Keď veliteľ špeciálnych jednotiek Marshall Lawson (Steven Seagal) stratí pri chladnokrvnom a zdanlivo náhodnom útoku všetkých svojich mužov, považuje za svoju svätú povinnosť osobne prešetriť pozadie týchto brutálnych jatiek. Pri svojom pátraní zakrátko narazí na vojenskú operáciu CTX Majestic, ktorá podlieha takému vysokému stupňu utajenia, že sa armáda, aby jej existenciu a priebeh uchránila aj naďalej, rozhodne Lawsona urýchlene odstrániť! On je však neúprosný, a púšťa sa do nemilosrdného a nerovného boja proti organizovanému drogovému obchodu, ktorý zrejme tajne riadi ktosi priamo zvnútra armády! (TV Markíza)

Seag

Ach jaj.Steven prepáč ale tentoraz musím priznať aj ja že si to vážne pokašľal. Sračka toho najväčšieho kalibru. Michaela Keuscha nemám rád, a ked budem vidieť že so seagalom točí nejaký film hned budem vedieť že to nedopadne dobre. Jedniné dve veci ktoré sa mi ako tak páčili sú, že seagal schudol a že mu dali take typické gangstarsko-vojenské meno Marshall Lawson. Ja ti tych 5* dám vždy ale to len preto že si môj naj naj herec. ()

E=mc2

Steve nemozem tomu uverit.. Titulny obal..by sa dal.. Pozadie pekne..cierne telo a na nom tvoja.. hlava.. vyzera to skor ako parodia na MAtrix :) ()

otík odpad!

Pan Seagal se možná jednou dostane do nebe, neboť jeho fanoušci a všichni, kdo si pustí jeho novější filmy, se stávají mučedníky a při sledování filmů neuvěřitelně trpí. Někteří už dávno tohoto nejen stářím, ale hlavně tvůrčí myšlenkou sešlého chlapáka opustili, já jsem však u jeho filmů zažíval přeci jen jakési uspokojení z toho, že můj oblíbenec dokáže ještě zvednout zbraň a párkrát si vystřelit. Tímto filmem to ale asi skončilo a poprvé jsem si přál, aby Seagala též zmordovali a jednou provždy mu prořízli krční tepnu. A děkuji režiséru Keuschovi, že jsem díky jeho práci na této a předchozí seagalovce „Stíny minulosti“ konečně prohlédl. Oba dva filmy si jsou hodně podobné – jsou to úplné sračky a opět srazily Steva tam, kam asi bohužel dnes patří – do sraček. Ale mrkněme na tento filmový výtěr podrobně. Seagal tentokrát jako člen americké armády s vysokými konexemi chce kdesi ve Francii (rozuměj v Rumunsku) něco vypátrat se svým týmem, jenže než tak učiní, tři jeho „nejlepší“ muže (kteří před akcí popíjejí pivko, chodí do striptýzového baru a sbalí pro sebe pouze jednu kočku) někdo brutálně zavraždí. Zjistí se (on to už každý ví, ale divák je asi podprůměrně inteligentní, tak mu to raději několikrát zopakujeme – teda hlavně Seagalovi =), že ve městě řádí banda šílených vrahů, kteří do sebe ládují novou drogu CTX, jež jim dává nadlidskou sílu a nutí je zabíjet. Je načase zavolat novou údernou jednotku (která hodně prořídne při obraně před jinou konkurenční údernou jednotkou té samé organizace – prostě raději tomu ani nechtějte rozumět) a společně s ní se vydat do starého kláštera zlikvidovat hlavní vrahouny a pojídače drogy. Tato Seagalem chválená jednotka pak jedná jak stádo idiotů, kteří v životě neslyšeli o vojenské a válečné taktice a lezou od jedné pasti ke druhé, aby jeden vedle druhého skončil na podlaze s krvavou skvrnou na krku. Jsme též svědky likvidace Seagalových nejbližších, přičemž náš hošánek pro jejich ochranu nehne ani brvou a pěkně si užije dva hlavní vrahouny až na závěr (sobec jeden). A proč pouze tento „náš vyvolený“ tlustší pětapadesátník dokáže vyrovnaně bojovat s adrenalinem vybuzenými tvory, jejichž síla je několikanásobně větší než obyčejného člověka, to raději vůbec nekomentuji, nebo bych musel dostat záchvat myokardu. Tento nefilm je plný totálních blábolů, v daném okamžiku zcela směšných vět, neuvěřitelných lidských chyb a zcela ubohé akce, která čítá dvě střílecí scény a pár nepřehledných (ale pro Seagala už několik let tolik typických) jakoby ručních soubojů, při kterých by se hanbou propadal i žák karate v první třídě. Ale jedna pozitivní věc na závěr. Vypadá to, že se Steven Seagal zřejmě brzy stane rumunským občanem – v krátkém čase tam totiž natočil dva naprosto trapné filmy (spíše je točil společně). Možná se během svých cest setkal i s Wesley Snipesem, který se jím asi nechal inspirovat a také tam točí jednu blbost za druhou, a tak můžeme doufat, že až na ně při natáčení dalších takových blbostí v místním Castel Studios něco spadne, ztratí světový film dvě zasmrádlé mouchy parazitující na své dřívější slávě. () (menej) (viac)

rodo

Tak to bylo husté bahno, ve kterém se máchal Seagal jako tlustej pomalej hroch. Tohle už se snad v dnešní době nemůže nikomu líbit. Brrrrrr..... ()

Beky odpad!

