Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho, čeká Vás opravdová rodinná lahůdka. (oficiálny text distribútora)

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 8 432 465 $ (3050 kin) / Tržby v ČR za první víkend: 981 617 Kč / Diváci v ČR za první víkend: 9 680 diváků ()

Ricky_CZ

Pohádka neškodná, k obědu naprosto ideální. Nemusíte se totiž moc soustředit, jde o celkové to "ponaučení", že mravenci jsou prostě kamarádi :)) ()

Yardie

Mě se to celkem líbilo. Solidních 70%. Sice předvídatelné od začátku do konce, ale natočeno velmi svižně a pohodově. Sem tam nějaký ten vtípek, který mě pobavil a zasmál jsem se. Grafické zpracování pěkné, v dnešní době již standard. Bylo tam pár dobrých nápadů a detailů a hlavně bitvy byly fakt dobré. Musím říci, že jsem po komentářích zde mile překvapen. U mě spokojenost. A trošku moralizování na závěr taky neškodilo (myslím, že toho nebylo moc a hlavně to bylo výstižné) Howgh! ()

Terezinka198

Medovice.. Fajn, jdu hledat mravence a shodím jim několik bonbonů na hlavu. Uvidíme, jestli se po nich začnou sápat. I tak jsem si to (tehdy) užila. ()

Jendus

Pro animaky mam uz od utleho mladi opravdu slabost,ale Ant Bully je jednim z tech slabsich del,co jsem mel moznost v tomto zanru spatrit... ()

Bozvav

Velmi milý příběh o tom, že život hmyzu by jsme neměli podceňovat. Jisté ponaučení co v sobě nese je asi nejvýraznějším kladem tohoto dílka. Jinak spíše průměr, nicméně dětem se to líbilo. Takže dle jejich hodnocení 55%. ()

zdeny99

Promyšleností i dějem je to jeden z těch lepších animovaných filmů. Dějovou linkou se hodně podobá filmu CO JE MALÝ, TO JE HEZKÝ. Tentokrát malej kluk stříká vodou po bezbranných mravencích, ale to ještě netuší, že se můžeš stát jedním z nich. Nejlepší na filmu byly scénky, když se stal tak malým, že byl menší než kdejaká larva. Ten obrovský hmyz byl fakt nechutný. A další skvělou scénou je, jak přijíždí deratizér s megamravencem na autě. [9978. hodnocení, 159. komentář, 56%] ()

Darkslayer

Čo sa týka animakov je to podpriemer. Infantilné dialógy a blbý dej. Zasmial som sa asi 4x a zvyšok bola nuda. Zdaleka nedosahuje úroveň iných mravčích animakov (AntZ a The Bugs life). No na druhej strane pre deti do 8 rokov v pohode, s morálnym monaučením . Hold nie všetko je zhlianuťelné aj pre starších. ()

clump

v imaxu stoji mravenci polepsovna za to, i kdyz je vlastne jenom lehce nadprumernou pohadkou, navic zezacatku celkem nudnou. ale v druhe casti se rozjede, dojde na povedene akcni sceny v duchu valecnych a scifi filmu a sem tam je to i sranda. hlavne je to ale 3d a v nabidce dalsich imax filmu to je asi to nej, co se da v 3d videt. ()

merigieren

jak by řekl Lister: Tyhle Startrkovský pindy si strčte někam. Asi sem už dospěl, možná, každopádně mě sledování ódy na přátelství a spolupráci hodně nebavila. ()

drankeryth

Animovana rozpravka skor pre mladsie narodenych, ktora neurazi ani starsiu generaciu ludi. Najlepsi bol ten deratizer, ked mu ten sopliak nechcel podpisat zmluvu a tak si z neho robil srandu. ()

bernajk

Podprumeny americky animak s jakyma se ted rostrhl pytel. Pribeh nijak zvlaste originalni a predvidatelny. Film neni v zadnem pripade zameren k zasmani. Je to spise pohadka pro deti. ()

Blizard ve filmu

Blizard ve filmu

10.05.2006

Resident Evil, Doom, Mortal Kombat, Alien vs. Predator, Street Fighter, Super Mario Bros, Wing Commander a Dvojitý drak mají něco společné s novým projektem v těchto chvílích dorážejícím na pracovní… (viac)