Bank nie z tej ziemi
Hrajú
Małgorzata Foremniak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Sexify (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Bronisław Wrocławski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Barbara Krafftówna
Poľsko
Najlepšie seriály:
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Wakuliński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Bończak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Adam Ferency
Poľsko
Najlepšie seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Antonio Galdamez
Poľsko
Wojciech Pokora
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Krzysztof Stroiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Jerzy Zelnik
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Franciszek Pieczka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Leonard Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Krzysztof Bauman
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Witold Bieliński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Bogusz Bilewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Marek Bocianiak
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jacek Braciak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Barbara Brylska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Bożena Dykiel
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Grzegorz Emanuel
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)