Per aspera ad astra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...tady nemám co dodat, a změnil jsem hodnocení z jedné hvězdičky na.....však vidíte!! ()

Natabar odpad!

Nemůže snad být horší pohled než na obtloustlou zestárlou "hvězdu", která se chce tvářit akčně. Bojové scény musí vzbudit buď úsměv nebo nevěřícný údiv. Myslím, že už by Saegalovi někdo měl říct, ať toho vážně nechá. Takhle má úspěšné vyhlídky stát se obecně uznávanou jednotkou trapnosti. Chuck Norris hadr. ()

ssfan

Mám na tento film podobný názor jako Seag. Vůbec všechny 3 filmy, které režíroval Michael Keusch dopadly hodně mizerně. Síla úderu není typický akční film, má v sobě i prvky sci-fi. Příběh sice není tak špatný, ale k Seagalovi se moc nehodí a místy je i nudný. Je tam pár dobrých bitek, ale celkově je Attack Force zřejmě nejhorší Stevenův film. Objektivní kvalita filmu přinejlepším tak na čtyřiceti procentech. (4 hvězdy dávám jenom proto, abych zlepšil hodnocení.) ()

Fox85 odpad!

Šílený scénář, šílená kamera, šílení herci, šílená choreografie bojových scén (nevím proč používám plurál, asi proto že se mi to celé naštěstí vykouřilo z hlavy) a šílený Štefan, který do takového filmu leze. ()

Lukoboss

Porád jsem měl při sledování pocit, že se dívám na nějakej špatnej odvar X-mana spojenej se seagalovským typem filmu. Nejlepší by bylo, kdyby se tenhle obtloustlej pán už do žádnýho natáčení nepouštěl. Tím by ulevil hodně lidem. ()

Paity

Ještě stále to lepší, co dokázal Steven Seagal natočit ještě před tím než nabral a vypadá, jako kdyby se nacpal padesáti baleními gumových medvídků. ()

Petr.Kocfeld

Seagal je bezesporu výborným hercem,ale tento snímek však není výborný.Jeho filmy už některé nejsou až tak dobré a kvalitní.Tento snímek ujde a je zde sice sem tam i akce a napětí včetně bitek a šarvátek.To je však pro tento film trochu málo...Akci zde kazí trochu slabší scénář,ale délka tohoto filmu je tak akorát dobrá.Sekundující herci se zde také snaží...Dávám tomuto filmu 2 hvězdy a 40 procent.Třeba se Steven Seagal časem trochu zlepší.Na to,že je mistr v taekwondu a herecký profesionál tento snímek není nejlepší,ale zase tak velkou ostudu mu neudělá...Ujde to,ale mohlo to být alespon o něco lepší. ()

TERRORDROME

Seagal je tu veliteľom tradične najlepšej špeciálnej jednotky aká kedy bola, ale na francúzskej ( akože, točilo sa zrejme v Rumunsku ) diskotéke mu ich zmasakruje jedna naspeedovaná ženština. Ide o to že záporáci majú drogu zvanú CTX ktorá mení ľudí na berserkov a chcú tou sračkou sfetovať celú dedinu. Lenže úprimne, čo im to bude platné proti obrovskému aikido hovädu v čiernom kabáte? Na začiatok pár výbuchov ktoré niečo sľubujú, lenže ďalej už sa to len motká nočnými ulicami, k tomu občasné vraždy, nejaké armádne komplotovanie a to najhoršie je keď sa Steven pokúsi o nejakú extrémne zle nasnímanú a zostrihanú akciu pri ktorej je obvykle vidno len stojaceho Seagala a padajúceho protivníka. Jediné čo by sa snáď dalo pochváliť, okrem striekajúcej krvi, bolo to prehadzovanie skrz steny, ktoré sú v Rumufrancúzsku z preglejky alebo z tehál bez malty. Vo finále nabehne komando do nejakej ruiny a tam dosť dlho pochodujú chodbami, postupne likvidovaný nafetovanými dedinčanmi. Nechápal som prečo je to mordovanie neustále doprevádzané svetelnými zášlehmi a nejakým hororovým syčaním, asi aby sa ľudia báli. ha, lenže to by museli ukázať nahého Seagala, ktorý je aj spoluautorom scenára. Sila Úderu je blbá a hnusne vyzerajúca... Seagalovka. ()