Holly Hamiltonová (Hilary Duff) je normálne dospievajúce dievča, ktoré už unavuje sťahovať sa vždy, keď jej slobodná matka Jean (Heather Locklear) prechádza partnerskou krízou. Aby ju uchránila pred ďalšou nesprávnou voľbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužom - imaginárnym tajným ctiteľom, ktorý si s Jean niečo začne a zdvihne jej upadajúce sebavedomie. Ale keď sa tento virtuálny vzťah začne uskutočňovať, Holly sa ocitá pred úlohou stvoriť nápadníkovu podobu. A tak si ako tvár, ktorá sa skrýva za všetkými listami a darčekmi, požičia šarmantného strýka (Chris Noth) svojej kamarátky. Postupom času musí Holly podnikať stále zúfalejšie kroky, aby svoju malú lesť nepokazila a uchránila mamino šťastie. Ale nezmešká tak Jean toho naozajstného pána dokonalého, až sa objaví? (TV Markíza)

Handle

Asi nejpříjemnější film s Hilary Duff, jaký jsem doposud viděl. Většina filmů s touto herečkou je oblíbená spíše u náctiletých holek, ale tento film na mě (naštěstí) takto nepůsobil. Sympatičtí herci, pointu to mělo taky, takže lehce nadprůměrný film to byl. Mně se to líbilo... ()

Tommassi3

"Hele, můžu tě o něco poprosit ?? Musíš se rozejít s mojí mámou.." - "A kdy jsem s ní začal chodit ??" ;) Už nikdy nechci vidět žádný další Božský film Marka Rosmana.. To radši nákup ve špičce u Rossmanna !! A Hillary Duff ?? To snad radši pivo Duff.. A to taky není žádná sláva !! To mi věřte.. I když bolest hlavy jako bolest hlavy.. Zlatý Sex ve městě.. ()

Marek1991

Dôvod prečo pozerám aj tieto filmy je, že vo svete je málo pozitívnych filmov bez drog, sexu, alkoholu, zbraní a pokrivených hodnôt, kde by som našiel skutočnú lásku, zábavu, akciu. No nanešťastie je mnoho takýchto filmov plných klišé, trápností, rozpačitostí, infantilnosti a ide akoby podľa nejakej šablóny. Tento film má silný názov, ale k nemu prislúcha slabý dej. Hilary Duff v tomto filme nie je pekná, má zlé vlasy, ešte horšie oblečenie a pubertálne nalíčenie. Heather Locklear je naopak na svoj vek veľmi pekná žena, len pre tú Hilary som mal svojho času slabosť a aj napriek tomu, že v tomto filme nie je pekná sa mi v ňom páči najviac. Toto je typický stredne dlhý film, o ktorom už na začiatku viete ako dopadne. Pár trápnych zápletiek ohľadom zamotania sa do klamstiev, nejaké bláznivosti, ktoré sú trápne ako chlapík v jeansoch, koženej bunde a šiltovke, ktorý je automobilový fanatik a ďalšia hlúposť je na svete. ()

Rosana

Teda lidi, nápad to byl dobrý, ale bojím se, že se děj spíš cyklil, aby vyplnil délku celovečeráku a některé věci byly hodně nedotažené. ()

Vxxx

Boha jeho.. to je ale stupidní film :D A já u toho měla 4*! No jo... ty dvě zůstávají z nostalgie. Ještě mám někde VHS, jako malá jsem to měla opravdu ráda. 2* ()

ivishka

Z velice nepochopitelných důvodů již druhý titul ve kterém nazývají tohoto ošklivého a podivného chlapíka Chrise Notha Panem božským , kterým ve skutečnosti není ani on a ani jiný muž na tomto světě. Dcera chce najít matce důvod aby konečně vyhodila z lodě kotvu a zůstala na jednom místě, protože je sama tak trochu unavená z cestování za další "láskou života". Utíkat od problémů není dobrým řešením stejně tak jako plést se někomu do jeho věcí ale dopadne to samozřejmě dobře - jak také jinak...Strašně ráda se dívám na Hil Duff, protože působí v každém filmu velice přirozeně a nenuceně.Podle mě je to ale průměrný film s velice průměrnými herci(kromě Hilary Duff). ()

Mikita

Film, na který se dá dívat v TV, když zrovna nic lepšího nedávají. Ale kdybych si mohla vybrat film na sobotní večer, tenhle to nebude. Není to úplně bez romantiky, jen trošku hloupé. Na Panu Božském jsem nic božského nenašla. Nevěřím chlapům, co se zdají být dokonalí. 40% ()

Kopik

Ale jo, průměrná teen komedie, která naeurazý, ale zároveň ani nijak zvlášť nenadchne. Na příjemný relaxační večer to ale bohatě stačí. Navíc mě velice potěšila přítomnost Vanessy Lengies. (Viděno 20.02.2010) ()

Martin741

Hodne slabe, Hillary Duff teda nie je velmi dobra herecka - hoci je krasna, o talenta a la Maggie Smith/Judi Dench/Sophia Loren moze len snivat. Zaciatok dobry, ale potom sa film doslova utopi v prisernej nude : 5 % ()

angel74

Nebylo to tak hrozné, jak to na první pohled vypadalo. Párkrát jsem se i zasmála. Jde o takovou nenáročnou oddechovku, která je určená spíše pro dámské publikum. (50%) ()

Jirgen

Pohodová komedii, nenadchne ani neurazí. A nesouhlasím, že je spíše pro ženy. Kdo s pánu by se nepodíval na krásnou Hilary Duff v hlavní roli a její matka v tom filmu taky není nejhorší :) ()

TO

je to takové nijaké, trochu přihlouplé, komerční romantické komedie mám celkem rád, ale tahle se nepovedla. Slabé. ()

Palvinie

Takn tenhle teda dokonalý rozhodně nebyl. A to mluvím jak o chlapovi, tak o filmu. Je sice pravda, že Hilary Duff se na takové role opravdu hodí, ale to nic nemění na faktu, že jinak to byla nuda k ukousání. Jedna hvězda za Hilary a Bena, druhá za to, že mě uspala až druhá část filmu. ()