Léo a Denis pracujú pre dva odlišné útvary a odlišný je aj ich postoj k práci. Denis sa usiluje predovšetkým získať moc a postavenie, kým Léo je staromódny policajt, ktorý občas neváha prekročiť hranice zákona v záujme spravodlivosti. Keď sa ich cesty osudovo pretnú pri vyšetrovaní série ozbrojených prepadnutí, začína sa vojna policajtov (RTVS)

IAMAD

Jedna z nejlepších kriminálek co jsem kdy viděl. Poctivá francouzská práce, špičkový film, super děj, skvělý herci. Nemám slov. ()

Trepak

"NA POLICAJTOV SERIEME!" Neviem, či Gérard hral toho záporaka tak dokonale, ale ja som ho nemohol ani cítiť - a to je môj obľúbený herec. Kriminálka, ktorá už od úvodu chytí diváka pod krk. Bohužiaľ, tento stisk stráca ku koncu na sile. ()

insky

Kvalitný film z policajného prostredia, rozhodne sa dá na to pozerať, zvlášť keď film stvárňuje skutočnú udalosť. Mňa osobne milo prekvapil G.Depardieu ako dobre a hodnoverne zahral svoju úlohu hajzla. Francúzska polícia asi nebola nadšená týmto filmom. ()

Vampira

Není to špatný film. A mohl být skvělý, téma bylo super, docela se to slibně rozjíždělo, ale ten konec byl takový divně uspěchaný. ()

SONNY07

Kvalitní scénář, výborné obsazení.Daniel Auteuil, a Gérard Depardieu hrají exluzivně. A hlavně "všechno špatný co uděláš se ti vrátí" i Gérardovi. ()

stanjel

vykonaj trocha zla, aby si mohol konať dobro.. francúzi to vedia.. krimi ako sa patrí. autieuil super výkon, ale to asi kvôli tej kladnej postave :) výborne som si pochutnal. ()

BGH

Nejdesivejsi na tomhle filmu je skutečnost, ze je zalozen na několika skutečných událostech a je dilem bývalého policajta... ()

andydufrsn

Skvělá kriminálka, se skvělým napětím a parádním noir nádechem. Depardieu hraje takovýho karieristickýho hajzla, že jeho postavu určitě museli určitě vytvořit podle někoho skutečného. ()

Zaks

Myslím, že už som videl aj lepšie policajné príbehy. Tento mi prišiel ako dosť nereálny s absolútne hlúpym záverom. ()

Petbrab

Hezký se na to koukalo, výborně zahráno, ale přišlo mi tam chování obou hlavních hrdinů i jejich okolí často trochu nelogické. ()

milos.bradik

Výborný příběh o bezcitném kariéristovi, kterého výborně zahrál Depardieu, kterému tato postava seděla jako prdel na hrnec a toho záporáka vystřihl perfektně. Protivníkem mu byl stejně perfektní Daniel Auteuil, který si kariéru policajta zkazil sám. Příběh krásně gradoval a ten konec byl přímo excelentní ve stylu karma je zdarma. ()