Tím, kdo bude letos na Vánoce rozdávat dárky není starý dobrý Santa, ale Satan. Ten totiž před tisíci lety prohrál ve hře s andělem a od té doby musel dělat Santu. Teď ale jeho trest končí a on si konečně může vylít zlost za všechno dobré, co kdy musel udělat... (Magic Box)

Cor-Angar

Tohle je takový správný odreagování. Celkový provedení by sice mohlo být lepší, ale tady je hlavní ta myšlenka. Bill Goldberg je jako Santa naprosto perfektní, Emilii de Ravin to sluší (jako vždycky), ale nejlepší je stejně ten lítající sněžnej bizon nebo co to bylo :D Sice nejlepší je fakt hned ta první scéna, ta nemá chybu, ale když se občas zavřou oči a vypne mozek, bavíte se v podstatě celou dobu. Aspoň já se bavil. ()

flyer.nick

Nápad ušel, mohl z toho být i dobrý film, a je jedno jestli by to byla komedie nebo horor, ale je to tak tuctově natočené a hlavně je to taková unylá snaha o krvelačnost i o humor najednou, že to moc dobré není. ()

Holly_Molly

Fakt extrémně podhodnocená černá slasher komedie! Goldberg jako vraždící Santa/Satan (zápletka založená na slovní hříčce, haha) je totální zabiják, nezastavitelná vraždící mašina a jeho hlášky když někoho zrovna porcuje v kombinaci s jeho vzezřenim narvanym do santovkýho obleku je dokonalý. Ideální vánoční film. :-P ()

Dispax

Tak co je tady satan Klaus , hlavy rozemele nám house. Odchází smutnej Děda Mráz je ... To je první co mě napadlo , když jsem se o tom filmu dozvěděl, docela sem čekal , co to bude za blbůstku . Zkrátka když vypnete vnímání , tak uvidíte docela zábavný horror , který má pár originálních scén (začátek , nebo jak leští tyš go-go tanečnic). Průměr , který by mohl být ještě horší :-). ()

Nogard

Z toho námětu se dalo stoprocentně dostat víc. A to i při ponechání v žánrové pasti horor-komedie. Bohužel výsledek je poněkud plytký a nedomrlý. Škoda. ()

padlar

To bylo zase něco. Je mi jasné, že filmy které v televizi začínají po půlnoci stojí většinou za prd, ale tohle bylo něco extra. Ještě že to trvalo jen něco přes hodinku. Nebyt úvodní scény (ta je lahůdková) tak bych to hodnotil jako odpad. Takhle dávám jednu hvězdičku. ()

Loky393

Ale jo da se to neni to špatny zabavny ikdyž muj mladši bracha od te doby so ten film viděl tak rači na Vanoce nic nechce a ke stromku chodi jak kdyby to byla velka přišera ale mě to pobavilo a byl to takovy jiny Vanočni film a asi tim mě zaujal ()

montrose

U všem svatejch Santů, to byla ale nehorázná kravina. James Caan se nechal raději sejmout hned na začátku, aby v této blbosti nemusel dál účinkovat. Přesto dám jednu hvězdu za zlatokopky a některé vtipné vraždy. A kdyby Santa nakonec vyhrál, tak bych možná přidal i další. To se ale bohužel nestalo. Jinak souhlasím, že kdyby se zbytek filmu nesl v duchu úvodní scény, mohlo to být klidně i za plný počet. ()

Plechovka95 odpad!

Zklamání,samotný Santa v roli vraždícího monstra by mi tak nevadil,ovšem kýčovité efekty a pekelný sob,který připomíná spíše zmutovaného bůvola kazí dojem filmu ve velkém. Ani zápletka mě nikterak nezaujala. ()

Nikol45

Já se bavila. Sice top scéna byla hned na začátku, ale i tak jsem se po zbytek filmu nenudila. Bill Goldberg jako santa byl perfektní ()