Daniel Miller přijde o život při dopravní nehodě a po smrti se dostává do Soudného města, což je něco jako čekárna před vstupem do dalšího života. V jakémsi soudním procesu musí člověk prokázat, že s úspěchem překonal svůj strach. Celý jeho dosavadní život je zaznamenán, aby soudci - žalobce i obhájce - mohli posoudit, jak se vyrovnal se životem, který právě ukončil. Pokud neprojde a něco se mu nepodařilo, pošlou jej zpátky, aby se znovu pokusil udělat to správně... (oficiálny text distribútora)

Brain-D

Spíše průměrný romantický snímek, kde je hlavní zápletkou soud, který řeší přechod mrtvých do nebe či jejich reinkarnaci a návrat na zemi. Zajímavý nápad, ale ničím nepřekvapující děj. Mary Streep jako vždy úžasná. Rip Torn též jako právník zaválel. 60% ()

MaMitti

Nesnesitelně okouzlující a snesitelně inspirující, v lehkosti navážno, o nás s námi :-). Ne že by to bylo dokonalé, ale i to se mi na tom líbilo....Trefný název filmu. ()

pend

Inteligentní romantická komedie, kde jsou všichni po smrti... Judgment City je ale zařízené perfektně - můžete jíst, co chcete, a nepřiberete ani gram. Chvílemi komedie ustupuje před vážnými filosofickými otázkami. Do toho vložky s využíváním naší mozkové kapacity, Meryl Streep jako třešnička na dortu. ()

allebra

Příjemná nápaditá komedie s inteligentním, jemným humorem. Meryl Streep výborná jako vždycky a skvěle ji doplňoval i Albert Brooks. Kdyby to takhle v "budoucnosti" fungovalo, nebylo by to vůbec špatné! ()

Honzus

Inteligentní romantická komedie se zajímavou zápletkou a nesmírně sympatickými postavami. Málokdy jsem hlavnímu hrdinovi tolik fandil a tak s ním soucítil jako v tomto případě, stejně jako mě dokonale okouzlil žoviální advokát Ripa Torna. Pokud jde o romantické komedie, nenapadá mě mnoho příjemnějších, chytřejších ani vtipnějších. ()

Eire

Pomerne nizko-nakladovy, ale o tom viac originalny film. Da sa to vidiet aj viac krat. Milujem najma Danielovho Obhajcu... ()

avokado1

Další názor o tom, co následuje po smrti. Zajímavá zápletka: dva mrtví lidé se zamilují, muž žil normální život člověka a žena, která se nebála riskovat život pro svoje děti a kočku. Jedna hvězda dolů za špatný dabing, takže doporučuji se na to kouknout v originálu. ()