Tentokrát naši milí hrdinové vyrážejí na cestu plnou legrace a kamarádství na Floridu. Čekají je nové zážitky a také zkouška intelektu, který musí zvítězit nad hrubou silou. Jak by mohly místní dívky odolat jejich neuvěřitelnému šarmu? (oficiálny text distribútora)

hero_bk

To, co bylo v jedničce originální a vtipný, už bylo tady docela trapný. Celkově se jedná prakticky o vykrádačku prvního dílu, a tak i když se zasmějete, už to není ono.... ()

xdarebak

Nástupce legendární jedničky. Není sice tak vtipný jako 1. díl, ale stále stojí za podívání. Opět nezklamal Bugr se svými hláškamy a taškou kondomů. ()

P@\/EL

Druhý film teenagerovské komedie o šprtech, který volně navazuje na první díl se nese ve víceméně podobném duchu. Pořád je tu řada vydařených humorných scének a parádních hlášek, a to zejména v podání Boogera, jenž zde opravdu exceluje. Dějově je film dosti jednoduchý a nenáročný, nicméně díky kratší stopáži nějak nestihne nudit. ()

drkaldj

Pořád je to celkem slušná jízda. Absence (částečná nebo úplná) některých herců z prvního dílu. Další mínus je kopírování předešlího dílu a to i ve věcech, které by šly zpracovat jinak a přitom by perfektně seděly. ()