Lovecká sezóna 3

• Česko Lovecká sezóna 3 (viac)
všetky plagáty

Boog, Elliot a všetci ich priatelia z lesa sa vracajú v novom, doteraz najdivokejšom a najchlpatejšom dobrodružstve, ktoré ich zavedie do veľkého špičkového cirkusu. Nadišla doba pre každoročnú pánsku dovolenku, ale ani jeden z Boogových priateľov si nenašiel čas, preto sa Boog rozhodol vyraziť sám. Pri náhodnej návšteve cirkusu si Boog vymení miesto s cirkusovým grizlym, ktorý je mu k nerozoznaniu podobný. Keď sa ale cirkus začne chystať na návrat do Ruska, pre Elliota, veveričku McSquizzyho, klobásky a zvyšok bandy začína závod s časom, aby zachránili Booga skôr, než bude neskoro. (TV Markíza)

Enormita odpad!

Neviem čo si tvorcovia od tohoto animáku sľubovali. Takmer každý vtip znie skôr trápne, než vtipne. Uškriekaný Elliot v českom dabingu znie vážne odpudzujúco (trhalo mi to uši). Animácia na úrovni rozprávok televízie Mini Max. Skutočne nechápem, ako je možne, že sa tento "podes", vôbec dostal na pulty DVD požičovien. ODPAD ()

Kingjiri

Zase o něco horší než předchozí průměrný dva díly. Kvalita animace nevalná (neni moc detailní) a příběh hodně jednoduchej. Těžko ale říct, jestli tyhle dvě věci budou vadit dětem, který jsou hlavní cílovkou animáků. Přesto se ale ve všech třech dílech něco povedlo, a to je dabing (originální). Předevšim německej jezevčík je pěkně nadabovanej a v tomhle díle i lama, dvě silnější hvězdy. ()

michalkop

Lovecká sezóna 3 je jedním z nejhorších animovaných filmů, co jsem kdy viděl. Měl jsem tu smůlu, že jsem jí viděl přímo v HD. Díky tomu jsem viděl, že textury jsou velice nekvalitní. Les stromů je složen z jednoho nekonečně nakopírovaného typu, naprosto šíleně vypadají i postavičky - nesympatické, neforemné a zpracování srsti je naprostá katastrofa. Co se týče dějové stránky, tak ono už samotná Lovecká sezóna 1 nebyla žádným skvostem, ale bavila. S dvojkou to šlo už s touto sérií z kopce. Trojka v tomto trendu pokračuje. Děj mě nezaujal, vtipné hlášky jsem nenašel, děti to snad ale ještě pobaví. Mně to utvrzuje v tom, že snad čemukoliv, co má nálepku "videofilm" je lepší se vyhnout. Proto slabých 20%. ()

ajaxx

Celkově vzato, není to tak zlé, jak se říká, ale není to ani tak dobré, jak mohlo být. Zkrátka, zakončení jednoho příběhu několika zvířat tak, aby všichni byly spokojení, respektive z obchodního hlediska vzato, vývar z dobrého jména pro ještě trochu peněz navíc. Ale, přecijen, nenadchlo, ani neurazilo, takže 3* s trochou nadsázky bych dal, ale přidám ještě jednu za výtečného Argentinského velbloudovitého Alistaira, který dostával neustále kopačky, ba přímo kopytačky ;-) ()

slimi2

Nemůžu jinak, stačí že sem třetí díl Lovecký sezóny, viděl celou až na potřetí, protože jsem předtim dvakrát v průběhu usnul...Nicméně je pravda že jsem si to vždy pouštěl po půlnoci:) Příběh působí strašně vynuceně v tom smyslu, že tvůrci už nevěděli moc kam v tomhle prostředí šáhnout....Bohužel v tomhle případě by už bylo lepší nikam nešahat...Nejlíp sem se bavil při skečích při titulkách....to o něčem svědčí.... ()

• Film měl premiéru nejdříve v ruských kinech 21. 10. 2010 a pak v USA 25. 1. 2011. (Terva)