovecké sezóně se vracejí všechny oblíbené postavy z oblíbené filmové série a také několik dalších povedených, vtipných, roztomilých a bláznivých přírůstků. (TV Minimax)