Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

Dannysek4U

Par peknejch napadu a dost dobra atmosfera vytvorena prvky voodoo a bazinami, kde se dej odehrava, ale jinak des a hruza navic s naprosto vymastenym pribehem. Angel Heart rulezz4ever ()

emo

Horror pri pozeraní ktorého som sa vôbec nebál, ba dokonca som sa nai raz nezľakol. Je to strašná škoda, lebo téma voodoo je skvelá, ale bohužiaľ je v poslednej dobe katastrofálne mršená(Skeleton Key). Kľudne si to nechajte ujsť... ()

TO

Béčková vyvražďovačka s voodoo, s hady a zabijákem jak z Jeepers Creepers. Na to co se ve filmu děje, je to až překvapivě nevzrušivé. Frigidní ()

Bobik9

Slušnej průměr bez zapeklitějšího děje. Víceméně ohrané cliché, ale solidně spracováno, takže se na to lépe kouká. Navíc závěrečné scény v bažinách a na hřbitově byli dost dobře udělané. Popravdě mě i některé scény pobavili, že jsem se zasmál, takže 3*. ()

Tereza666

K***A...Já jsem se na ten film tak těšila..a výsledek? Zklamání. Dávám 3* pouze za Mr. Janglese, který byl vážně hnusný. Jinač film mě nějak neoslovil. ()

Specs

Hláška: (V domě Ceceiny babičky.) Cece: - "Rachel, tady jsme v bezpečí." Rachel: - "Děláš si srandu?! Viděla si tu zatracenou věc?!" Cece: - "Tenhle dům byl požehnán. Je ochráněn proti zlu." Rachel: - "Zasraně skvělý! Jsem ráda, že tvoje babička začarovala dům, když mohla nainstalovat telefon!" ()

jefff

Měl jsem chuť na žánrovou jednohubku u které vypnu mozek, nebudu se muset nijak soustředit na děj a přitom se budu alespon malinko bavit. Povedlo se. Ale nic víc. Venom je jedním z řady naprosto beznáinvenčních hororů - vyvražďovaček. Není tak zábavný jako třeba Wrong Turn, Tajemství loňského léta či Vřískot, není tak brutální jako Hra na utrpení, Hranice smrti nebo Saw 2 až 6 ani není kdovíjak napínavý, ale za zkouknutí pro fanoušky žánru stojí. Vrah je sice dost nezajímavý, pointa nudná, ale děj odsýpá a docela se tu pořád něco děje. Lehký podprůměr. ()

Smileface

Žádné překvapení, prostě jen další špatně udělaný horror je na světě. Jaké jsou příznaky takovéto diagnózy? Zoufalé herecké výkony, nelogické situace, chaotický scénář, tupý konec, neschopnost vyvolat strach, stopáž pod 90 minut, dostatečné množství teen girls s velkýma balónkama a teen boyz s nagelovanou hlavou. ()

folklorman

Další zbytečný film potvrzující úpadek (relativně) současné hororové tvorby. Bezcharakterní postavy pronásleduje muž, který se po útoku woodoo hadů proměnil ………. v zombíka?. Ty počítačové triky byly absolutně příšerné a upřímně se děsím dne, kdy naprosto vystřídají dosavadní filmařské postupy a efekty. Tento film vidím jako podprůměrnou záležitost, kopírují scény a zápletky slavnějších filmů. Hodnocení dávám za vizuální stránku exteriérů, která je (asi) hlavním tahounem filmu. ()

The Viper

První polovina skvělá. Nelze zapomenout na výborné jižanské prostředí plné bažin, hustých lesů a mlhy. Bohužel největší sympaťák z celého filmu umírá po pár minutách a zbytek obsazení naprosto mimo včetně hlavní hrdinky. V druhé polovině už se film utápí v omáčce z klišé a kořeni to odnesou jako první...o tom žádná. I přesto se jedná o průměrnou hororovou jednohubku, od které neočekávejte žádné zázraky, protože to dodržuje všechny klišé(s) do detailů. ()

iXtr3m3

Na svoju dobu fajn počin, ktorý som si zo zvedavosti zopáknul po takmer 19tich rokoch, ale v dnešnom merítku už by to bolo max za dve hviezdy. Ponechávam tri za dobu, v ktorej to vyšlo. ()

cab

Horor u ktereho se nemate sanci bat. Bez napadu a s pitomymi nactiletymi uchy v hlavnich rolich. Navic vse je okate lacine, takze vlastne dalsi zbytecny vytvor. Vyhnout se velkym obloukem. 15% ()

Milan25 odpad!

Tak v temto rádoby hororu mě vůbec nic nepřekvapilo. Je to tak strašné klišé až to hezké není. Klasická zápletka teenage hororu: parta mladých (obvykle hezké dívky doplněné partou chlapíků) vyrážejí na nějaké (obvykle) opuštěné místečko (nejlépe daleko od civilazace), a pochopitelně se objeví zabiják (klasicky vybaven motorovkou, páčidlem, noži...). Tvůrci nečekaně nešetřili krví, ale i tak jsou způsoby zabíjení velice trapné, IQ hlavních postav se rovná IQ šumící trávy, a tak je divák spíš nadšen když je vidí umírat než aby je litoval. Jako vystřižený z učebnice je i závěr, zase přežila nejhezčí z dívek... ()

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (viac)