Nováčci na Adamsově univerzitě, kterým ostatní nadávají do šprtů, se pod vedením Lewise a Gilberta vzbouří a vtipem a inteligencí bojují za uznání... (oficiálny text distribútora)

BMAJTZ

Rekl bych, ze jde o praotce vsech prcicek a ruznych teen komedii. A jako praotec si vede vskutku skvele a neni to az tak 100% fekalni humor jako v nasledovnicich. Tenhle film vsazi i na osvedcene gagy a na normaln vtipy v ramci slusnosti. Za puritana se nepovyazuju ale novejsi vtipy treba sperma ve vlasech mi rozhodne vtipne neprijdou. A na jednu hlasku z tohohle filmu asi nezapomenu: A:"Co cumis?" B:"Az budu mit misto oci syrecky budu na tebe smrdet blbecku". Mimochodem Curtis Armstrong hraje opravdu satanistickou postavu Boogera jen vylez na platno tak jsem se chlamal. ()

P@\/EL

Osmdesátková komedie z vysokoškolského prostředí, která sice není až takový odvaz, jak by zprvu člověk očekával, nicméně několik velmi povedených humorných situací a trefných hlášek se zde najde. Krom toho má film i docela zajímavou zápletku a smysluplný příběh. Navíc banda atletů jsou fakt příkladoví tupouni, takže šprtům zde nemůžete nefandit. ()

xdarebak

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Jde o první komedii tohoto ražení, kterou jsem v životě viděl. Dle mého názoru je tento film jakýmsi předchůdcem pubertálních komedií stylu "prci prcičky". Vždyť samotné téma Pomsty šprtů je prakticky totožné s nejnovějšími prcičkami, akorát z odvrácené strany pohledu. U mě má tento film 5 hvězdiček ()

freddy

Tak u tohohle filmu jsem se docela pobavil. Byly zde velmi vtipné scény, byly zde vcelku dobré herecké výkony a i zápletka byla docela dobrá. Vlastně tomuhle filmu nemám co vytknout, stopáž byla tak akorát a nic mi na tomhle filmu nevadilo. Dokonce jsem byl překvapen, když jsem v jedné z rolí poznal budoucího představitele Jeffersona D´Arcyho ze seriálu Ženatý se závazky, neboli Teda McGinleyho. Takže já byl spokojený a svůj účel tahle komedie splnila, jelikož jsem se dostatečně pobavil. Dávám docela slušné tři hvězdičky... ()

belldandy

Těžko říct, jak bych reagovala dnes, ale svého času jsem se na tomhle fakt pobavila. Jde o film žánru - "kolejní" humor. Legrace je to místy obhroublejší. Za připomínku snad stojí, že slovo nerd se nedá dočista přeložit jako šprt. Nerd je nemožně vypadající týpek na s minimalním společenským statusem. Často tak trochu intelektuál, nikoli ale bez podmínečně. Nejspíš čte hodně sci-fi a komiksů a tráví hodně času u počítače. ()

• Larry B. Scott (Lamar) prišiel na kasting s trblietkami vo vlasoch. Ako sám povedal, vedúceho kastingu tým strašne rozosmial. (m.a.t.o.)
  • Bratstvo Lambda Lambda Lambda bol fiktívny spolok vymyslený scenáristami. V roku 2006 bol na univerzite v Connecticute založený spolok s rovnakým názvom. (m.a.t.o.)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles (Kalifornie, USA). (reich)

Seth MacFarlane chystá reboot Pomsty šprtů

Seth MacFarlane chystá reboot Pomsty šprtů

17.12.2020

Herec a scenárista Seth MacFarlane (Griffinovi, Méďa) chystá z pozice výkonného producenta novou verzi klasické americké komedie Pomsta šprtů. Snímek vytvoří prostřednictvím své produkční společnosti… (viac)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)